Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Psychiki

Dlaczego ludzie bez względu na to czy zimno czy ciepło mają zakodowane że koniec marca to muszą chodzić w krótkim rękawie? Zaraz chorzy będą

Polecane posty

Gość Na chwilę
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jedyna mądra. Mogę się założyć że 9 na 10 tych latających dziś żywo nago ydyotek za niedługo będzie u lekarza..

Jak jest ciepło to ubieram się stosownie do pogody i jakoś po lekarzach nie biegam, od 6 lat nie byłam nawet przeziębiona. Ty jak chcesz to sobie wkłada grubą kurtkę przy 22 stopniach, ja nie muszę i mało mnie interesuje co ty o tym sądzisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja to nawet dzisiaj leżałam na leżaku w koszulce na ramiączkach bo było ponad 18 stopni w cieniu 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfrrfvvfrrfvvfr

Wy /niektóre/  to chyba w Szkocji byście na zawał padły.

Tydzień temu w sobotę sypał ostro śnieg (stopniał po paru godzinach), a mój listonosz w szortach latał.

Tutaj to częsty widok, że nawet dzieci na placu zabaw, jak jest nieco cieplej, to od razu krótki rękaw.

 mieliśmy bardzo ciepły luty (jak na luty)  w tym roku - mój syn  z kolegami grali w piłkę na krótkich rękawach. i pili zimny sok. I żaden nie zachorował. Tydzien późiej znowu było tylko 4 stopnie,  do tego wiatr 50 km/na godzinę, i większosć dzieci bez czapek.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie dojdzie do was, puste łby że to że wam nic nie robi latanie prawie nago na zimnym wietrze nie oznacza że inni też są tacy nie do zayebania??? Jestem i byłam zawsze zmarzlakiem i autorkę rozumiem aż za dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie dojdzie do was, puste łby że to że wam nic nie robi latanie prawie nago na zimnym wietrze nie oznacza że inni też są tacy nie do zayebania??? Jestem i byłam zawsze zmarzlakiem i autorkę rozumiem aż za dobrze.

Pusty łeb, to jesteś ty. A nie potrafisz zrozumieć, że jeżeli tobie i autorce zimno, to może innym zimno nie jest? Po co autorka i ty od razu wyzywacie innych? Siedź sobie w cieplarnianych warunkach, chodź w zimowej kurtce do maja, nikt ci nie broni. Ale jezeli ktoś w marcu ubiera krótki rękaw, to co cię to rusza?? Widocznie temu komuś jest ciepło. Jeżeli zimno jest takie złe, powoduje choroby, to te wszystkie komory kriogeniczne co leczą, nie istniałyby. Jeżeli zimno by powodowało choroby, to ci wszyscy, co morsuja, pływają w zimie w lodowatej wodzie, juz dawno byli by martwi od chorób. A tak nie jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×