Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Co robic kiedy dziecko zachowuje sie w taki sposob

Polecane posty

Gość Gosc

Synek poltora roku niedawno zaczal sam chodzic. Kiedy jestesmy na spacerze i chce zeby kawalek przeszedl to czesto nie chce isc w jedna strone ze mna, tylko w swoja strone, kiedy biore go za reke to i tak jest placz. Albo kladzie sie jak dlugi na ziemi. To samo w np w sklepie. Czasem potrafi przejsc ladnie naprawde kawalek.

Przechodzilyscie przez to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
41 minut temu, Gość Hania napisał:

Hehe dobre.

Dobre dobre, mam 2 letnie dziecko które zachowuje się podobnie i choć nie muszę walczyć z nim o.chodzenie za rękę. Zakładam mu plecak ze smycza i biegnie. Na placu zabaw puszczam i szaleje. W sklepie mi nie ucieka i jest dużo łatwiej. Nie wyobrażam sobie wyjścia bez tej smyczy, bo muszę mieć oczy dookola głowy i biegam jak pomylona. Ucze syna ze np w sklepie nie może biegac, czy np ze przez ulice przechodzimy za rękę, a poza tym sobie biega prawie wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

k/u/r/w/a sado maso na własnych dzieciach uprawiają. a z pejczem też za nimi ganiacie? w domu bondage jakiś na krześle?

Głodnemu chleb na mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To normalne. Serio liczylas na to, że dziecko nauczy się chodzić i od razu grzecznie za rękę? Moja ma 2 i pół i dopiero od kilku miesięcy można z nią sensowny dystans w ten sposób pokonać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×