Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

dlaczego faceci olewaja kobiety, ktore im sie podobaja

Polecane posty

Gość gosc

a sa normalne i porzadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak sobie tlumaczysz brak zainteresowania? Widocznie się nie podobasz i bez dorabiania ideologii. Gdy facetowi podoba się kobieta to wie co robić. Chyba że jest autorem kocham ją kurde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzadne nie kreca facetow

bo leca na latwe i puszczalskie

porzadne sa dla facetow nudne i nie chce im sie o nie starac, wola jak laska sama krocze im nadstawia na 1 spotkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci olewaja

porzadne, bo wola te nieporzadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

porzadne kobiety to dla facetow strata czasu

jesli same wskakuja do wyrka to wiedza co robi, jesli nie wskakuja to olewaja je

tak bylo, jest i zawsze bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a dlaczego zdradzaja swoje porzadne zony ???

bo porzadne kobiety facetow nudza, nie daja emocji, adrenaliny, wrazen, malo sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

a dlaczego zdradzaja swoje porzadne zony ???

bo porzadne kobiety facetow nudza, nie daja emocji, adrenaliny, wrazen, malo sie dzieje

I vice versa a wy ciągle wmawiacie że jesteście idealnym kandydatem na męża..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
25 minut temu, Gość porzadne nie kreca facetow napisał:

bo leca na latwe i puszczalskie

porzadne sa dla facetow nudne i nie chce im sie o nie starac, wola jak laska sama krocze im nadstawia na 1 spotkaniu

Nieprawda. Nie ciągnie mnie do łatwych i puszczalskich. Szukam porządnej.

O jedną starałem się przez pół roku, ale i tak mnie nie chciała.

22 minuty temu, Gość gosc napisał:

porzadne kobiety to dla facetow strata czasu

jesli same wskakuja do wyrka to wiedza co robi, jesli nie wskakuja to olewaja je

tak bylo, jest i zawsze bedzie

Nieprawda.

20 minut temu, Gość gosc napisał:

a dlaczego zdradzaja swoje porzadne zony ???

bo porzadne kobiety facetow nudza, nie daja emocji, adrenaliny, wrazen, malo sie dzieje

Porządny mężczyzna nie zdradza, wy widocznie wiążecie się z nieporządnymi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda
1 godzinę temu, Gość porzadne nie kreca facetow napisał:

bo leca na latwe i puszczalskie

porzadne sa dla facetow nudne i nie chce im sie o nie starac, wola jak laska sama krocze im nadstawia na 1 spotkaniu

faceci to lenie dlatego latają za łatwymi puszczalskimi dzifkami a do trudno dotępnych nie chce im sie wysilać lub ni umieją sie wysilić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po wielu rozczarowaniach nareszcie zdałam sobie sprawę z jednej bardzo prostej rzeczy, GDY FACETOWI ZALEŻY ZROBI WSZYSTKO ŻEBY CIĘ ZDOBYĆ.

I tak naprawdę tłumaczenie sobie olewania jest bezsensowne, i krzywdzące dla nas samych.

Jak facet ma cię w dupie to ty tez go miej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalij

Jak facetowi naprawdę podoba się kobieta, to zrobi wszytsko żeby z nią być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek40lat

a co, ma robic teatrzyk facetce egoistycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
29 minut temu, Gość Lalij napisał:

Jak facetowi naprawdę podoba się kobieta, to zrobi wszytsko żeby z nią być.

zdecydowanie nie kazdy

wiekszosc bedzie sie tylko gapiala i czekala na ruch kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
23 minuty temu, Gość prawiczek40lat napisał:

a co, ma robic teatrzyk facetce egoistycznej

co za slownictwo, a jaka kultura slowa

40 lat i prawiczek? nie dziwi to juz kobiet, z kims takim na 100% jest cos nie tak i to widac, co raz wieksza ilosc facetow to jakies odpady patologiczne, nawet rozmawiac to nie potrafi, zadna kobieta nie tknie typa co zachowuje sie jak patola, no coz odpady trzeba wyeliminowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bo mogą. To że mi się jakaś podoba to moja sprawa i moja decyzja co z tym zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
6 godzin temu, Gość gosc napisał:

co za slownictwo, a jaka kultura slowa

40 lat i prawiczek? nie dziwi to juz kobiet, z kims takim na 100% jest cos nie tak i to widac, co raz wieksza ilosc facetow to jakies odpady patologiczne, nawet rozmawiac to nie potrafi, zadna kobieta nie tknie typa co zachowuje sie jak patola, no coz odpady trzeba wyeliminowac

Wy właśnie z patolą się wiążecie, a z normalnymi nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Następna wyjątkowa tak jakby księżniczka która się wszystkim podoba ale ją olewają bo jest porządna, ładniejsza i porządniejsza od innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 24.03.2019 o 16:10, Gość prawda napisał:

faceci to lenie dlatego latają za łatwymi puszczalskimi dzifkami a do trudno dotępnych nie chce im sie wysilać lub ni umieją sie wysilić.

A ty się wysilasz do trudno dostępnych facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 24.03.2019 o 16:26, nataliawppl napisał:

Ja po wielu rozczarowaniach nareszcie zdałam sobie sprawę z jednej bardzo prostej rzeczy, GDY FACETOWI ZALEŻY ZROBI WSZYSTKO ŻEBY CIĘ ZDOBYĆ.

I tak naprawdę tłumaczenie sobie olewania jest bezsensowne, i krzywdzące dla nas samych.

Jak facet ma cię w dupie to ty tez go miej 😉

Gdy kobiecie zależy to zrobi wszystko żeby go zdobyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

A ty się wysilasz do trudno dostępnych facetów?

Do przystojnych się wysilają, zwłaszcza jeśli mają je w d00pie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Gość Gość napisał:

Gdy kobiecie zależy to zrobi wszystko żeby go zdobyć. 

Z tym się także zgadzam. W każdej relacji chodzi o to żeby dwie strony się starały. Ale to raczej faceci „zdobywają” i starają się o względy kobiety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaa

Ja przez swoją niską samoocenę (oczywiście ją ukrywam) boję się ładnych kobiet. I chyba wiele mężczyzn tak ma: najlepiej być z średnią niż ładną i ryzykować wystawienie się na rywalizację z innymi typami, mniejsze ryzyko odrzucenia przez średnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 godzin temu, nataliawppl napisał:

Ale to raczej faceci „zdobywają” i starają się o względy kobiety 

A kto ci tak powiedział? Czy może sama to sobie wymyśliłaś z własnej wygody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gość gość napisał:

A kto ci tak powiedział? Czy może sama to sobie wymyśliłaś z własnej wygody?

Kto mi powiedział? Życie ;))

Wróć do mojego komentarza i przeczytaj go dokładnie. Napisałam że raczej tak jest wiec nie zawsze tak być musi.

Czasy się zmieniają i ludzie ale od zawsze było tak że to mężczyzna starał się o względy kobiety. Chodzi mi tutaj o „latanie” za kims, czyli zapraszanie na randki itd.

Uważasz że np. jeśli kobiecie podoba się facet to kompletnie nic nie robi żeby i ona się mu podobała?? No nie sądzę. Wiadomo że tak tylko w trochę inny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 godzin temu, nataliawppl napisał:

Kto mi powiedział? Życie ;))

Wróć do mojego komentarza i przeczytaj go dokładnie. Napisałam że raczej tak jest wiec nie zawsze tak być musi.

Czasy się zmieniają i ludzie ale od zawsze było tak że to mężczyzna starał się o względy kobiety. Chodzi mi tutaj o „latanie” za kims, czyli zapraszanie na randki itd.

Uważasz że np. jeśli kobiecie podoba się facet to kompletnie nic nie robi żeby i ona się mu podobała?? No nie sądzę. Wiadomo że tak tylko w trochę inny sposób.

Masz średniowieczne przesądy. Kobiety kiedyś musiały słuchać się męża, też jesteś za tym, skoro jesteś taką tradycjonalistką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Znacie się na randkowaniu równie dobrze jak moja babcia. Większego steku bzdur nie czytałem od bardzo dawna. 

Po pierwsze żaden pewny swojej wartości facet, który ma wzięcie nie będzie się uganiał za księżniczką, która udaje niedostępną dłużej niż do max. 2 propozycji spotkania. Jest cała masa atrakcyjnych kobiet w Polsce, nie jesteście w żadnym stopniu wyjątkowe zanim nie udowodnicie tego na np. polu zawodowym. Uroda nie jest żadną wartością dodaną do tzw. "wyjątkowości" kobiety. Jesteś po prostu kolejną w miarę ładną dziewczyną i tyle. I to facetów wina, że myślicie o sobie takie bzdury, że jestem wyjątkowa bo jestem miła i w miarę ładna. 

Po drugie nie ma czegoś takiego jak puszczalska i łatwa kobieta. Bynajmniej nie mówimy tutaj o patologicznych imprezowiczkach. Wszystko tutaj leży w rękach faceta i jego podejściu do seksu. Często kobiety przejmują pozytywne wibracje od danego faceta i nie traktują seksu jako tematu tabu i nie wydłużają sztucznie zbliżenia do 20 randki (bo tak wypada społecznie). Czasem ktoś nas tak podnieca, że nie potrafimy się oprzeć i nie ma w tym nic złego. Każdy z nas ma potrzebę seksu. Jako przykład dajmy fajną, atrakcyjną kobietę w wieku powiedzmy 30 lat. Jest już seksualnie świadoma, wie co lubi, jak lubi i szuka faceta, z którym nie tylko będzie się jej dobrze rozmawiało, ale również takiego, na którego myśl będzie się jej robiło mokro. I takiego związku pełnego ognia każdemu z was życzę, a frustratkom forumowym mówiącym, że jedna z drugą jest puszczalska mówię - żal mi was, marnujecie się, a przecież wakaty w zakonie są wolne. 

Po trzecie strasznie głupi wniosek, do którego doszła pani Nataliawpwp z tego wątku. Że niby faceci zawsze będą latać za kobietą? Jacy niby faceci ? Ustalmy o jakich facetach mówimy. No bo chyba nie o tych atrakcyjnych. Jaki normalny, atrakcyjny facet, który może przebierać w kobietach będzie się poniżał dla kobiety, których jest wszędzie pełno ?

Na koniec. Porządne kobiety to strata czasu dla facetów ? O czym ty bredzisz ? Faceci przede wszystkim patrzą na wygląd i lubią flirt. Faceci również lubią aby znajomość posuwała się do przodu. Przecież seks jest tutaj fundamentalną rzeczą dlaczego ludzie się spotykają ze sobą. To ich właśnie podnieca. Co to znaczy, że jesteś porządna ? Może po prostu jesteś brzydka i nudna ? Bo ładna i nudna nadal będzie miala super branie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 27.03.2019 o 15:05, Gość gość napisał:

A kto ci tak powiedział? Czy może sama to sobie wymyśliłaś z własnej wygody?

nikt nie powiedzial, nie musial, widac na co dzien jak mezczyzni prawdziwi sie zachowuja, oni zdobywaja kobiety i dlatego kobiety maja

tylko takie cioty i pipy kobiet nie maja i nigdy miec nie beda, bo czekaja na krolewne z bajki i do zadnej sie nie odezwa , predzej sie posraja w gacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
15 minut temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Znacie się na randkowaniu równie dobrze jak moja babcia. Większego steku bzdur nie czytałem od bardzo dawna. 

Po pierwsze żaden pewny swojej wartości facet, który ma wzięcie nie będzie się uganiał za księżniczką, która udaje niedostępną dłużej niż do max. 2 propozycji spotkania. Jest cała masa atrakcyjnych kobiet w Polsce, nie jesteście w żadnym stopniu wyjątkowe zanim nie udowodnicie tego na np. polu zawodowym. Uroda nie jest żadną wartością dodaną do tzw. "wyjątkowości" kobiety. Jesteś po prostu kolejną w miarę ładną dziewczyną i tyle. I to facetów wina, że myślicie o sobie takie bzdury, że jestem wyjątkowa bo jestem miła i w miarę ładna. 

Po drugie nie ma czegoś takiego jak puszczalska i łatwa kobieta. Bynajmniej nie mówimy tutaj o patologicznych imprezowiczkach. Wszystko tutaj leży w rękach faceta i jego podejściu do seksu. Często kobiety przejmują pozytywne wibracje od danego faceta i nie traktują seksu jako tematu tabu i nie wydłużają sztucznie zbliżenia do 20 randki (bo tak wypada społecznie). Czasem ktoś nas tak podnieca, że nie potrafimy się oprzeć i nie ma w tym nic złego. Każdy z nas ma potrzebę seksu. Jako przykład dajmy fajną, atrakcyjną kobietę w wieku powiedzmy 30 lat. Jest już seksualnie świadoma, wie co lubi, jak lubi i szuka faceta, z którym nie tylko będzie się jej dobrze rozmawiało, ale również takiego, na którego myśl będzie się jej robiło mokro. I takiego związku pełnego ognia każdemu z was życzę, a frustratkom forumowym mówiącym, że jedna z drugą jest puszczalska mówię - żal mi was, marnujecie się, a przecież wakaty w zakonie są wolne. 

Po trzecie strasznie głupi wniosek, do którego doszła pani Nataliawpwp z tego wątku. Że niby faceci zawsze będą latać za kobietą? Jacy niby faceci ? Ustalmy o jakich facetach mówimy. No bo chyba nie o tych atrakcyjnych. Jaki normalny, atrakcyjny facet, który może przebierać w kobietach będzie się poniżał dla kobiety, których jest wszędzie pełno ?

Na koniec. Porządne kobiety to strata czasu dla facetów ? O czym ty bredzisz ? Faceci przede wszystkim patrzą na wygląd i lubią flirt. Faceci również lubią aby znajomość posuwała się do przodu. Przecież seks jest tutaj fundamentalną rzeczą dlaczego ludzie się spotykają ze sobą. To ich właśnie podnieca. Co to znaczy, że jesteś porządna ? Może po prostu jesteś brzydka i nudna ? Bo ładna i nudna nadal będzie miala super branie. 

pitu pitu

jak przychodzi co do czego co 50 facet w ogole otworzy buzie do kobiety, a zeby ja w ole gdzies zaprosic to ju mega wyjatki, raczej czekaja faceci az sie kobieta domysli i sama poderwie chlopa

faceci nie wybieraja porzadnych, bo nie podrywaja kobiet
daja sie tylko poderwac przez laski, a tylko odwazne puszczalskie laski podrywaja samcow, wiec potem pitola chlopy, ze wszystkie sa puszczalskie, zalosne brak logiki u facetow

jakby chlopy podrywali spokojne kobiety to mieliby pelno porzadnych kobiet do wyboru , ale takie kobiety omijaja i olewaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Gość gość napisał:

Masz średniowieczne przesądy. Kobiety kiedyś musiały słuchać się męża, też jesteś za tym, skoro jesteś taką tradycjonalistką?

Średniowieczne przesądy co? Haha

Akurat jestem ostatnią osobą która chciałby się słuchać męża. Dlaczego nie czytasz dokładnie. Nic nie mówiłam o podporządkowywaniu się mężczyźnie :))

Zostałam wychowana w taki sposób że nie pcham się do facetów tylko raczej oni walczą o moje względy. Jeżeli jesteś facetem i tak bardzo ci się to nie podoba to może po prostu twoja pewność siebie nie jest wystarczająca by pomoc bez oporów podrywać kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×