Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znokautowany

Erotyczny szach mat

Polecane posty

Gość Znokautowany

Opowiem wam o mojej wspaniałej dziewczynie,zatem słuchajcie:

Moja dziewczyna jest bardzo atrakcyjną 19stolatką, ładne, duże oczy, szatynka, włosy do ramion, cera gładka i słodki uśmiech. Jest zgrabna ponad normę, szczupły tyłeczek, płaski brzuszek ( potrafi w jednym ciągu zrobić 140 brzuszków, niejeden chłopak by wysiadł...), no i co dla większości chłopaków najważniejsze ma bardzo duży biust... Jednak po układaniu się kącików ust nawet przy lekkim uśmiechu da sie zauwazyć,że to uśmiech małej diablicy... I nie jest to mylne wrażenie,ma "charakterek", jest słodziutka i miła dopóki się jej nie wnerwi... Wtedy nie ma litości,odrazu celuje tam gdzie boli najbardziej, a siłę ma sporą. Z reguły stosuje kopniak z buta, często nosi szpilki z ostrym czubkiem, mówi że tak fajnie się wtedy wbijają. Wielu już chłopaków którzy napalali sie na jej nieprzeciętne piersi skończyło dyskotekę po jej celnym ciosie w klejnoty.

  Pamiętam jak opowiedziała mi historię sprzed conajmniej roku,gdy dowiedziała się od koleżanek, że pewien chłopak, jej sąsiad opowiada i chwali się że z nią sypia i jaka dobra jest w łóżku... Umówiła się z nim. Chłopak przyjechał,nie chciał wysiaść z samochodu,ale udało jej się go namówić żeby posiedzieli na ławce. Spytała się czy ma coś do niej,on jej na to że jest "fajna dziunia", strasznie ją to wkurzyło...podniosła się z ławki, ścisnęla rękę w pięść i walnęła go z całej siły w twarz...chłopak zasłonił się rękami. Zrobiła to celowo,żeby odwrócić jego uwagę od głównego miejsca ataku,zawsze tak robiła i zawsze działało. Uniosła nogę uginając ją i stojąc na wprost niego (on siedział) nagle ją wyprostowała gniotąc mu jądra podeszwą. Gdyby to była ławka bez oparcia chłopak po prostu by spadł,ale nie miał szczęścia, oparcie było... Odrazu puścił rękoma twarz i próbował ratować swoje genitalia,jej but cały czas je dociskał z całej siły do ławki,trwało to kilka sekund,zdjęła nogę...koleś osunął się z ławki na glebę,ułożył się w "pozycji płodowej" (jej słownictwo) i jęczał,pózniej wzięła jego głowę i uderzyła nią kilka razy o chodnik... Odeszła zostawiając go tak, ponoć doszedł do siebie fizycznie po paru dniach, psychicznie jeszcze chyba nie,już w tej okolicy sie nigdy nie pokazał.
   Mi też się dostawało,wystarczyło lekko ją wkurzyć a odrazu chętnie sięgała po swoje niezawodne metody. Najlepsza jej akcja ze mną w roli głównej zdarzyła się pewnego ranka w łóżku. Byliśmy nago,leżeliśmy na boku, twarzami do siebie,zacząlem się z nią droczyć i chyba przesadziłem. Wszystko działo się bardzo szybko. Nagle poczułem obezwładniający ból między nogami, dostałem z kolanka w jaja, nie skończyło się na jednym, dostałem cała serię,może cztery czy pięc. Zawsze po pierwszym udawało mi sie zasłonić rękami,co amortyzowało dalsze ciosy, tym razem ręce miałem na kołdrze, nie zdążyłem ich wsunąć pod nią... Nigdy nie czułem takiego bólu, myslałem że jądra płoną mi żywym ogniem, ból promieniował na całe podbrzusze, zwijałem się z tego niesamowitego bólu jakieś 20 minut,raz zmieniałem pozycję żeby szukać takiej gdzie mniej boli, innym razem próbowałem leżeć w bezruchu, żadna metoda nie pomagała. Macałem klejnoty czy aby są całe, bo miałem wrażenie że została mi z nich miazga... Ból przeszedł z czasem, wieczorem tylko troche jeszcze bolało. Czasem pytam się prowokacyjnie co mi zrobi jak będę niegrzeczny, ona odpowiada ze słodkim usmiechem: powiesze cie za jaja, lub: odgryze ci twojego ,,przyjaciela", będzie mi służył jako wibrator a  jajeczka wyrwe i zrobie z nich jajecznice na kolacje lub schowam w słoiku jako trofeum, albo też prosto z mostu: zrobie ci miazge z jaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ballbustfan

Bardzo lubię opowiadania właś ie w takich klimatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×