Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gdyby można było wykryć i usunąć homoseksualny płód zrobiłybyście to?

Polecane posty

Gość gość
13 minut temu, Gość gosc napisał:

Zamiast zastanawiać się nad głupotami to lepiej zastanówcie się jak i kiedy strajkować, żeby geje nie uczyli waszych dzieci masturbacji już w przedszkolu

Ale tego nie trzeba uczyć, bo dzieci masturbują się w przedszkolu, to znane zjawisko. Pomijając, że nikt nie chce uczyć masturbacji, no chyba, że dla Ciebie wiedza i umiejętności to to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja bym się zastanowila, jak i kiedy zastrajkować żeby ochronić dzieci przed kościelnymi pedofilami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 minut temu, Gość gość napisał:

Ja bym się zastanowila, jak i kiedy zastrajkować żeby ochronić dzieci przed kościelnymi pedofilami.

To przecież nie ich wina. Same dzieli do nich lgną, spragnione miłości. Do tego dochodzi ta paskudna seksualizacja dzieci. [ironia- jakby ktoś nie załapał]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zolza
43 minuty temu, Gość gość napisał:

ta i patrzeć na to jak w wieku 45 lat niczym F. Mercury umrzez na HIVa w związku z prowadzonym stylem życia. sama radość

Porownywac kazdego geja do f mercury to jak kazda matke porownyeac do .... Bez jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Zamiast zastanawiać się nad głupotami to lepiej zastanówcie się jak i kiedy strajkować, żeby geje nie uczyli waszych dzieci masturbacji już w przedszkolu

Uczyć masturbacji w przedszkolu to chce wasza cudowna WHO. A geje chcą poszanowania orientacji seksualnych i o tym będą mówić. Ale nie w przedszkolach, a w szkołach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Uczyć masturbacji w przedszkolu to chce wasza cudowna WHO. A geje chcą poszanowania orientacji seksualnych i o tym będą mówić. Ale nie w przedszkolach, a w szkołach. 

Nikt nie chce nikogo uczyć masturbacji w szkołach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Gość gość napisał:

Nikt nie chce nikogo uczyć masturbacji w szkołach

A co z kartą dewiacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racjonalista
15 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Nie, znam gorsze nieszczescia, np pedofilia, morderstwo, kradzież, itp

albo religijność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Koczownik napisał:

A co z kartą dewiacji?

Ta straszna karta dewiacji, jak ją określasz nie mówi nic o nauce masturbacji. Jedyne, co w tym zakresie jest, to wiedza. Zresztą, masturbacja jest normalną czynnością we wczesnym dzieciństwie i nie jest to wiedza tajemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Nie, znam gorsze nieszczescia, np pedofilia, morderstwo, kradzież, itp

Katolicyzm i głosowanie na PIS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Katolicyzm i głosowanie na PIS.

Tak, bo wszyscy katolicy są tacy sami jak pisowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Ta straszna karta dewiacji, jak ją określasz nie mówi nic o nauce masturbacji. Jedyne, co w tym zakresie jest, to wiedza. Zresztą, masturbacja jest normalną czynnością we wczesnym dzieciństwie i nie jest to wiedza tajemna.

Zatem oswiec mnie skad się wzięła nauka masturbacji i kto ją wypromował na Zachodzie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Uczyć masturbacji w przedszkolu to chce wasza cudowna WHO. A geje chcą poszanowania orientacji seksualnych i o tym będą mówić. Ale nie w przedszkolach, a w szkołach. 

Ja pamiętam tzw. "wychowanie seksualne" w szkole gdy miałam chyba z 14 lat. Chciało się wtedy rzec "panu już podziękujemy" ale trzeba było odbębnić mimo, że w duchu był mega niesmak. Uważam, że szkoła nie powinna się wpierdzielać w tak osobiste rzeczy. Ja w tym wieku nie miałam ochoty się jeszcze zajmować czymś takim jak męskie fiuty. A gdzie ty mi mówisz o pedalstwie. Mnie nie interesuje co pedał robi w domu z innym eunuchem. Ja mam swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 godzin temu, Gość gośc mimi napisał:

Kiedyś oglądałam świetny film, właśnie o rodzinie, która dowiedziała się, że będzie mieć syna homoseksualistę. Zaczęli się zastanawiać czy usunąć ciążę czy nie. Znajomymi i rodzina różnie im radzili. Babka miała brata homoseksualistę, który radził usunąć, aby dziecko nie miało tak ciężko w życiu jak on. W końcu kobieta zdecydowała się donosić ciążę, ale mąż od niej odszedł, bo nie zgadzał się z jej decyzją.

Niestety nie pamiętam tytułu.

Niby jak mieli wiedzieć już w łonie matki tym ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 godzin temu, Gość gość napisał:

Ale tego nie trzeba uczyć, bo dzieci masturbują się w przedszkolu, to znane zjawisko. Pomijając, że nikt nie chce uczyć masturbacji, no chyba, że dla Ciebie wiedza i umiejętności to to samo.

Ja się pytam po co przedszkolakowi i dziecku w szkole podstawowej taka wiedza ?

Inna rzecz dla niektórych dzieci droga od wiedzy do próbowania to droga niedaleka.

Nie piszcie, że nie uczą masturbacji, wystarczy że można przeczytać o czerpaniu przyjemności z dotykania, to jest to samo. Jesteście zyebani jeśli to popieracie i tyle wam powiem. Kiedyś za takie coś poszłoby się siedzieć, a dzisiaj próbują zmuszac ludzi do tego. Co będzie następne. Jawna pedofilia ?

Świat sie kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Uwaga komentarze są usuwane mimo, że nikogo nie obrażają. Nie ma sensu udzielać sie tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To nie jest żadne znane zjawisko, że niby dzieci masturbują sie już w przedszkolu. Pieprzysz. To że ty jesteś rozseksualizowany/-a już od dziecka to nie znaczy że tak mają wszyscy i że to niby norma. Zszokuję cię, to jest rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubić

 w życiu bym nie usunęła co ma piernik do wiatraka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Ja pamiętam tzw. "wychowanie seksualne" w szkole gdy miałam chyba z 14 lat. Chciało się wtedy rzec "panu już podziękujemy" ale trzeba było odbębnić mimo, że w duchu był mega niesmak. Uważam, że szkoła nie powinna się wpierdzielać w tak osobiste rzeczy. Ja w tym wieku nie miałam ochoty się jeszcze zajmować czymś takim jak męskie fiuty. A gdzie ty mi mówisz o pedalstwie. Mnie nie interesuje co pedał robi w domu z innym eunuchem. Ja mam swoje życie.

Ja też pamiętam i jakoś nikt nie odczuł niesmaku, zwłaszcza, że rok wcześniej na biologii człowiek uczył się o rozmnażaniu własnego gatunku. Druga sprawa, że guzik zrozumiałaś z tego co napisałam. Poszanowanie innej orientacji nie polega na tym, iż masz oglądać ich akt seksualny. Co ty myślisz, że taki 14latek z kolegami nie potrafi skopać na ulicy pedzia? Po trzecie, ja napisałam, że to, o co jest wielkie halo, zawarte jest w zaleceniach WHO. A to, że ty mając lat 14 nie myślałaś o fiutach, nie oznaczało, że pół roku później tej myśli nie mieć nie będziesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Koczownik napisał:

Zatem oswiec mnie skad się wzięła nauka masturbacji i kto ją wypromował na Zachodzie? 

WHO. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Ja się pytam po co przedszkolakowi i dziecku w szkole podstawowej taka wiedza ?

Inna rzecz dla niektórych dzieci droga od wiedzy do próbowania to droga niedaleka.

Nie piszcie, że nie uczą masturbacji, wystarczy że można przeczytać o czerpaniu przyjemności z dotykania, to jest to samo. Jesteście zyebani jeśli to popieracie i tyle wam powiem. Kiedyś za takie coś poszłoby się siedzieć, a dzisiaj próbują zmuszac ludzi do tego. Co będzie następne. Jawna pedofilia ?

Świat sie kończy

No może po to, żeby wiedziało, że nikt inny poza nim nie może go tam dotykać? I co z tego, że droga niedaleka? Dzieci i tak to robią i czerpią przyjemność, ale bez kontekstu seksualnego. Zajrzyj do pierwszego lepszego podręcznika do psychologii rozwojowej, dzieci się masturbują, interesują odkryciem, że mama ma coś innego w majtkach itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

To nie jest żadne znane zjawisko, że niby dzieci masturbują sie już w przedszkolu. Pieprzysz. To że ty jesteś rozseksualizowany/-a już od dziecka to nie znaczy że tak mają wszyscy i że to niby norma. Zszokuję cię, to jest rzadkość.

Najpierw dowiedz się, czym jest seksualizacja, a następnie poczytaj podręczniki do psychologii rozwojowej. Był sobie taki pan, jak Freud, a dziecięca masturbacja pojawia się chyba na pierwszych zajęciach z rozwojówki studentów psychologii/pedagogiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten temat jest taki piękny tak bardzo pokazuje, jak się lewactwo automasakruje, autorze kimkolwiek jesteś wiedz, że tygrys uważa, że jesteś ponadprzeciętnie inteligentny 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
8 minut temu, brokeninside87 napisał:

tygrys uważa

to musi być dla niego ponadprzeciętny komplement,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxz

Czy bym usunęła?

Jeśli byłby to płód "ostatniej szansy", to nie.

Ale jeśli dziecko miałoby zająć miejsce, które mam dla dziecka zdrowego, rokującego szanse na to, że będzie żyło normalnie, i będzie miało dzieci, to usunęłabym.

Nie warto inwestować w narodziny dziecka, które nie ma szansy na udane życie. Póki więc czas i mamy do czynienia z zarodkiem, to trzeba przerwać ciążę i zajść w jakąś bardziej udaną.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość xxxz napisał:

Czy bym usunęła?

Jeśli byłby to płód "ostatniej szansy", to nie.

Ale jeśli dziecko miałoby zająć miejsce, które mam dla dziecka zdrowego, rokującego szanse na to, że będzie żyło normalnie, i będzie miało dzieci, to usunęłabym.

Nie warto inwestować w narodziny dziecka, które nie ma szansy na udane życie. Póki więc czas i mamy do czynienia z zarodkiem, to trzeba przerwać ciążę i zajść w jakąś bardziej udaną.

 

 

Ciekawe wnioski, szkoda tylko, że to samo może spotkać dziecko heteroseksualne? Pomijam, że ten świat jest tak chory, że nieważne, jakiej orientacji będzie dziecko i tak będzie cierpieć, więc bardziej opłaca się nie zachodzić w ciążę, jeśli chce się szczęścia dziecka, bo inaczej ono go nie zazna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z zachodu

Szkoda ze kafe nie puscila  mojego postu,  o pisalam dokladnie  jak ludzie  na zachodzie  maja juz dosc  tego  lewackiego  szalenstwa i ostre glam zebyscie w to Polacy  nie brneli  , ale kafe to podobno czesc wirtualnej  , wiec co sie dziwic  ze niewygodne  dla lewactwa  usuwaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie. Ale miałabym nadzieję, że to jakaś pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Gość Gość napisał:

WHO. 

A czym jest WHO jak nie organizacją lewicową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 godzin temu, Gość xxxz napisał:

Czy bym usunęła?

Jeśli byłby to płód "ostatniej szansy", to nie.

Ale jeśli dziecko miałoby zająć miejsce, które mam dla dziecka zdrowego, rokującego szanse na to, że będzie żyło normalnie, i będzie miało dzieci, to usunęłabym.

Nie warto inwestować w narodziny dziecka, które nie ma szansy na udane życie. Póki więc czas i mamy do czynienia z zarodkiem, to trzeba przerwać ciążę i zajść w jakąś bardziej udaną. 

  

 

Dziwne wnioski. Równie dobrze to homoseksualne dziecko może być super inteligentne, dostać Nobla i realizować się w pracy naukowej. A heteroseksualne skończyć jako bezrobotny alkoholik pod mostem. Preferencje seksualne nie warunkują "szansy na udane życie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×