Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gdyby można było wykryć i usunąć homoseksualny płód zrobiłybyście to?

Polecane posty

Gość gość

czy usunęłbyście homoseksualny płód w trakcie trwania ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tak, zdecydowanie tak, pozbyłabym się małego zwyrodnialca, aborcja to morderstwo ale w tym przypadku uzasadnione, myślę, że Bóg by to wybaczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pollkaa

tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie, homofobia jest gorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tak, myślę, że lepiej usunąć taką ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie, ale jakby można było wykryć, że urodzi się taki idi0ta ja ty to zdecydowanie tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pytaniu zawarłeś ...nięto kretyńską tezę, jakoby człowiek rodził się homo. Przestań bredzić ty rowerzysto ty, lepiej zrób se lewatywę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tak chciałabym wiedzieć, czy u dziecka rozwinie się homoseksualizm i zapobiec takiej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość gość napisał:

tak chciałabym wiedzieć, czy u dziecka rozwinie się homoseksualizm i zapobiec takiej ciąży

Tylko jesli na to pozwolisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaaa

Co za $$&&** z was, to jest straszne.ja popieram aborcję na życzenie ale nie usunęłabym ciąży z takiego powodu.  bo co to niby za powód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Koczownik napisał:

Tylko jesli na to pozwolisz

a jak mogę na to nie pozwolić? proszę o wskazówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co masz do homoseksualistów? Ludzie tacy sami jak my, a co kto robi w łóżku to ich prywatna sprawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikka

Homoseksualizm  dotyczy orientacji seksualnej dorosłych osób w relacji z dorosłymi i  nie jest patologią. Dziwne pytanie ale odpowiem:Zmieniłabym miejsce zamieszkania na kraj bardziej tolerancyjny by moje dziecko jako młody człowiek nie musiało żyć w zakłamaniu i w rezygnacji z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie, znam gorsze nieszczescia, np pedofilia, morderstwo, kradzież, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parsk

Was ktoś powinien usunąć z tego kraju w którym od razu po wstrętnych pyskach widać, że orgazm w życiu mieli co najwyżej faceci że sobą nawzajem i stąd ta nienawiść do wszystkich dookoła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka

Nie. Sa gorsze rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oczywiście,  że nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Koczownik napisał:

W pytaniu zawarłeś ...nięto kretyńską tezę, jakoby człowiek rodził się homo. Przestań bredzić ty rowerzysto ty, lepiej zrób se lewatywę.

Bo się rodzi. To jest związane z nadmierną ilością hormonów żeńskich, tylko nie wiem, czy od matki, czyli specyfiki ciąży, czy od  samego plodu. Tak jak się rodzi człowiek transseksualny, czy obojnak. Co ciekawe, kobiety rzadziej się rodzą z umiłowaniem do własnej płci. U kobiet jest większy związek z nadmiarem androgenów. Ponoć 60- 70% lesbijek cierpi na pcos. 

W związku z powyższym, autorko i reszta, gdyby się okazało, że nosicie homoseksualny płód, to pozostaje wam się pochlastać, bo może nosicie jakiś gen, czy coś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Justynaaaaa napisał:

Co za $$&&** z was, to jest straszne.ja popieram aborcję na życzenie ale nie usunęłabym ciąży z takiego powodu.  bo co to niby za powód?

światopoglądowy, każdy ma prawo do swych przekonań chyba w ramach wolności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc mimi

Kiedyś oglądałam świetny film, właśnie o rodzinie, która dowiedziała się, że będzie mieć syna homoseksualistę. Zaczęli się zastanawiać czy usunąć ciążę czy nie. Znajomymi i rodzina różnie im radzili. Babka miała brata homoseksualistę, który radził usunąć, aby dziecko nie miało tak ciężko w życiu jak on. W końcu kobieta zdecydowała się donosić ciążę, ale mąż od niej odszedł, bo nie zgadzał się z jej decyzją.

Niestety nie pamiętam tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie. Ja rozumiem dyskusję na poziomie: czy jeżeli wiedziałabyś, że urodzisz np. A. Hitlera to usunęłabyś ciążę czy próbowała wychować dziecko inaczej? Ale w przypadku homoseksualizmu? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gnida

Az mi sie nie chce wierzyc ze tyle osob zatrzymaloby niepelnosprawny plod a usuneloby homoseksualiste ktory samodzielnie potrafilby sobie poradzic w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

raczej rozważyłabym, mając oczywiście hipotetycznie taką możliwość, usunięcie płodu, który miałby się stać religijnym dewotem. Od takich ludzi trzymam się z daleka. A Polska to jednak dziki kraj, dlatego nie ma co się dziwić tym komentarzom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zdecydowanie nie, chociaż nie lubię i nie toleruje homoseksualistów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość x
14 godzin temu, Gość gość napisał:

tak chciałabym wiedzieć, czy u dziecka rozwinie się homoseksualizm i zapobiec takiej ciąży

Nie rozwinie się nic złego jeżeli w okresie ciąży dasz dzieciątku niebiański pokarm. Jeżeli przez 9 miesięcy będziesz choć raz na miesiąc do spowiedzi i komunii, to wówczas dzieciątko będzie mogło zostać w przyszłości nawet prorokiem albo zdolnym premierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 minuty temu, Gość Gnida napisał:

Az mi sie nie chce wierzyc ze tyle osob zatrzymaloby niepelnosprawny plod a usuneloby homoseksualiste ktory samodzielnie potrafilby sobie poradzic w zyciu.

ta i patrzeć na to jak w wieku 45 lat niczym F. Mercury umrzez na HIVa w związku z prowadzonym stylem życia. sama radość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Zamiast zastanawiać się nad głupotami to lepiej zastanówcie się jak i kiedy strajkować, żeby geje nie uczyli waszych dzieci masturbacji już w przedszkolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

ta i patrzeć na to jak w wieku 45 lat niczym F. Mercury umrzez na HIVa w związku z prowadzonym stylem życia. sama radość

to nie przez to, że Fredzio był gejem tylko dlatego, że w wieku 3 lat matka go nie dopilnowała i spojrzał raz ukradkiem na telewizor. Ów epizod zaraził go śmiertelną chorobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Zamiast zastanawiać się nad głupotami to lepiej zastanówcie się jak i kiedy strajkować, żeby geje nie uczyli waszych dzieci masturbacji już w przedszkolu

Uczyć masturbacji w przedszkolu to chce wasza cudowna WHO. A geje chcą poszanowania orientacji seksualnych i o tym będą mówić. Ale nie w przedszkolach, a w szkołach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Uczyć masturbacji w przedszkolu to chce wasza cudowna WHO. A geje chcą poszanowania orientacji seksualnych i o tym będą mówić. Ale nie w przedszkolach, a w szkołach. 

ta sama organizacja, która zdecydowała GŁOSOWANIEM, że homoseksualizm nie jest chorobą, tyle są warte jej wytyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×