Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mala35

Czego on szuka

Polecane posty

Gość Mala35

Matko wysłał mi zdj swojego małego. I jest faktycznie mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Ja
Dnia 24.03.2019 o 20:48, Radziu89 napisał:

On to pisze do Ciebie żeby mocno Cię nakręcić. Do tego stopnia, abyś to Ty potem jego zdobywała. Czasami to taka gra, że niewiadomo kto i czego chce bardziej. 

Zgadzam się. Miałam bardzo podobną sytuację. Tylko że z tą różnicą że juz kiedyś kilka razy ze sobą spaliśmy zanim założyliśmy rodziny. Potem przez 12 lat kontakt sporadyczny kilka razy gdzies na mieście się widzieliśmy i tylko cześć i tyle... Tzn. był dreszczyk i te pozerajace spojrzenie ale nie bylismy sami wiec nawet nie pogadalismy. Ze trzy razy przez te wszystkie lata do mnie napisal ale bez podtekstów tylko co slychac i takie tam. Nie odpisalam bo balam sie ze w razie czego nie bedę umiala odmowic. Potem znowu przypadkowe spotkanie tym razem sami i chwila rozmowy i sie zaczęło. Jak pierwszy raz napisal do mnie tak pikantnie to bylam szczerze oburzona. I wprost odpisalam ze jestem mężatką chociaz on to wiedzial i nie zycze sobie takich tekstow. Ale on nie przestawał po miesiącu juz odpisywalam w jego stylu po dwoch bylo spotkanie... Jak sie nie odzywa przez jakis czas to ja piszę i w sumie tez nie wiadomo czy to on chce bardziej czy ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goq

Mała ,masz ochotę porozmawiać na priv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala35

Więc był dziś u nas w firmie na konsultacjach z zarządem. I przyszedł do mojego biura. Przytulił mnie i nie wiem jak to się stało ale doszło do pocałunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość taki jeden

Facet jest zaprogramowany na zdobywanie jesli nie ma kompleksów i jest pewny siebie. Dowartosciowuje go to, że i dla innej kobiety moze byc obiektem sexualnym. Ty też na pewno czujesz się dobrze jak jestes adorowana. A co do definicji zdrady... Już dawno oboje zdradziliście. Dlaczego sex jest zdradą a pocaunek i erotyczne myśli o innym już nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 24.03.2019 o 19:35, Gość Mala35 napisał:

Zacznę od tego że ja mężatka on żonaty.

a co byś zrobiła jakbyś znalazła takie smsy w telefonie swojego męża? uznała byś to za zdradę czy zastanawiała się po co mu to? czy tam jak to określiłaś "czego on szuka" ? czy od razu była by awantura i wyzwiska? zastanów się kobieto... bo moim zdaniem robisz z siebie szmatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🍊Tosia

Może coś zgubił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala35

Więc mam już odpowiedź....szuka seksu po prostu. Z żoną mu się układa w zyciu (ma dużo czułości, przytulania) jednak nie ma tyle seksu ile by potrzebował. I ot cała tajemnica... Nie nie przespałam się z nim i nie wiem czy w ogóle to zrobię. Pomimo tego, że pisze że tęskni itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Popuść mu szpary i zobaczysz, co dalej. Jeśli Cię „oleje”, to znaczy, że szukał panienki na raz. A jeśli będzie to coś trwalszego, na dłużej, to chyba nie warto żałować kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2019 o 19:40, Gość gość napisał:

 Nowe emocje, nowe atrakcje, może byś mu zrobiła coś czego nie robi mu żona? Zakazany owoc zawsze lepiej smakuje.

może też nie być mu z żoną aż tak dobrze jak pisze - znaczy ściemnia - dlatego szuka takich cyberrelacji. Pisze, że dobrze mu z żoną bo ewentualnie chce uniknąć innych relacji czy twoich propozycji poza tymi, które dokonują się  w necie. Może też ma takie ambicje, że pomimo, że  z żoną faktycznie jest wszystko jak najlepiej to jednak chciałby wiedzieć, czy jest tak atrakcyjny, że inna byłaby w stanie też to z nim robić (albo więcej). A może żona jest dobrą kochanką, jest wyszukany seks z nią ale niestety jest wizualnie nieatrakcyjna. Aby się móc z nią kochać najpierw podnieca się w takiej cyberrelacji (bo żona go nie podnieca) a potem realizuje to z żoną, która zrobi wszystko, co sobie zażyczy ale go słabo podnieca. Zabawiłem się w psychologa detektywa i takie możliwości sobie wymyśliłem ale przecież najlepiej go po prostu zapytać ....choć nie musi powiedzieć prawdy bo przecież taka natura kontaktów w sieci, że możemy mieć zupełnie inną tożsamość niż w życiu prawdziwym i trudno nazwać to nawet kłamstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala35
18 godzin temu, darkeacer napisał:

może też nie być mu z żoną aż tak dobrze jak pisze - znaczy ściemnia - dlatego szuka takich cyberrelacji. Pisze, że dobrze mu z żoną bo ewentualnie chce uniknąć innych relacji czy twoich propozycji poza tymi, które dokonują się  w necie. Może też ma takie ambicje, że pomimo, że  z żoną faktycznie jest wszystko jak najlepiej to jednak chciałby wiedzieć, czy jest tak atrakcyjny, że inna byłaby w stanie też to z nim robić (albo więcej). A może żona jest dobrą kochanką, jest wyszukany seks z nią ale niestety jest wizualnie nieatrakcyjna. Aby się móc z nią kochać najpierw podnieca się w takiej cyberrelacji (bo żona go nie podnieca) a potem realizuje to z żoną, która zrobi wszystko, co sobie zażyczy ale go słabo podnieca. Zabawiłem się w psychologa detektywa i takie możliwości sobie wymyśliłem ale przecież najlepiej go po prostu zapytać ....choć nie musi powiedzieć prawdy bo przecież taka natura kontaktów w sieci, że możemy mieć zupełnie inną tożsamość niż w życiu prawdziwym i trudno nazwać to nawet kłamstwem

Darkeacer - dzięki za analizę. Tysiac razy pytałam dlaczego mając zonę czuje coś do mnie (a wiem że czuje). Codziennie rano pisze mi "wstajemy...wyspałaś się?" troszczy się czy coś zjadłam. Dzwoni kiedy ma okazję..Nawet gdy jest w domu a jej nie ma (ale są jego dzieci). Napisał że się zakochał we mnie ale nie chce rozwodu z zoną. Ja też nie chcę się rozwodzić z mężem. Po co? Seksu nie było. Były pocałunki i przytulanie. Nie wiem czy ściemnia bo chce mnie zaciągnąć do łóżka czy naprawdę czuje to co pisze...Ja czuję że tęsknię za nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zegurej

Robisz loda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×