Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beznadziejnie zakochana

Prosze o porade

Polecane posty

Gość Beznadziejnie zakochana

Mam kumpla w pracy. Wlasciwie przyjaciela, oficjalnie uznalismy, ze jestesmy wiecej niz kolegami i nazywamy sie nawzajem przyjaciolmi. Do rzeczy. Od samego poczatku naszej znajomosci mu sie bardzo podobalam czego nie ukrywal i w koncu powiedzial. Od samego poczatku tez wiedzialam, ze ma dziewczyne z ktora jest od niedawna, a ona jest (podobno) z nim w ciazy, a do tego miedzy nimi sie nie uklada o czym slucham od niego dosc czesto. Mieszkaja razem od miesiaca. Ona jest bardzo zazdrosna i mnie nie lubi. Zreszta pewnie slusznie. Chodzi o to, ze on rowniez mi sie podoba i nie moge przestac o nim myslec. Mam wrecz fizyczna potrzebe zeby mu to powiedziec, chociaz wiem, ze moze nam to spieprzyc relacje. Zdecydowalam, ze na 80% mu to powiem, ale nie wiem jak. Nie chce zeby sie wystraszyl, ze czegos oczekuje czy cos. Jak moge mu to powiedziec? Czy moze nie powinnam jednak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się w to nie mieszał. Ma kobiete z którą będzie miał dziecko to powinien o niej myśleć a nie o głupotach ale ty jak widać też nie możesz wytrzymać. Rób jak chcesz . Nie moja sprawa. Wyraziłem tylko swoje zdanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty Blue

Dziewczyno, mało chłopaków na tym świecie, którzy nie mają zobowiązań? Przecież piszesz, że jego dziewczyna jest podobno w ciąży. W co ty się chcesz wpakować? A może to jakiś zapładniacz? Znam takich. Mają kilkoro dzieci-każde z inną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×