Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta

Dieta od chodakowskiej

Polecane posty

Gość Marta

Witajcie. Czy ktoras z was kupowala ta diete?koszt 2 miesiecznej to jakies 110 zl. i nie chcialabym wydac na darmo jakby miala byc jakas wydziwiana i drogie skladniki. Chyba ze ktos moze polecic inna sprawdzona. Dzis zaczynam silownie i chcialabym wlaczyc tez diete,mam do zrzucenia jakies 10 kg, glownie brzuch i gorne partie ciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie znam diety Chodakowskiej, ale skoro jesteś gotowa tyle zapłacić to polecam ci raczej pójść do dietetyka, który skieruje ciebie na badania i stwierdzi jaka dieta będzie dla ciebie odpowiednia. A jeśli nie lubisz gotować lub nie potrafisz się zmobilizować, to opróżnij całą lodówkę i zamów sobie jakiś catering dietetyczny o ile jest w twoim mieście. Czasem na gruponie są przeceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja chodziłam do dietetyka i raz w miesiącu miałam "kontrole" 🙂 które były bardzo mobilizujące, bo zawsze wtedy mnie ważono, mierzono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Naprawdę warto! Najlepiej wydane pieniądze w moim życiu. Tak szczerze to nie jest typowa dieta tylko nabycie zdrowych nawykow żywieniowych. Ja schudłam 15 kg, bez efektu jo-jo (Ale do chipsów i czekolady już nie wrocilam). Posiłki zróżnicowane, nigdy nie jestem głodna, w mądry sposób zaspakajam swoje zachcianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc__

Ja bylam na tej diecie dwa miesiace wlasnie. Normalne posilki bez zadnych udziwnien (twarozki, jajecznice, koktajle, salatki, obiady tez dobre). Na dluzej nie wykupowalam bo okazalo sie ze jem calkiem podobnie, moim problemem bylo bardziej nieregularne jedzenie. Zjechalam z 84 do 72kg (przy moim wzroscie to rozm.38/40). Ogolnie bylam zadowolona. Od diety minal juz rok i tez nie mam zadnego efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc__

Zreszta, dodam jeszcze ze jak chcesz zobaczyc jej przykladowe jadlospisy to udostepnia je za darmo na fb. Roznica jest taka ze jak wykupisz ta diete i cos ci nie podpasuje to mozesz wybrac alternatywna potrawe (masz chyba 10-12 zamiennych potraw za kazdym razem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Nie znam diety Chodakowskiej, ale skoro jesteś gotowa tyle zapłacić to polecam ci raczej pójść do dietetyka, który skieruje ciebie na badania i stwierdzi jaka dieta będzie dla ciebie odpowiednia. A jeśli nie lubisz gotować lub nie potrafisz się zmobilizować, to opróżnij całą lodówkę i zamów sobie jakiś catering dietetyczny o ile jest w twoim mieście. Czasem na gruponie są przeceny.

Wlasnie szkoda mi troche tyle placic, ale nie mieszkam w polsce i tu musialabym duzo wiecej zabulic za dietetyka, poza tym bylaby to pewnie tez zupelnie inna kuchnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Naprawdę warto! Najlepiej wydane pieniądze w moim życiu. Tak szczerze to nie jest typowa dieta tylko nabycie zdrowych nawykow żywieniowych. Ja schudłam 15 kg, bez efektu jo-jo (Ale do chipsów i czekolady już nie wrocilam). Posiłki zróżnicowane, nigdy nie jestem głodna, w mądry sposób zaspakajam swoje zachcianki.

No wlasnie dlatego mysle o 2 miesiacach na probe, no wlasnie o to mi chodzilo zeby nie byla udziwniona, tylko prosta i zbilansowana. Ja chcialabym zrzucic tak 10-12 kg, teraz mam 166 cm i waze 68 kg, niby wage wg bmi pokazuje mi jeszcze prawidlowa ale zle sie czuje z tymi kg, przed 2 ciazami wazylam 56-57 i z ta waga czulam sie super, a teraz czuje sie gruba glownie brzuch, wygladam jak typowe jablko. Slodyczy nie jem duzo wiec nie bedzie ciezko zrezygnowac, ale chipsy lubie podjadac, wypic czasem piwo czy drinka i jem dosc nieregularnie. No i z kawy z mlekiem nie moge zrezygnowac bo uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam wykupiona  2 razy i sobie chwale . Tak jak koleżanka poprzednio pisała nie jest to nie Wiadomo jaka dieta ale bardziej chodzi o zdrowe odżywianie.  Fakt schudłam,  do tego jeszcze ćwiczyłam.  Wszytsko można fajnie pod siebie ułożyć,  wymieniać posiłki jak nie pasują i przede wszystkim są proste w wykonaniu dla mnie super bo nie lubie siedziec w kuchni i wole miec czarno na bialym podane co i kiedy mam jesc 😉 Po ciąży kolejny raz bede z niej korzystala  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
4 minuty temu, Ptaczka napisał:

Ja miałam wykupiona  2 razy i sobie chwale . Tak jak koleżanka poprzednio pisała nie jest to nie Wiadomo jaka dieta ale bardziej chodzi o zdrowe odżywianie.  Fakt schudłam,  do tego jeszcze ćwiczyłam.  Wszytsko można fajnie pod siebie ułożyć,  wymieniać posiłki jak nie pasują i przede wszystkim są proste w wykonaniu dla mnie super bo nie lubie siedziec w kuchni i wole miec czarno na bialym podane co i kiedy mam jesc 😉 Po ciąży kolejny raz bede z niej korzystala  🙂

Mnie tez zalezy na prostym przygotowaniu, czarno na bialym bo nie jestem wybitna kucharka a i przy dwojce dzieci mam co robic. A czy wykupowalyscie pakiet cwiczen czy sama dieta?bo ja wlasnie dlatego ide na silownie bo jak juz zaplacilam za karnet to bede musiala ruszyc tylek a w domu to jak w domu znajduje tysiac wymowek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No z dwójką dzieci to idealne rozwiązanie  😉 A posiłki naprawdę smaczne , moim dzieciakom smakowały.  Pierwszy raz miałam tą dietę i 3 razy w tyg siłownia.  A później miałam sama dietę,  też schudłam ale wiadomo ciało już inne niż przy ćwiczeniach.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmarta

Cześć dziewczyny.

Też zastanawiałam się nad ta dieta tylko czy ona jest tylko dla zdrowych ludzi?bo ja mam zespół policystycznych jajników i nie wiem czy ta dieta była by odpowiednia dla mnie, są tu jakieś dziewczyny z pcos które wykupiły tą dietę?

Ogólnie byłam u dietetyka płaciłam o wiele więcej bo 400 zł za 4x7dni czyli wychodzi cały miesiąc i ta dieta była ochydna, byłam na niej miesiąc co prawda schudłam 6 kilo ale niestety dłużej nie wytrzymałam. A mam z czego chudnąć bo ważę 89 kilo przy 170, niedawno urodziłam drugie dziecko i tak samo zależałoby mi żeby posiłki przygotowywać szybko i w ogóle, może są tu jakieś dziewczyny z pcos i ta dieta i doradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
53 minuty temu, Ptaczka napisał:

No z dwójką dzieci to idealne rozwiązanie  😉 A posiłki naprawdę smaczne , moim dzieciakom smakowały.  Pierwszy raz miałam tą dietę i 3 razy w tyg siłownia.  A później miałam sama dietę,  też schudłam ale wiadomo ciało już inne niż przy ćwiczeniach.  

Super. Przekonalas mnie:) Mysle ze sprobuje 2 miesiace na poczatek, a powiedz mi w jakim czasie schudlas?Zalezy mi do konca maja troche zrzucic no i do wakacji przede wszystkim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 2 miesiącach był już efekt A po 4 super . Jak chcesz to wyśle Ci fotki na maila 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
7 godzin temu, Ptaczka napisał:

Po 2 miesiącach był już efekt A po 4 super . Jak chcesz to wyśle Ci fotki na maila 

Super. Ja dzis bylam na silowni,ale mam kiepska forme, wazyli mnie i sprawdzali % tluszcz, miesnie,nawodnieni to waze 68 kg choc to dalej waga w normie, to tluszcz mam 34%,miesni tez 34%, i nawodnienie 49% co mnie zaskoczylo bo malo pije i glownie kawe 🙂 tak poprosze fotki bede miec lepsza motywacje mail felafox@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Marta napisał:

Super. Ja dzis bylam na silowni,ale mam kiepska forme, wazyli mnie i sprawdzali % tluszcz, miesnie,nawodnieni to waze 68 kg choc to dalej waga w normie, to tluszcz mam 34%,miesni tez 34%, i nawodnienie 49% co mnie zaskoczylo bo malo pije i glownie kawe 🙂 tak poprosze fotki bede miec lepsza motywacje mail felafox@wp.pl

Ja jak zaczynałam to ciężko mi było zrobić przysiad ,ogonie kondycja i siła na minus . Chyba też zaczynałam od takiej wagi , może coś koło 65  nie pamiętam dokładnie ,stanęło tak na 58 i później mimo że chudlam to waga stała w miejscu . Mam 170 cm ale nigdy nie robiłam sobie takich pomariow . Oczywiście zaczynałam po ciąży , niedługo znów mnie to czeka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja zaczynałam w kwietniu 2017 z wagą 84 kg. W lipcu zeszłego roku wazylam 65 kg (dietę wykupiłam 2 razy, potem bazowalam na niej). Obecnie 38 tc i ważne 72 kg. Przed ciąża cwiczylam 3 - 4 razy w tyg po godzinie. W ciąży ćwicze w zależności od samopoczucia. W porównaniu do pierwszej ciąży ta jest bajką. Po porodzie zamierzam wrócić do regularnych ćwiczeń i mam nadzieję na szybki powrót do formy. Schudłam, czuję się dużo lepiej a i moje życie bardzo się zmieniło. Z całego serca polecam. Pieniądze niewielkie, posiłki łatwe i tanie, zróżnicowane i z możliwością zamiany. Do tego cotygodniowa kontrola dietetyka i pomoc przy każdej wątpliwości. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe

Ja jestem przed 40 i w swoim zyciu stosowalam mnostwo roznyc diet 😛 i pwoiem wam, ze to wszytsko o kant d.py rozbic. Jakies 2lata temu wykupilam dietet od znanej dietetyczki internetowej za 250zl. Owszem, na poczatku dzialala , czulam sie superi chudlam ale potem zaczely garsciami wychodzic wlosy, pojawil sie tradzik ktorego nigdy nie mialam, morfolgia spadla drastycznie, stracilam okres. Koszmar.
Zaraz potem mialam problemy ginekologiczne ktorych efektem byla operacja + torbiele na jajnikach ( wynik jedzenia siemienia laninego) 
Teraz nareszcie zmadrzalam i nie stosuje zadnych diet bo one w dluzszej perspektywie czasu nie dzialaja.
Najwazniejszy jest RUCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Od tego schudniecie bez niedoborow w organizmie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggrf

Moim zdaniem trzeba zmodyfikowac diete, jesc zdrowiej, regularnie i zaczac sie ruszac. I chudnac stopniowo i z glowa. Sama schudlam w ten sosob swoje nadprogramowe 5kg. Bez spiny, bez odmawiania sobie wszystkich przyjemnosci ( lubie sobie wypic piwo, zjesc chipsy itp.). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdzie to się wykupuje tą dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Gdzie to się wykupuje tą dietę?

Wpiszesz w google dieta od chodakowskiej i ci wyjdzie jej strona be... jak juz zaplacisz to odpowiednio modyfikujesz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość Marta napisał:

Wpiszesz w google dieta od chodakowskiej i ci wyjdzie jej strona be... jak juz zaplacisz to odpowiednio modyfikujesz 🙂

Jak zapłacę to co potem jest?Jakaś ankieta?Bo się boję, że zapłacę a w końcu zrezygnuje jak będę miała wypisywać multum stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak zapłacę to co potem jest?Jakaś ankieta?Bo się boję, że zapłacę a w końcu zrezygnuje jak będę miała wypisywać multum stron.

Wypisujesz ankietę, chodzi tylko o to by dieta była jak najlepiej dopasowana do Ciebie. Nic skomplikowanego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Wypisujesz ankietę, chodzi tylko o to by dieta była jak najlepiej dopasowana do Ciebie. Nic skomplikowanego. 

Ja kupilam dzisiaj akurat zamiast 110 zplacilam 99zl. na 2 miesiace. Ogolnie uzupelniasz tylko kilka rzeczy, waga wzrost plec ile wazysz, i ile chcesz schudnac, ile masz ruchu, ile chcesz chudnac tyg.w tym oni zaznaczaja ile zalecaja, no i pozniej wybierasz sobie ile posilkow i ile czasu chcesz je max przygotywac i pozniej jeszcze produkty ktorych nie lubisz ktore sa podzielone na kategorie, max 10.mozesz wybrac. I dzien w ktorym chcesz zaczac diete. To tyle szybko sie to wypelnia 5 min.i gotowe. Ja dopiero od pon.ja zaczynam wiec diete dostane w niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Dziewczyny jestem 3 dzien na diecie i juz rzygam warzywami, chcialabym zeby na przekaske czy 2 sniadanie bylo zwykle jablko a owocow na caly tydz .jest moze 2 w formie jakichs koktajlow z jogurtem:/ Marzy mi sie tost z serem, z szynka a nie ma ani jednej takiej potrawy, szynka pojawia sie przez caly tydz.na jedna kolacje 2 plasterki.Brakuje mi zwyklej jajecznicy z pomidorem. Jedyny plus to ze od pon.schudlam 1,3 ale bylam tez po 1,5 godz.na silowni przed 2 dni z rzedu wiec nie wiem czy to efekt tylko diety. Ale jak dalej beda ciagle warzywa to nie wiem czy wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×