Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcela

Samochody na abonament

Polecane posty

Gość Marcela

Szukam dla siebie samochodu, ale raczej używanego, bo nowy to jednak zbędny wydatek. Zastanawiam się jednak nad abonamentem, bo tyle się ostatnio mówi na ten temat. Podpowiecie coś w tej kwestii? Jak to wygląda w praktyce i może znacie jakieś godne polecenia. Jak wpisuje w google, to na pierwszych miejscach pojawia się Master1.pl. Ktoś coś słyszał o nich? Mój brat mówi, że należą do Masterlease, a to już duży plus. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Moim zdaniem abonament to fajna sprawa w szczególności do osób, które nie mają czasu lub nie lubią zajmować się swoim samochodem lub w ogóle się na tym nie znają. W abonamencie interesuje Cię jedynie użytkowanie samochodu i paliwo, a pozostałe koszty jak ubezpieczenie (które przecież jest teraz bardzo drogie), naprawy, przegląd, opony, itp. jest wliczone w czynsz abonamentu. Jak Fajne jest też to, że takie auto może użytkować np. tylko przez rok, a potem bierzesz w abonamencie kolejne. Czyli tak jakbyś zmieniała samochód co roku. 

Master1.pl jest akurat liderem jeżeli chodzi o auta na abonament, więc możesz spokojnie brać auto od nich. Tym bardziej, że jeżeli dobrze pamiętam to oni umożliwiają chyba wypożyczenie takiego przez Internet z opcją dostawy samochodu do domu pod same drzwi. Fajna sprawa, nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 godzin temu, Gość Marcela napisał:

Master1.pl

pierdu pierdu będzie wiosna reklamiarze spamiarze

won stąd hieny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryśka

Hm, może i reklama, ale nie słyszałam wcześniej o nich, a przy okazji weszłam sobie na Master1, żeby zobaczyć o co w ogóle chodzi. i widzę, że mają Fiaty 500 i to z jaśniutką tapicerką, a tym kupują mnie od razu. To jest auto, które chodzi za mną od kilku lat i wiem, że prędzej czy później na pewno będzie moje. Nawet abonament na mój wymarzony model nie wygląda wcale źle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×