Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

złapałam mojego męża na masturbacji

Polecane posty

4 minuty temu, Niegrzeczna napisał:

Dziękuję. Troszkę się uśmiałam.

Lubię Twoje poczucie humoru 😉☀️

Ja to bym mógł pracować w sextefonach, bym postekiwał do słuchawki 😝 a za stawkę wyżej bym krzyknął i przeklinał 

😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic co ludzkie.
Przed chwilą, Gość Zdziwiona mężatka napisał:

Serio jesteście w związkach, macie regularny seks i się masturbujecie? 

 

Następna ksiądz-samica-zakonnica. Szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezproblemowy
57 minut temu, Szczecinmarek napisał:

Bądźcie poważni. Każdy normalny facet jak nie ma seksu codziennie to musi sobie zrobić dobrze sam. A co dopiero raz w tygodniu. Ciesz się że nie łazi na dziewczynki.

Gość napisał w ten sposób. Wg niego każdy facet musi mieć seks CODZiENNIE a jak go nie ma to się masturbuje. Dla mnie to jest dziwne i nienormalne. Załóżmy, ze jego żona No nie wiem coś wymyślę złapie grzyba, tydzień nie mogą się kochać i co on tydzień jedzie ja ręcznym bo nie umie popędu opanować? Wgl jaki ti wydźwięk wydaje jego relacji z żoną jakby tylko od seksu była a jak nie to ręka 

dziwne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niiisia25 napisał:

Niech sobie ulżył, wielkie mi rzeczy. 🤭

Bo jak człowiek sobie nie ulży to potem jadem pluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic co ludzkie.
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ty tez sie masturbujesz. Pisalas mi o tym jak lubisz sie masowac po tzipie i i tzytzach. Pamietasz? A pamietasz jak blagalas o fote mojego utasa? A pozniej pisalas wszystkim ze ty nie cyberkujesz 🤣

 Normalna zdrowa kobieta. Ksiądz dziekan się znalazł, księża tez walą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiona mężatka
1 minutę temu, Gość Nic co ludzkie. napisał:

Następna ksiądz-samica-zakonnica. Szok!

Już szok, pytam bo dla mnie to jest niezrozumiałe, nie możesz normalnie odpowiedzieć jeżeli cię to dotyczy lub zamknąć jape jeżeli nie dotyczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiona mężatka
1 minutę temu, Puchacz Rolny napisał:

Zdefiniuj, co rozumiesz przez "regularny seks"

No, że mają dostęp do drugiej osoby, mogą z tą osobą uprawiać seks a wybierają cyber laske i rękę lub wibrator, jest to dla mnie niezrozumiałe. Rozumiem samotników, ale ludzi, którzy mają siebie za ścianą i wolą łapę albo kawałek plastiku od drugiego człowieka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Niiisia25 napisał:

Dla autorki to jest raz w tygodniu. 🤣

Skisłam, gdy to przeczytałam. 

Co w tym śmiesznego? Niektórym wystarcza i to wcale nie jest zły wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Puchacz Rolny napisał:

Mało jeszcze wiesz o życiu.

Są sytuacje, i są ludzie, dla których raz w tygodniu to było często. 

Niiisia tylko kreuje sie na taka dojrzala ale duzo jej brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Zdziwiona mężatka napisał:

Już szok, pytam bo dla mnie to jest niezrozumiałe, nie możesz normalnie odpowiedzieć jeżeli cię to dotyczy lub zamknąć jape jeżeli nie dotyczy?

 Co ty w za Pipidówce mieszkasz że nie znasz zycia, nie wiesz co się w świecie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuda na kiju
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Co w tym śmiesznego? Niektórym wystarcza i to wcale nie jest zły wynik.

Ta cała Niisia25 prawie w każdym temacie wtrąca jak to ona często nie uprawia seksu, ma orgazmy w dwie sekundy i inne cuda na kiju. Olej, szuka atencji albo typa do jakichś cyberskesu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiona mężatka
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

 Co ty w za Pipidówce mieszkasz że nie znasz zycia, nie wiesz co się w świecie dzieje?

Tak, bo ludzie łażą po z wypisanym na czole czy się masturbują będąc w związkach czy nie. Co miejscowość ma do rzeczy, geniuszu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Zdziwiona mężatka napisał:

No, że mają dostęp do drugiej osoby, mogą z tą osobą uprawiać seks a wybierają cyber laske i rękę lub wibrator, jest to dla mnie niezrozumiałe. Rozumiem samotników, ale ludzi, którzy mają siebie za ścianą i wolą łapę albo kawałek plastiku od drugiego człowieka? 

 Co jak pojedziesz do mamusi na dwa dni a go najdzie??? Do sąsiadki lepiej jakby poleciał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Niiisia25 napisał:

Umówiłeś się w końcu z tym facetem? Ostatnio było w porządku z tego, co pisałeś ☺️

Niiisiu nie twoja sprawa z kim gdzie i kiedy sie umawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Cuda na kiju napisał:

Ta cała Niisia25 prawie w każdym temacie wtrąca jak to ona często nie uprawia seksu, ma orgazmy w dwie sekundy i inne cuda na kiju. Olej, szuka atencji albo typa do jakichś cyberskesu 

Ciekawe kiedy ona ten seks uprawia, skoro na okrągło jest tutaj. Kiedy nie wejdę, ona. A może chodzi o "seks" na privie, bo znawczyni z niej jak z koziej dupy trąba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Niegrzeczna napisał:

Się marnujesz na tym forum 😂

Byłbyś zawalony robotą🤭

Też mi się tak wydaje ze urodziłem się by mieć wlasny harem.

😋😋😋 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiona mężatka
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

 Co jak pojedziesz do mamusi na dwa dni a go najdzie??? Do sąsiadki lepiej jakby poleciał??

A może jak poczeka dwa dni i wrócę to będzie gorącej niż zwykle? Z resztą co on jakiś małpiszon, a jak go najdzie w pracy to co tez ma sobie zwalić pod stołem? Ogarnij się 😂 wiesz, że człowiek ma coś takiego jak panowanie nad emocjami? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Niiisia25 napisał:

Umówiłeś się w końcu z tym facetem? Ostatnio było w porządku z tego, co pisałeś ☺️

Przestań bo spóźnioną kolację jem, ja pier....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Zdziwiona mężatka napisał:

A może jak poczeka dwa dni i wrócę to będzie gorącej niż zwykle? Z resztą co on jakiś małpiszon, a jak go najdzie w pracy to co tez ma sobie zwalić pod stołem? Ogarnij się 😂 wiesz, że człowiek ma coś takiego jak panowanie nad emocjami? 

nawet z nim nie dyskutuj, to wieloletni, internetowy walikoń. On nie panuje nad popędem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuda na kiju
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Ciekawe kiedy ona ten seks uprawia, skoro na okrągło jest tutaj. Kiedy nie wejdę, ona. A może chodzi o "seks" na privie, bo znawczyni z niej jak z koziej dupy trąba.

Nie mam pojęcia, ale ostatnio gdzieś pisała, że jej orgazm zajmuje około 10 sekund😂 więc może gdzieś między wątkami 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Niiisia25 napisał:

Ale opisywałes przed chwilą momenty, kiedy to byłeś w jednym z facetów. Pochwal się nam proszę 🙂

Nie wiem co ty cpasz dziewczyno ale na litosc. Bierz tego mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiona mężatka

Goręcej*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuda na kiju
2 minuty temu, Niiisia25 napisał:

On opisywał przed chwilą bliskie spotkanie z jednym z facetów. Też wtedy jadłam. Niestety. 

Oj niisiu w ten sposób udowadniasz tylko, że albo jesteś dzieckiem albo jesteś infantylną kobietą. Zejdź na ziemie Xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Piotr napisał:

Nie wiem co ty cpasz dziewczyno ale na litosc. Bierz tego mniej.

Mści się za to, że masz ją za głupią małolatę. Niestety coraz więcej panów jest takiego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Niiisia25 napisał:

Nie wstydź się. Kochasz inaczej ale to jest normalne. 

Po pierwsze na pewno nie tak to napisalem po drugie to co napisalem to zart a po trzecie powtorze sie nie twoja sprawa kogo piesci moj fiut. I to by bylo na tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuda na kiju

Od razu widać, ze to albo dziecko albo jakaś zakompleksiona kobieta bez relacji a już napewno nie posiada takich jakie opisuje 

Dalej kisne jak sobie przypominam o tych jej rzekomych podbojach i jak dobijała dziewczynę, która miała problem z orgazmami, ze ona dochodzi w 10 sekund kilka razy dziennie. Dziecko idź się uczyc do przyry Xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Zdziwiona mężatka napisał:

A może jak poczeka dwa dni i wrócę to będzie gorącej niż zwykle? Z resztą co on jakiś małpiszon, a jak go najdzie w pracy to co tez ma sobie zwalić pod stołem? Ogarnij się 😂 wiesz, że człowiek ma coś takiego jak panowanie nad emocjami? 

Ale gdy mowa o miesiącu i co myślisz ze zdrowy chlop z jądrami gdzie testosteron aż kipi będzie panować nad emocjami

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiona mężatka
Przed chwilą, Klaus napisał:

Ale gdy mowa o miesiącu i co myślisz ze zdrowy chlop z jądrami gdzie testosteron aż kipi będzie panować nad emocjami

 

Ja mówiłam o sytuacji podobnej do tej która opisuje autorka. Zdrowa żona za ścianą a ten siedzi w łazience i wali konia zamiast się nią zająć, błagam co to za facet 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Niiisia25 napisał:

Już się wstydzi tych swoich opowieści, w których opisywał swoją przygodę. 

Dziewczyno zejdz na ziemie i przestan zachowywac sie jak dziecko. Do prawdziwej kobiety jeszcze ci daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niegrzeczna napisał:

Wszędzie się wadzą😯Czy nie da się już nigdzie pogadać? Puchacz, Klaus =Jesteście mądrymi facetami, a w tym miejscu to deficyt. Piszcie 😌

Chłopu mądrość się przydaje by kobietę sobie złowić a potem Ona już kieruje chłopem a jego mądrość jest miedzy jej cycami 😝

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×