Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagna

31 tc

Polecane posty

Gość Jagna

Jestem w 31 tc. Od kilku tygodni czuje juz dosyc wyraznie moje malenstwo ale ostatnio zauwazylam ze najczesciej lokuje sie pod piersiami. Na gorze moj brzuch jest twardy i tam najczeaciej czuje jego ruchy. Sama nie myslalam ze macica rozciaga sie do takich rozmiarow ze konczy sie az pod biustem. Zastanawiam sie czy to normalne. Przy najblizszej wizycie zapytam o to mojego lekarza oczywiscie ale do tej wizyty zostalo jeszcze troche czasu. Kiedy wy zaczelyscie czuc ze dziecko uklada sie nizej? Zastanawiam sie tez jakie beda najwczesniejsze objawy porodu? Czy po prostu chwyci mnie i juz czy z kilkudniowym wyprzedzeniem bede mogla to rozpoznac? Chetnie dowiem sie o waszych przypadkach. Dziekuje za kazda odpowiedz. J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na kilka dni przed porodem dziecko wystawi z pochwy tabliczkę "mamo, niedlugo sie spotkamy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

U mnie akcja porodowa rozkręcała się dłuuugo. Już 3 dni przed porodem miałam skurcze. Na początku delikatne, potem bardzo bolesne. Myślałam, że już zaraz rodzę, a tu się okazało że to dopiero przepowiadające! A z kolei widziałam babkę na porodówce, co miała silniejsze skurcze według zapisu na KTG, a w ogóle jej nie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja miałam ogólnie nisko brzuch cała ciążę. Skurcze też u mnie były kilka dni ale Z przerwami w końcu w nocy o 12 już bez przerw tyle, że co 10 min. rano pojechałam do szpitala, urodziłam o 13 bez kroplówki.

Teraz jestem w 35 tygodniu, też najbardziej czuję kopanie pod piersiami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×