Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anka

Ja już zawsze będę w ciąży...

Polecane posty

Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gośćiu napisał:

a tam opowiadasz, zalezy czym wywołany. Ja miałam balonik, fakt ze 16 godzin , ale w koncu zadziałał. Na trzy porody, ten z balonikiem był najlżejszy.Samo żałozeie balonika, jak i poznijsze 16 h były bezbolesne

Moja siostra wspomina porod z balonikiem jak najwieksze piekło. Wiec wiesz... 🙂 Moze juz mialas tam rozepchane tak ze po prostu mniej czulas bol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Moja siostra wspomina porod z balonikiem jak najwieksze piekło. Wiec wiesz... 🙂 Moze juz mialas tam rozepchane tak ze po prostu mniej czulas bol.

Niektore kobiety porod wspominaja jak najgorsze pieklo, bez znaczenia czy z balonikiem czy bez. Zakladanie nie boli, przy rozwarciu na3 cm, balonik wypad. Potem zaczely sie skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna

A ja wam zazdroszczę bo w marcu poroniłam drugi raz i marzę żeby czuć w brzuchu ruchy dziecka i marzę o porodzie. Cieszcie się a nie narzekajcie jesteście szczęściarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
51 minut temu, Gość Smutna napisał:

A ja wam zazdroszczę bo w marcu poroniłam drugi raz i marzę żeby czuć w brzuchu ruchy dziecka i marzę o porodzie. Cieszcie się a nie narzekajcie jesteście szczęściarzami.

Bardzo mi przykro, że straciłaś ciążę ale takie gadanie jest chore. Tak jakbyś podeszła do kogoś kto złamał nogę i cierpi i mówiła, że ma się ogarnąć bo są ludzie, którzy w ogóle nog nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Bardzo mi przykro, że straciłaś ciążę ale takie gadanie jest chore. Tak jakbyś podeszła do kogoś kto złamał nogę i cierpi i mówiła, że ma się ogarnąć bo są ludzie, którzy w ogóle nog nie mają.

No tak bo złamanie nogi jest chwilowe wiadomo uciążliwe i bolesne  kość się zrośnie ,ale ten co nogi nie ma no to mu nie odrośnie twoja odpowiedź nie ma sensu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Smutna napisał:

No tak bo złamanie nogi jest chwilowe wiadomo uciążliwe i bolesne  kość się zrośnie ,ale ten co nogi nie ma no to mu nie odrośnie twoja odpowiedź nie ma sensu 

Interpretujesz to po swojemu. Ale czytanie ze zrozumiem w Polsce bardzo kuleje. O logicznym myśleniu nie wspomnę.

Daruj sobie komentowanie kobiet, którym końcówka ciąży doskwiera. Im jest zwyczajnie ciężko, może kiedyś będzie dane Ci to zrozumieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggghhh

A ja z kolei zazdroszczę tym co donosiły do końca, nawet przenosiły, ja pierwsze dziecko urodziłam w 35 tyg i były problemy trwające latami, przy drugim modliłam się żeby choć do tego 37-38 donosić, gdy minął 35tydz byłam szczęśliwa, ale po 36 już coś zaczęło się dziać, wylądowałam w szpitalu i na szczęście udało się urodzić 1 dnia 37tyg ciąży, dzień wcześniej dziecko byłoby jeszcze wcześniakiem jak poprzednie, dzieci małe, niewiele ponad 2 kg... Nikt nie wie czemu, dla dziecka jednak zdrowej jak się później urodzi, choć wiem że dla Ciebie ciężko, bo ja po 30tyg ciąży to już ledwo żyłam i nie wiem jak był czuła się np w 38tyg i później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monnica

Przede mną upalne lato a brzunio rośnie i rośnie 🙂  ale jestem szczęśliwa, udało się dzięki Cyclotest MyWay komputerowi cyklu. Będzie dobrze, czas szybko mija i w końcu zobaczysz swoje maleństwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monnica212

Przede mną upalne lato a brzunio rośnie i rośnie 🙂  ale jestem szczęśliwa, udało się dzięki Cyclotest MyWay komputerowi cyklu. Będzie dobrze, czas szybko mija i w końcu zobaczysz swoje maleństwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg

Pierwsze dziecko rodziłam w sierpniu, teraz rodzę na początku września. Ja się cieszę, że będę rodzić gdy jeszcze będzie ciepło Przede wszystkim można się ubierać pod koniec ciąży na luzaka np. jakaś długa ...enka i sandały i nie trzeba kupować masy drogich ubrań ciążowych typu kurtka, swetry. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

47 dni do terminu, marzy mi się urodzić tak z 2 tyg predzej, wtedy by było idealnie dla mnie , ale wiem że dla maluszka jest ważny każdy dzień w brzuchu... Tak więc próbuje dawać rady, czas mi się dłuży totalnie, niestety nie mam nikogo z kim mogłabym o ciazy rozmawiać,  żeby jakoś ten czas mi szybciej leciał i czuła się raźniej jakoś  i w ogóle. mąż totalnie nie zainteresowany, bo to moja 3 ciąża, jak w pierwszej dbal o mnie i o to bym nie przepracowywala się i nie nosiła ciężkich zakupów tak teraz traktuje mnie jak bym w ogóle nie była w ciąży , jak ma mi pomóc w czymś to wielkie halo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×