Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

oglądacie serial Elif? Główna 10 letnia aktorka jest miliarderką

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem czy słyszeliscie o serialu Elif większość może z was nie wiedzeć czym jest a jest to ciekawy serial ale nawet ci co oglądają nie wszystko wiedzą o aktorce tego serialu np: to że ona zarobiła na serialu miliardy dolarów. Chociaż do zarobków Putina troche jej daleko bo Putin  zarobił ponad 70mld dolarów to i tak nawet 1 lub 2 mieliardy dol to bardzo olbrzymia suma pieniędzy. Ta dziewczynka jest jedna z osób najbogatrzych na świecie. Jest szczupła ładna ludzie nazywają ją lalka barbie bo jest do niej bardzo podobna.  Aktorka serialu Elif ma alergie na jabłka, mieszka na wsi, zarabia miliardy dolarów i nie lubi jajek oraz prowadzi kanał dla dzieci na youtube - pokito. Na youtube i jej kanale możecie zobaczyc jak ubiera sie dziecko któ©e zarobiło miliardy oraz możecie zobaczyć jak wygląda jej pokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Taa, miliardy. Szkoda, że nie biliony. Puknij ty się w czerep. Aha, i najbogatszych, a nie najbogatrzych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Taa, miliardy. Szkoda, że nie biliony. Puknij ty się w czerep. Aha, i najbogatszych, a nie najbogatrzych.

Nie wierzysz? zobacz co ma w swoim pokoju, wpisz na yt Pokito a się przekonasz jak wygląda jej pokój itp i wtedy zgodzisz sie ze mną Człowieku!! to jest aktorka której serial jest prawie wszędzie nadawany więc nie rozumiem czemu sie dziwisz? ponad 800 odcinków jej serialu, jest główną aktorką a do tego jej serial jest wszędzie nadawany (prawie wszędzie) Wytłumacz mi skoro każdy aktor jest milionerem to jak miała by nie byc ona miliarderka. przecież to widać gołym okiem że nie zarabia ona milionów ale miliardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ile ty masz lat, że tak się nią jarasz?Chyba nie więcej niż 12. Do lekcji, smarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaaaaj

dziewczyny znalazłam fajną stronę gdzie można oglądać filmy i seriale. wystarczy się tylko zarejestrować   

tu jest link: tv-kino.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorośli  też  oglądają

Oglądam  czasami,  ale  odcinków  jest  za  dużo,  na  yt   pokazują  inny  piękny  nowy  bogaty  dom,   Elif  mieszka  w  nowym miejscu,  nie  ma  babci  ,    wujka  i  jego  żony,   wyjechali  daleko, będą  mieli  dziecko,  oraz  przyjaciół,  są  nowi  aktorzy,  przystojny  mężczyzna,  bogaty  człowiek,  podobny  trochę  do  Johnyego  Deppa,  jakaś  młoda  dziewczyna  ,  chyba  opiekunka  Elif,    Melek  znowu  będzie  w  więzieniu,  nie  wiem  kiedy  skończą  serial,  bo miną  chyba  lata

Pozdrawiam!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durny serial

Serial Elif to durna turecka sraczka .Mało kto już to ogląda , absurd goni absurd.

Wychodzi na to ,że  Turcy to porąbana nacja

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 minut temu, Gość durny serial napisał:

Serial Elif to durna turecka sraczka .Mało kto już to ogląda , absurd goni absurd.

Wychodzi na to ,że  Turcy to porąbana nacja

 

niestety jak oglądałem najnowsze odcinki tego serialu to były całkiem durne. teraz ogladam bo jest 3 sezon najciekawszy (chcoaiż jest w nim i tak dużo nudnych treści takich jak szwalnia itp. pokazują szwalnie a ta szwalnia niczym od innych szwalni sie nie wyróżnia) ale i tak jest ten serial 100 razy lepszy np: od serialu Anne, więzień miłosci itp. Ale i polskie seriale też nie są ciekawe m jak miłość, zakochani po uszy, na dobre i na złę wolę nawet o nim nie mówić, korona królów, Ogólnie to nie ma żadnego dobrego serialu ani Polskiego ani zagranicznego. Niestety płącimy za TV a nie ma co oglądać. Najlepszy sposób to całkowicie zlikwidować wszystkie seriale i wydać pieniądze na coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 27.03.2019 o 12:11, Gość gość napisał:

A ile ty masz lat, że tak się nią jarasz?Chyba nie więcej niż 12. Do lekcji, smarku.

nie będę odpowiadać na twój komentarz bo jesteś za głupi. wolę nie komentować tego co napisałęś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 minut temu, Gość gość napisał:

nie będę odpowiadać na twój komentarz bo jesteś za głupi. wolę nie komentować tego co napisałęś.

No tak, jak się kończą argumenty, to najlepiej wyskoczyć z postawą pt. "A u was to Murzynów biją". Dobrze, że twoja mądrość i inteligencja są wręcz powalające. Idź lepiej oglądaj Elif, bo to twoja jedyna życiowa rozrywka, przegrywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 minut temu, Gość gość napisał:

No tak, jak się kończą argumenty, to najlepiej wyskoczyć z postawą pt. "A u was to Murzynów biją". Dobrze, że twoja mądrość i inteligencja są wręcz powalające. Idź lepiej oglądaj Elif, bo to twoja jedyna życiowa rozrywka, przegrywie.

Ciekawi mnie czy ty będziesz miał jakąś rozrywkę jak wejdzie acta 2? to przestaniesz durnoty wypisywać. ja akurat mam zajęcie uczę religii, jeżdzę rowerem, tylko  jak się zdarza wiecej wolnego i nie mam nic do roboty to tylko wtedy siedzę i oglądam seriale itp.  po prostu robię to co mi sie podoba a ja oglądam tylko jeden serial bo pozostałę są bez sensu, poza tym i tak teraz oglądam ale tylko dlatego ze są ciekawe i smieszne odcinki ze szkołą a później zrezygnuję z oglądania. Owszem przyznaję czasami nei mam co robic ale czasami mam zajecie. Jeśli chodzi o moję inteligencje to mam bardzo dużą.  A zauważ czy to co pisałem o tej dziewczynce nie jest prawdą? napisz dlaczego uważasz ze nie mam racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skąd  pochodzi

Elif  nie  wygląda  na  Turczynkę  ,  ma  jasne  włosy,  niebieskie  oczy,   musi  mieć  europejskie  pochodzenie,   był  kiedyś  argentyński  serial  Maria,    dziewczyna  też  miała  długie  jasne  warkocze,  niewinna,  wrażliwa  i  dobra,  aktorka   Grecja  Colmenares  jest  półNiemką   i  półWenezuelką

 

U  nas  polska  aktorka  Patrycja  Soliman  jest  półEgipcjanką,  w  Polsce  też  grają  Polacy  pochodzenia  arabskiego!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 godzin temu, Gość Skąd pochodzi napisał:

Elif  nie  wygląda  na  Turczynkę  ,  ma  jasne  włosy,  niebieskie  oczy,   musi  mieć  europejskie  pochodzenie,   był  kiedyś  argentyński  serial  Maria,    dziewczyna  też  miała  długie  jasne  warkocze,  niewinna,  wrażliwa  i  dobra,  aktorka   Grecja  Colmenares  jest  półNiemką   i  półWenezuelką

 

U  nas  polska  aktorka  Patrycja  Soliman  jest  półEgipcjanką,  w  Polsce  też  grają  Polacy  pochodzenia  arabskiego!

Słyszałem coś że urodziła się w USA ale 100% pewności nie mam wiem natomiast że ona zarobiła już miliardy na swoim serialu. Przeczytałem też jeden komentarz i napisane było że aktorka elif jest lalką barbie.  Może Tureckie dizeci też tak wyglądają Turcja leży na kontynencie Azji i Europy. Rosja i Turcja to państwa leżące na 2 kontynentach.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×