Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Szwagierka podrywa mi męża

Polecane posty

Gość Gość

Szwagier często wyjeżdża  taka ma pracę do tego nie układa im się ostatnio.Zauwazylam że szwagierka zaczęła podrywać mi mojego .Widzę że jemu to imponuje choć twierdzi że ona nie jest w jego typie.Co radzicie wkurza mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piłka

zarooha ją i tyle, co tu dużo mówić, lepiej JUŻ z nim zacznij gadać na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozef

To w rodzine zostanie. Jeżeli ten twój taki dobry to albo częściej z mężem sypiaj by pusty chodził albo powiedz szfagierce jaki z tego twojego marność albo dołącz się

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podstęp

trójkąt z nią mu zaproponuj i zobacz co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opróżniaj
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Szwagier często wyjeżdża  taka ma pracę do tego nie układa im się ostatnio.Zauwazylam że szwagierka zaczęła podrywać mi mojego .Widzę że jemu to imponuje choć twierdzi że ona nie jest w jego typie.Co radzicie wkurza mnie

nie musi być ona w jego typie aby sobie zamoczył, ty mu lepiej codziennie jaja opróżniaj aby nie dał rady innej dymać ani się spuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc i8

Ty zajmij się szwagrem,a tak na poważnie odbij piłeczkę i na wspólnych spotkaniach podrywaj szwagra. Moze zrobić się ciekawie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc i8

Ty zajmij się szwagrem,a tak na poważnie odbij piłeczkę i na wspólnych spotkaniach podrywaj szwagra. Moze zrobić się ciekawie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc i8

Ty zajmij się szwagrem,a tak na poważnie odbij piłeczkę i na wspólnych spotkaniach podrywaj szwagra. Moze zrobić się ciekawie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak nie jest potencjalnym zagrożeniem olać takie zachowanie

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×