Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adam123

Przystojny, czyli jaki?

Polecane posty

Gość Adam123

Często mówicie,że szukacie przystojnego? Jak wygląda taki przystojny, idealny facet według was? Możecie opisać szczegółowo,cechy charakteru też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojny to dla mnie

z wysoka kultura osobista

dzentelmen, szarmancki

mily i uprzejmy

wykazujacy szacunek do kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieczny kolega
6 minut temu, Gość przystojny to dla mnie napisał:

z wysoka kultura osobista

dzentelmen, szarmancki

mily i uprzejmy

wykazujacy szacunek do kobiet

Spełniam wszystkie wyżej wymienione cechy. Mam 33 lata, wszystkie kobiety jakie spotkałem uważały mnie za kolegę i przyjaciela, z tego powodu nigdy nie miałem dziewczyny. Jak chciałemi starałem się być kimś więcej to odnawiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyhey

ktoś wyżej opisał cechy charakteru a nie przystojność.

Wg mnie przystojny facet to taki, który :

- nie jest gruby, ale też nie jest jakimś suchoklatesem (nie musi być to sylwetka ala Arnold ale ładne zbudowany mężczyzna z zarysem bicepsa, tricpesa i wyrzeźbioną klata, niekoniecznie sześciopak ale płaski brzuch),

- ładne uzębienie,

- taki, który nie ma zakoli na półczachy,

- bez zeza,

- nie łysiejący,

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
16 minut temu, Gość przystojny to dla mnie napisał:

z wysoka kultura osobista

dzentelmen, szarmancki

mily i uprzejmy

wykazujacy szacunek do kobiet

Jestem taki i żadna nie jest mną zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość ech napisał:

Jestem taki i żadna nie jest mną zainteresowana.

bo to są cechy charakteru ! przystojnosc to fizycznosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
2 minuty temu, Gość gość napisał:

bo to są cechy charakteru ! przystojnosc to fizycznosć

Fakt. Przystojny nie jestem, ale brzydki też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
17 minut temu, Gość Wieczny kolega napisał:

Spełniam wszystkie wyżej wymienione cechy. Mam 33 lata, wszystkie kobiety jakie spotkałem uważały mnie za kolegę i przyjaciela, z tego powodu nigdy nie miałem dziewczyny. Jak chciałemi starałem się być kimś więcej to odnawiały.

to twoj problem i twoja wida tylko i wylacznie

jak je traktowales jak kolezanki to one ciebie tez

wielu facetow nie podrywa kobiety, nie angazuje sie na maksa, nie stara sie, nie pokazuje zainteresowania, nie zdobywa tylko kolezankuje i czeka az sie kobieta domysli a potem jeczy i biadoli na forach dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

bo to są cechy charakteru ! przystojnosc to fizycznosć

przystojnosc to nie tylko fizyczno - proporcje ciala, twarz, wlosy, oczy

to tez sposob bycia i zachowanie, ktore czyni mezczyzne przystojniejszym niz jest fizycznie albo na odwrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka

a ja lubię okularników-nerdów, łysy też może być. nie ma reguły na to, autorze, poza jedną - najlepiej nie śmierdzieć 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tak dla zobrazowania....

przystojny jest - Brad Pitt, Ronaldo, George Clooney, Antonio Banderas, Kuba Błaszczykowski, Lewandowski, Paweł Deląg

nieprzystojny - Tomasz Karolak, Macaulay Culkin, Robert Kubica, Misiek Koterski, Andrzej Grabowski, Ryszard Kalisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
7 minut temu, Gość gosc napisał:

to twoj problem i twoja wida tylko i wylacznie

jak je traktowales jak kolezanki to one ciebie tez

wielu facetow nie podrywa kobiety, nie angazuje sie na maksa, nie stara sie, nie pokazuje zainteresowania, nie zdobywa tylko kolezankuje i czeka az sie kobieta domysli a potem jeczy i biadoli na forach dla kobiet

Podrywałem, starałem się, okazywałem zainteresowanie. I tak mnie olewały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
1 minutę temu, Gość gość napisał:

tak dla zobrazowania....

przystojny jest - Brad Pitt, Ronaldo, George Clooney, Antonio Banderas, Kuba Błaszczykowski, Lewandowski, Paweł Deląg

nieprzystojny - Tomasz Karolak, Macaulay Culkin, Robert Kubica, Misiek Koterski, Andrzej Grabowski, Ryszard Kalisz

Jako facet:

Co do przystojnych - zgadzam się, poza Ronaldo (choć wiem, że on się kobietom podoba)

Co do nieprzystojnych - moim zdaniem z wymienionych tylko Culkin (choć gdyby nie uzależnienie, to mógłby być dość przystojny), Kubica, Koterski i Kalisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość ech napisał:

Co do nieprzystojnych - moim zdaniem z wymienionych tylko Culkin (choć gdyby nie uzależnienie, to mógłby być dość przystojny), Kubica, Koterski i Kalisz.

Karolak Twoim zdaniem jest przystojny z tym zezem, spacją między jedynkami i sylwetką daaaaleką od co najmniej przyzwoitej ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

Obs.rany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Karolak Twoim zdaniem jest przystojny z tym zezem, spacją między jedynkami i sylwetką daaaaleką od co najmniej przyzwoitej ? 

Przystojny może nie, ale brzydki też nie. Odstęp między jedynkami nie jest odrzucający, zeza nie zauważyłem u niego, a sylwetka moim zdaniem jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
24 minuty temu, Gość gość napisał:

tak dla zobrazowania....

przystojny jest - Brad Pitt, Ronaldo, George Clooney, Antonio Banderas, Kuba Błaszczykowski, Lewandowski, Paweł Deląg

nieprzystojny - Tomasz Karolak, Macaulay Culkin, Robert Kubica, Misiek Koterski, Andrzej Grabowski, Ryszard Kalisz

Omg!

Ci przystojni wcale nie sa przystojni- ZADEN (oprocz Banderasa - ale on tez by nie byl z ta kartofelkowata uroda i niskim wzrostem, gdyby nie charyzma).

A z nieprzystojnych to bym wyciagnela jedynie Macaulaya, bo teraz nie jest z nim tak zle :)

Takze Panowie- nie ma reguly, co kobieta to gust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graża

błaszczykoski przystojny?ofak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
5 minut temu, Gość graża napisał:

błaszczykoski przystojny?ofak

haha :)

Chyba tylko Kalisz  nie ulegnie dyskusji, bo nawet amatorka Karolaka sie znalazla :)

(a dla mnie moze byc Kevin;)

Chyba, ze zaraz ktoras napisze, Rysio? Toz to sam sex :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przecież Błaszczykowski, Lewandowski czy Deląg koło przystojnego nigdy nie stali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
50 minut temu, Gość ech napisał:

Podrywałem, starałem się, okazywałem zainteresowanie. I tak mnie olewały.

jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość ech napisał:

Jestem taki i żadna nie jest mną zainteresowana.

bo to ty masz byc nia zainteresowany, a nie jak oferma czekac az nie kobieta bedzie zdobywac

dzieci moze dorosnijcie, bo nie chce mi juz was pouczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

bo to ty masz byc nia zainteresowany, a nie jak oferma czekac az nie kobieta bedzie zdobywac

dzieci moze dorosnijcie, bo nie chce mi juz was pouczac

Byłem. Okazywałem zainteresowanie, starałem się, zdobywałem i byłem olewany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

bo to ty masz byc nia zainteresowany, a nie jak oferma czekac az nie kobieta bedzie zdobywac

dzieci moze dorosnijcie, bo nie chce mi juz was pouczac

Byłem. Okazywałem zainteresowanie, starałem się, zdobywałem i byłem olewany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
59 minut temu, Gość gość napisał:

tak dla zobrazowania....

przystojny jest - Brad Pitt, Ronaldo, George Clooney, Antonio Banderas, Kuba Błaszczykowski, Lewandowski, Paweł Deląg

nieprzystojny - Tomasz Karolak, Macaulay Culkin, Robert Kubica, Misiek Koterski, Andrzej Grabowski, Ryszard Kalisz

Tak. I gdybyś miała do wyboru takiego Karolaka czy Kalisza, który odpowiadałby ci z charakteru i takiego Pitta czy Banderasa, który by w ogóle nie pasował pod względem charakteru oraz by cię nie szanował i miał cię gdzieś to i tak byś wolała tego drugiego, bo przystojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bo kobiety olewają mężczyzn którzy nie są przystojni. Takich to traktują jak śmiecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Bo kobiety olewają mężczyzn którzy nie są przystojni. Takich to traktują jak śmiecia.

Otóż to. Wygląd dla kobiet jest ważniejszy niż jakiekolwiek cechy charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet przeciętny
3 minuty temu, Gość szkoda gadać napisał:

Otóż to. Wygląd dla kobiet jest ważniejszy niż jakiekolwiek cechy charakteru.

postawmy sprawe jasno, wygląd to furtka do pola na którym można budować relacje na podstawie osobowości. Bez wyglądu nie przejdziesz tej furtki, ale bez osobowości i tak niczego nie zbudujesz.

To samo tyczy sie i kobiet i mężczyzn. Desperaci są w stanie zignorować braki w wyglądzie, ale potem dochodzi do zdrad (choćby emocjonalnych), innego rodzaju desperaci są w stanie z kolei zignorować braki w osobowości i jeszcze bardziej zniszczyć sobie życie pogrążając sie w toksyczne związki które rozwiną choroby psychiczne takie jak nerwica i depresja. 

A teraz na pocieszenie... wasza osobowość bardzo (BARDZO BARDZO) często odbija sie na waszym wyglądzie. Bufony i dziunie krzywią twarze i są zwyczajnie brzydcy. Uśmiech aktywuje setki mięśni na twarzy, dynamizm wymowy i pogoda ducha sprawia że twarz z 3/10 robi sie 6/10 a z 6/10 robi sie 10/10. Tak więc... 

tyle. Pozdro ;)) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
38 minut temu, Gość szkoda gadać napisał:

Tak. I gdybyś miała do wyboru takiego Karolaka czy Kalisza, który odpowiadałby ci z charakteru i takiego Pitta czy Banderasa, który by w ogóle nie pasował pod względem charakteru oraz by cię nie szanował i miał cię gdzieś to i tak byś wolała tego drugiego, bo przystojny.

nie wybrałabym wtedy żadnego. Nie jestem jakąś desperatką. Facet musi mi odpowiadać i fizycznie i z charakteru. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×