Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adam123

Przystojny, czyli jaki?

Polecane posty

Gość gość

Podejdziesz do kobiety a ta ci odpowie weź spier/dalaj brzydalu albo naśle na ciebie karków bo do niej zagadałeś. Nic dziwnego że coraz mniej mężczyzn podrywa kobiety jak tak reagujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Niiisia25 napisał:

Jude Law jest przystojny. 

Przeciętny z wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Jestem przystojny ale schorowany no i co? Przez to gorzej z moim charakterem. Wygląd dobry nie powoduje sukcesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Monika napisał:

(a dla mnie moze byc Kevin)

kevin był ładny tylko jako dziecko ale wyrósł na strasznego paszteta. Nawet kasa i sława by mnie do niego nie przekonała.

ale nie tylko on...popatrzcie na tego  co grał jako dziecko w "Szóstym Zmyśle" z Burcem Willisem. Haley Joel Osment -  zbrzydział na maxa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Model

Model się uaktywnil. Coś cię dawno nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Haley Joel Osment -  zbrzydział na maxa. 

gdyby schudł i zgolił tą brodę nie byłoby źle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa28

Przystojny...czyli mający to coś.nie musi być przykładowym modelem z okładki. Pachnący i schludnie ubrany to przede wszystkim. 

Osobowosc: szczery, pracowity i lojalny.zazdrosnik ale nie przekraczajacy tej granicy.sama daje dużo wolności i tego samego oczekuję. Nienawidzę kontroli i sprawdzania, czuje się, jakby ktoś powoli zaciskał mi na szyi pętle.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa28

Przystojny...czyli mający to coś.nie musi być przykładowym modelem z okładki. Pachnący i schludnie ubrany to przede wszystkim. 

Osobowosc: szczery, pracowity i lojalny.zazdrosnik ale nie przekraczajacy tej granicy.sama daje dużo wolności i tego samego oczekuję. Nienawidzę kontroli i sprawdzania, czuje się, jakby ktoś powoli zaciskał mi na szyi pętle.   

 

Przykład najprzystojniejszych mężczyzn świata : Cody fern (nie widziałam lepszego póki co), channing Tatum, Evan Peters. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

Przystojny facet to wysoki brunet z ciemną karnacja i włoskami do góry, ma piękna twarz, wyrzeźbioną sylwetkę, ładny biały uśmiech, ubiera się jak model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Niiisia25 napisał:

Przykład najprzystojniejszych mężczyzn świata : Cody fern (nie widziałam lepszego póki co), channing Tatum, Evan Peters.

serio ? Chyba ta pierwsza lista zaczynająca się od Pita bardziej do mnie przemawia....

z mega przystojniaków dodałabym jeszcze Cilliana Murphy i Bena Aflecka. 

Wielu laskom podoba się Orlando Bloom ale dla mnie ma "za ...watą" urodę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
14 minut temu, Niiisia25 napisał:

A dla mnie oni są obrzydliwi.

Ilu ludzi, tyle gustów. 

hahah dla mnie tez.

To juz Ewan mc Gregor lepszy :)

A Kevin byl z Mila Kunis.

Wiec: nie ma czegos takiego jak przystojny.

Dla jednej jest a dla drugiej nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wysoki, o regularnych rysach twarzy, bez brzuszka

Dobrze ubrany

Dobrze wychowany, szarmancki, adorujacy tylko i wylacznie swoja kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Monika napisał:

A Kevin byl z Mila Kunis.

no i  co z tego ? Nawet spasiony Kalisz ma tam jakąś żonę. Obiektywnie, dla większości nie będą atrakcyjni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ciekawe czemu o facetach mówi sie "przy stojny" albo po angielsku "hand some" czyli co ma ładne ręce i sie dobrze przy nim stoi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
5 minut temu, Gość gosc napisał:

ciekawe czemu o facetach mówi sie "przy stojny" albo po angielsku "hand some" czyli co ma ładne ręce i sie dobrze przy nim stoi? 

To chyba cala tajemnica :D

Jak ma ladne rece i sie dobrze przy nim stoi to jest dobrze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivi565565223

przede wszystkim wysoki , a dalej brunet, nie chudy i nie gruby, no i męski a nie metroseksualny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krasnolud

Po cholere wam wysoki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Znam wysokiego i z twarzy przystojnego a jak otworzy gębę to taka ci/pa za to inny niski i przystojny jak coś powie to słychać ze tofacetz osobowością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
4 minuty temu, Niiisia25 napisał:

No. Czasami wysoki to połamaniec chudy a czasami przy niższym się kobietą czuję bezpieczniej. Dla mnie najlepsi są 173-185

mam więcej,

na szczęście,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweetdream

Musi byc wyzszy ode mnie to podstawa, co najmniej 10cm ze jak bede w szpilkach to ewentualnie bedziemy sobie równi, najlepiej jakby byl troche przypakowany i wysportowany, nie może byc chudy bo dla mnie sa wtedy aseksualni wydaje sie ze taki chudy nie da poczucia bezpieczenstwa, ze bedzie jak choragiewka na wietrze, co dla mnie jest bardzo wazne w zwiazku :) musi umiec mnie obronić przed innymi, byc odwazny i męski a nie ciapaty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MrSraczko81
1 minutę temu, Gość Sweetdream napisał:

Musi byc wyzszy ode mnie to podstawa, co najmniej 10cm ze jak bede w szpilkach to ewentualnie bedziemy sobie równi, najlepiej jakby byl troche przypakowany i wysportowany, nie może byc chudy bo dla mnie sa wtedy aseksualni wydaje sie ze taki chudy nie da poczucia bezpieczenstwa, ze bedzie jak choragiewka na wietrze, co dla mnie jest bardzo wazne w zwiazku :) musi umiec mnie obronić przed innymi, byc odwazny i męski a nie ciapaty ;)

I wzajemnie.Haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×