Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmmm ona

Co to moze znaczyć jak facet mówi, że

Polecane posty

Gość hmmm ona
16 godzin temu, Gość Gość napisał:

A w jaki sposób niby pokazuje ze mu zależy na Tobie? Bo poflirtuje, pousmiecha się?

a żeby tylko. jest wiele szczegółów, które świadczą o jego zaangażowaniu, ale zachowam to dla siebie. chodzi o emocjonalne zaangażowanie, nie żadne macanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
30 minut temu, Gość hmmm ona napisał:

a żeby tylko. jest wiele szczegółów, które świadczą o jego zaangażowaniu, ale zachowam to dla siebie. chodzi o emocjonalne zaangażowanie, nie żadne macanki.

No to powiedz jakie to szczegóły bo moze to Twoje urojenia a on nawe jeśli Cie lubi, to może chcieć tylko poflirtować, sprawdzić czy działa na Ciebie a i tak może mieć kogos. Chyba się za bardzo nakrecasz i wszystko analizujesz. Pewnie juz trochę czasu się znacie i co, zaprosił Cie na randkę? Nadal nie? To znaczy ze dla niego to tylko flirt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm ona
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

No to powiedz jakie to szczegóły bo moze to Twoje urojenia a on nawe jeśli Cie lubi, to może chcieć tylko poflirtować, sprawdzić czy działa na Ciebie a i tak może mieć kogos. Chyba się za bardzo nakrecasz i wszystko analizujesz. Pewnie juz trochę czasu się znacie i co, zaprosił Cie na randkę? Nadal nie? To znaczy ze dla niego to tylko flirt.

A Ty jesteś ekspertem od relacji damsko-męskich? Tak szybko oceniłeś czy to flirt czy coś więcej... Dba o mnie, zwierza się, a ja jemu (zawsze mówi, że to zostanie między nami), oferuje pomoc (nie tylko związaną z jazdami), pamięta o szczegółach dot. mnie i mojego życia, zawsze mnie broni, nawet jak sama przyznam, że zrobiłam coś głupiego, niekoniecznie dotyczącego jazd. Powiedział o mnie przy innej swojej kursantce "moja ulubiona kursantka". Oboje jesteśmy zajęci... Znamy się dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm ona

no i oprócz tego, że pracujemy razem, to jestem też jego kursantką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm ona

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A tu ciagle te bzdety z doopy wzięte.Zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm ona
35 minut temu, Gość Gosc napisał:

A tu ciagle te bzdety z doopy wzięte.Zenada.

uciekaj trollu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm ona

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm ona

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery gosc

On jest poprostu mily, zeby cie nie stresowac na kursie, a ty jak i tysiace innych kursantek wyobrazasz sobie bog wie co. Takich jak ty on w ciagu tygodnia spotyka dziesiatki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pewnie jesteś jedną z wielu. Niepotrzebnie się podniecasz, ale rozumiem, że twój facet cię olewa i dlatego lgniesz do każdego fagasa, który zamieni z tobą więcej niż dwa zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość gość napisał:

Pewnie jesteś jedną z wielu. Niepotrzebnie się podniecasz, ale rozumiem, że twój facet cię olewa i dlatego lgniesz do każdego fagasa, który zamieni z tobą więcej niż dwa zdania.

No dokładnie... Nawet jeśli jawnie z Toba flirtuje i mu się podobasz, to takich jak Ty może byc więcej co i tak nie zmienia faktu ze on jest zajęty. I zapewne nie zaprosił Cie nigdzie? Zreszta i tak madra kobieta nigdy nie umawialaby się z zajętym bo wiedzialaby ze raczej jest tylko zabawka- albo do seksu albo chociaz do podpompowania mu ego. Mnostwo facetow flirtuje z innymi ale ze swoja kobieta nadal sa, nie zamierzaja sie rozstawac, to faceci watpliwej jakosci, moga w przyszlosci zdradzac...To tak jak żonaci którzy maja kochanki- ilu facetów zostawilo zony dla kochanek? Podejrzewam ze z kilka procent...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Głupia baba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm ona

Tak, najlepiej wszystkich do jednego wora. Jak miał zaprosić, skoro oboje zajęci i jeszcze nie podchodziłam nawet do egz? Nie flirtuje jawnie. To nie są zwykłe chamskie zaczepki. Potrafię odróżnić takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm ona

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Aleś Ty naiwna 😄 Koleś musi mieć z Ciebie niezłą bekę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm ona
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Aleś Ty naiwna 😄 Koleś musi mieć z Ciebie niezłą bekę. 

skąd wiesz? może po prostu mnie lubi i fajnie mu się ze mną spędza czas, a co z tego będzie, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm ona

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka
Dnia 2.04.2019 o 21:16, Gość hmmm ona napisał:

skąd wiesz? może po prostu mnie lubi i fajnie mu się ze mną spędza czas, a co z tego będzie, zobaczymy

To już chcesz na inna gałąź przeskoczyć? 😂 na co liczysz, przeciez jesteś w związku? Oboje jesteście a skoro on jest ze swoja to pewnie ja kocha a z Toba flirtuje bo mu się (tylko) podobasz. Jak masz nadzieje na cos to po co nadal jesteś ze swoim partnerem? Jak malpa, nie puści jednej gałęzi dopóki nie chwyci drugiej 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×