Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gizmo

Nie moge się doczekac by zobaczyć wrzeszczące madki...

Polecane posty

Gość Gizmo

... kiedy w następnych wyborach wygra PO i zlikwiduje 500 +. Ach to bedzie wojna domowa ku mojej uciesze. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MrSraczko

Moze sie nie doczekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka

Nie zesrej się już z tym bólem doopy. Miałam dzieci nim weszło 500 plus, a słucham od różnych trolli w necie i w realu jaka to ze mnie pazerna patola, bo teraz przecież każdy ma dzieci tylko ze względu na 500 plus. Każda mama to teraz z urzędu madka i dopiero musisz udowodnić przed społeczeństwem, a zwłaszcza przed bezdzietnymi prawiczkami - onanistami, że ewentualnie na to haniebne miano nie zasługujesz. 

Jak nie masz co robić to idź się rozbierz i ciuchów pilnuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość MrSraczko napisał:

Moze sie nie doczekasz.

Doczeka się. I ja również chcę to zobaczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy w tym kraju nie ma innych partii politycznych poza PO i PiS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo
3 minuty temu, Gość alka napisał:

Nie zesrej się już z tym bólem doopy. Miałam dzieci nim weszło 500 plus, a słucham od różnych trolli w necie i w realu jaka to ze mnie pazerna patola, bo teraz przecież każdy ma dzieci tylko ze względu na 500 plus. Każda mama to teraz z urzędu madka i dopiero musisz udowodnić przed społeczeństwem, a zwłaszcza przed bezdzietnymi prawiczkami - onanistami, że ewentualnie na to haniebne miano nie zasługujesz. 

Jak nie masz co robić to idź się rozbierz i ciuchów pilnuj.

Skoro tak cie to boli ze ktos nazywa cie patola to cos w tym musi byc prawdy. 🙂 juz mi pała staje kiedy widze jak sie denerwujesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Czy w tym kraju nie ma innych partii politycznych poza PO i PiS?

Głownie chodzi chyba o zlikwidowanie 500 + i odebranie władzy pis ktory to rozdaje nierobom nasze ciezko zarobione pieniądze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość alka napisał:

Nie zesrej się już z tym bólem doopy. Miałam dzieci nim weszło 500 plus, a słucham od różnych trolli w necie i w realu jaka to ze mnie pazerna patola, bo teraz przecież każdy ma dzieci tylko ze względu na 500 plus. Każda mama to teraz z urzędu madka i dopiero musisz udowodnić przed społeczeństwem, a zwłaszcza przed bezdzietnymi prawiczkami - onanistami, że ewentualnie na to haniebne miano nie zasługujesz. 

Jak nie masz co robić to idź się rozbierz i ciuchów pilnuj.

To twoim języku wypowiedzi łatwo można wywnioskować, że typowe karynsko z ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To byloby zbyt piekne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka
25 minut temu, Gość Gizmo napisał:

Skoro tak cie to boli ze ktos nazywa cie patola to cos w tym musi byc prawdy. 🙂 juz mi pała staje kiedy widze jak sie denerwujesz. 

Zawsze boli kiedy ktoś Cię bez powodu obraża i atakuje. Co w tym dziwnego? Zawsze mnie takie podejście śmieszyło, że jak ktoś Cię wyzywa, a Ty się przejmujesz to znaczy, że on ma rację. Takie slogany ukute w komunie dają tylko przyzwolenie oraz bezkarność oprawcom i chamom. 

Tak, oczywiście coś w tym musi być prawdy, bo ja jestem wróżką jasnowidzką i wiedziałam, że wejdzie pińcet więc na 4 lata przed programem urodziłam pierwsze dziecko, a 2 lata przed urodziłam drugie 😄

Niestety ale nie denerwuję się jednakowoż nie jest mi przyjemnie, a czasem nawet przykro kiedy ktoś mnie obraża bez powodu tylko dlatego, że mam dzieci, a za chwilę wasza prawilna loża ubolewa w memach i demotach nad tym, że wygodnickie polki w tych czasach nie chcą mieć dzieci, że nas ciapaci zaleją i w ogole kij wie co tam jeszcze. Takim frustratom ogólnie wszystko przeszkadza ale jednocześnie są szczęśliwi że mogą narzekać, wiadomość, w

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość alka napisał:

Zawsze boli kiedy ktoś Cię bez powodu obraża i atakuje. Co w tym dziwnego? Zawsze mnie takie podejście śmieszyło, że jak ktoś Cię wyzywa, a Ty się przejmujesz to znaczy, że on ma rację. Takie slogany ukute w komunie dają tylko przyzwolenie oraz bezkarność oprawcom i chamom. 

Tak, oczywiście coś w tym musi być prawdy, bo ja jestem wróżką jasnowidzką i wiedziałam, że wejdzie pińcet więc na 4 lata przed programem urodziłam pierwsze dziecko, a 2 lata przed urodziłam drugie 😄

Niestety ale nie denerwuję się jednakowoż nie jest mi przyjemnie, a czasem nawet przykro kiedy ktoś mnie obraża bez powodu tylko dlatego, że mam dzieci, a za chwilę wasza prawilna loża ubolewa w memach i demotach nad tym, że wygodnickie polki w tych czasach nie chcą mieć dzieci, że nas ciapaci zaleją i w ogole kij wie co tam jeszcze. Takim frustratom ogólnie wszystko przeszkadza ale jednocześnie są szczęśliwi że mogą narzekać, wiadomość, w

 

Ten watek nie byl bezposrednio skierowany do ciebie. Ty natomiast odpisalas bo widzialas w nim siebie wiec nie wiem o co ci chodzi. Robisz gownoburze a tak wlasciwie skoro ten watek nie byl o tobie to po co odpisujesz i sama sie bronisz? Bo cos w tym musi byc ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoni

uwaga incele atakują! 

teraz się uwzięli na matki, a sami chyba z kapusty się wzięli.

Tak chłopcy, wam wolno obrażać i wyzywać ale jak kobieta się broni to już hurrrraaaa!! karyyyyyna, skoro ją bolą obelgi i wyzwiska to znaczy, że TO MUSI BYC PRAWDAAAA! URRRRAAAA! do bojuuuu! 

Serio żal mi was. Smutne musicie mieć życie skoro łazicie bo forach dla babek w ciąży  i kręcicie gufnoburze. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania
1 minutę temu, Gość skoni napisał:

uwaga incele atakują! 

teraz się uwzięli na matki, a sami chyba z kapusty się wzięli.

Tak chłopcy, wam wolno obrażać i wyzywać ale jak kobieta się broni to już hurrrraaaa!! karyyyyyna, skoro ją bolą obelgi i wyzwiska to znaczy, że TO MUSI BYC PRAWDAAAA! URRRRAAAA! do bojuuuu! 

Serio żal mi was. Smutne musicie mieć życie skoro łazicie bo forach dla babek w ciąży  i kręcicie gufnoburze. 

 

A ja jestem kobieta i sie zgadzam z tym tematem w 100 %. Bez znaczenia kto go zalozyl czy facet czy baba. Zgadzam sie i zaluje ze sama tego nie zalozylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33 letnia mama
18 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ten watek nie byl bezposrednio skierowany do ciebie. Ty natomiast odpisalas bo widzialas w nim siebie wiec nie wiem o co ci chodzi. Robisz gownoburze a tak wlasciwie skoro ten watek nie byl o tobie to po co odpisujesz i sama sie bronisz? Bo cos w tym musi byc ot co.

Nie, nie widziała w nim siebie ale ja też z doświadczenia wiem, że teraz każda mama to na wstępie MADKA, tak się zachowujecie moi drodzy. Kobieta może nawet bezinwazyjnie przechodzić z dzieckiem ulicą a i tak spotykają ją przykrości. Ostatnio wsiadalam z wózkiem do autobusu starego typu i poprosiłam dwóch młodych facetów o pomoc we wniesieniu wózka z niemowlaków to usłyszałam że skoro madka sobie zrobiła gó/wniaka to niech madka sobie sama radzi albo szuka tatusia.

Teraz tak samo każde dziecko to gó/wniak, który przeszkadza w przestrzeni publicznej, bo zapłacze albo gaworzy za głośno. Najlepiej jakby madka z gó/wniakiem chodziła jakimiś opłotkami albo rogatkami miasta.  Ostatnio musiałam z dzieckiem iść do lekarza no i on całą drogę przez misato płakał mi w tym wózku. Musiałam tam być na wyznaczoną godzinę więc szłam prosto do przychodni. Oczywiście spojrzenia młodych ludzi i chamskie komentarze typu MADKA, karyna, albo głośne "o Jezu, z ostetntacyjnym zamierzeniem i wywalaniem oczami  - bezcenne. jakby ta sekunda kiedy koło nich przwchodziłam z moją beksą jakąś krzywdę im wyrządzała na 10 lat. 

Uważasz, że to nie boli? że nie ma prawa boleć? Otóż słowem można ranić tak jak nożem ale najwyraźniej was to cieszy i to jest wasza pożywka. Podsycacie tę nienawiść i nakręcacie się w internecie jeszcze bardziej i potem wychodzicie z tym do ludzi. Bawcie się dobrze ale mnie jest was żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A mi o wszystko jedno czy jest czy nie będzię 500+. Stać mnie na to by wychować dzieci bez tego, a jak dają to biorę. Każdy by wziął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska

Jeszcze niedawno nie bylo 500+,tak samo placilismy podatki a pieniedzy w rzadzie na nic nie bylo. Dzielili miedzy siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcjanna Panna
12 minut temu, Gość 33 letnia mama napisał:

Nie, nie widziała w nim siebie ale ja też z doświadczenia wiem, że teraz każda mama to na wstępie MADKA, tak się zachowujecie moi drodzy. Kobieta może nawet bezinwazyjnie przechodzić z dzieckiem ulicą a i tak spotykają ją przykrości. Ostatnio wsiadalam z wózkiem do autobusu starego typu i poprosiłam dwóch młodych facetów o pomoc we wniesieniu wózka z niemowlaków to usłyszałam że skoro madka sobie zrobiła gó/wniaka to niech madka sobie sama radzi albo szuka tatusia.

Teraz tak samo każde dziecko to gó/wniak, który przeszkadza w przestrzeni publicznej, bo zapłacze albo gaworzy za głośno. Najlepiej jakby madka z gó/wniakiem chodziła jakimiś opłotkami albo rogatkami miasta.  Ostatnio musiałam z dzieckiem iść do lekarza no i on całą drogę przez misato płakał mi w tym wózku. Musiałam tam być na wyznaczoną godzinę więc szłam prosto do przychodni. Oczywiście spojrzenia młodych ludzi i chamskie komentarze typu MADKA, karyna, albo głośne "o Jezu, z ostetntacyjnym zamierzeniem i wywalaniem oczami  - bezcenne. jakby ta sekunda kiedy koło nich przwchodziłam z moją beksą jakąś krzywdę im wyrządzała na 10 lat. 

Uważasz, że to nie boli? że nie ma prawa boleć? Otóż słowem można ranić tak jak nożem ale najwyraźniej was to cieszy i to jest wasza pożywka. Podsycacie tę nienawiść i nakręcacie się w internecie jeszcze bardziej i potem wychodzicie z tym do ludzi. Bawcie się dobrze ale mnie jest was żal.

Święta racja. Nikt nie chce być obrażany i bezpodstawnie osądzany. Mam dość tego hejtu na te " madki" . Owszem,  wiem, że są kobiety , które są mniej inteligentne czy takie które o wychowywaniu dziecka nie mają pojęcia.  Ale na litość boską tych hejterków też ktoś urodzil i wychował.  Każda mama popełnia jakiś błąd choć raz. Nie lubie tych wszystkich spojrzeñ i takich beznadziejnie głupich komentarzy. Też miałam ostatnio taką sytuacje. Moj ojciec był w szpitalu mial operacje, dość poważna.  Zresztą tato już jest w takim wieku,  że zaczyna jesień życia.   Zadzwonił mi telefon właśnie od niego.  W tym czasie moj syn w sklepie sięgnął po kinderczekoladki. Które były na wysokości dłoni 3latka. Zareagowałam momentalnie. Ale komentarz ze madka woli gadac zamiast zajmować sie gnojem. Jeszcze w takim momencie. Pie''''''lenie o jakiejś Karynie😧 masakra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Kaska napisał:

Jeszcze niedawno nie bylo 500+,tak samo placilismy podatki a pieniedzy w rzadzie na nic nie bylo. Dzielili miedzy siebie.

Ale duzo rzeczy bylo tanszych. Tak jak prad, woda, gaz, wywoz smieci czy zwykle produkty spozywcze. Myslisz ze rzad ze swoich pieniedzy placi na 500 plus? Otorz sie mylisz. Odbiera biednym ciezko pracujacym a daje wlasnie takim nierobom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
32 minuty temu, Gość 33 letnia mama napisał:

Nie, nie widziała w nim siebie ale ja też z doświadczenia wiem, że teraz każda mama to na wstępie MADKA, tak się zachowujecie moi drodzy. Kobieta może nawet bezinwazyjnie przechodzić z dzieckiem ulicą a i tak spotykają ją przykrości. Ostatnio wsiadalam z wózkiem do autobusu starego typu i poprosiłam dwóch młodych facetów o pomoc we wniesieniu wózka z niemowlaków to usłyszałam że skoro madka sobie zrobiła gó/wniaka to niech madka sobie sama radzi albo szuka tatusia.

Teraz tak samo każde dziecko to gó/wniak, który przeszkadza w przestrzeni publicznej, bo zapłacze albo gaworzy za głośno. Najlepiej jakby madka z gó/wniakiem chodziła jakimiś opłotkami albo rogatkami miasta.  Ostatnio musiałam z dzieckiem iść do lekarza no i on całą drogę przez misato płakał mi w tym wózku. Musiałam tam być na wyznaczoną godzinę więc szłam prosto do przychodni. Oczywiście spojrzenia młodych ludzi i chamskie komentarze typu MADKA, karyna, albo głośne "o Jezu, z ostetntacyjnym zamierzeniem i wywalaniem oczami  - bezcenne. jakby ta sekunda kiedy koło nich przwchodziłam z moją beksą jakąś krzywdę im wyrządzała na 10 lat. 

Uważasz, że to nie boli? że nie ma prawa boleć? Otóż słowem można ranić tak jak nożem ale najwyraźniej was to cieszy i to jest wasza pożywka. Podsycacie tę nienawiść i nakręcacie się w internecie jeszcze bardziej i potem wychodzicie z tym do ludzi. Bawcie się dobrze ale mnie jest was żal.

A czego ty oczekujesz ze ktos podejdzie do twojego wozka i dziecko ci uspokoi? Taki jest polski narod ze nawet jak ktos nosi nie taki kolor butow jaki im sie podoba to juz musza komentowac. A ze ty niczemu niewinna czujesz sie pokzywdzona mozesz zawdzieczac tylko takiej patologii ktora dla 500 + robi sobie dzieci. No niestety. Sama jestem matka i wiem skad to sie bierze. Ludzie nie widza mniejszosci ale wiekszosc i przez pryzmat wiekszosci oceniana jest takze ta mniejszosc ktora stara sie zyc normalnie. I wlasnie dlatego normalni ludzie sa najbardziej pokrzywdzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33 letnia mama
10 minut temu, Gość Gość gość napisał:

A czego ty oczekujesz ze ktos podejdzie do twojego wozka i dziecko ci uspokoi? Taki jest polski narod ze nawet jak ktos nosi nie taki kolor butow jaki im sie podoba to juz musza komentowac. A ze ty niczemu niewinna czujesz sie pokzywdzona mozesz zawdzieczac tylko takiej patologii ktora dla 500 + robi sobie dzieci. No niestety. Sama jestem matka i wiem skad to sie bierze. Ludzie nie widza mniejszosci ale wiekszosc i przez pryzmat wiekszosci oceniana jest takze ta mniejszosc ktora stara sie zyc normalnie. I wlasnie dlatego normalni ludzie sa najbardziej pokrzywdzeni.

czyli twoim zdaniem mniejszość rodziców jest normalna, a większość to patologia? 

Ja nie uwazam, że to że ludzie tak podchodzą do mam to wina patologii która robi nam koło pióra tylko tego, że oni sami są ...i i są moim zdaniem patologią (ci wyzywający). Nic nie usprawiedliwia wyzywania obcej osoby, która niczym ci nie dzwoniła nawet jeżeli w sąsiedztwie masz 3 karyny  dziećmi. Jeżeli obrażasz niewinną osobę to jest coś nie tak z Tobą. To tak samo jakbym ja wyzywała wszystkich facetów za to że 99% gwałcicieli to mężczyźni, jakbym obcym facetom wstawiała obelgi za to na ulicy i teraz niech panowie mają pretensje do tych gwałcicieli za to, że ja tych niewinnych wyzywam, bo to ci gwałciciele zrobili im taką opinię. Fajne to by było albo logiczne? Zaraz dostalabym etykietę feminozaura ale już wyzywać mamy, bo jakaś patolka coś tam to już ok.

 No raczej nie i nie liczyłam że ktoś mi dziecko uspokoi, nie liczę na noszenie na rękach czy oklaski za to, że mam dziecko wystarczyłoby tylko nie ubliżanie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula
48 minut temu, Gość Marcjanna Panna napisał:

Święta racja. Nikt nie chce być obrażany i bezpodstawnie osądzany. Mam dość tego hejtu na te " madki" . Owszem,  wiem, że są kobiety , które są mniej inteligentne czy takie które o wychowywaniu dziecka nie mają pojęcia.  Ale na litość boską tych hejterków też ktoś urodzil i wychował.  Każda mama popełnia jakiś błąd choć raz. Nie lubie tych wszystkich spojrzeñ i takich beznadziejnie głupich komentarzy. Też miałam ostatnio taką sytuacje. Moj ojciec był w szpitalu mial operacje, dość poważna.  Zresztą tato już jest w takim wieku,  że zaczyna jesień życia.   Zadzwonił mi telefon właśnie od niego.  W tym czasie moj syn w sklepie sięgnął po kinderczekoladki. Które były na wysokości dłoni 3latka. Zareagowałam momentalnie. Ale komentarz ze madka woli gadac zamiast zajmować sie gnojem. Jeszcze w takim momencie. Pie''''''lenie o jakiejś Karynie😧 masakra. 

dokladnie jest jakis procent patologii ale obrywa sie wszystkim i jest to usprawiedliwiane tym ze to patologia tak sie zachowuje wiec my normalni musimy to zgyźć. Pffff, a jak mnie napadnie i okradnie okularnik to już mogę wyzywać wszystkich okularników? No wychodzi na to, że mogę. Też miałam ostatnio taką sytuację że mi się dzieckotrzyletnie wyłożyło w sklepie i zaczęło wrzeszczeć, bo piec od bułek zapiszczał, że koniec, a syn ma autyzm i poprostu tak zareagował, dodam że pierwszy raz więc się nie spodziewałam. Szybko wzięłam go na rece i wyszlam. No oczywiście piertoleniu i syczeniu nie było końca jak wychodziłam, że bezstresowe wychowywanie gnoja i że madka z 500+ 

Teraz się wielce single narzekają ale prawda jest taka że większość jednak będzie.miec dzieci i zobaczy jaki to miód. Czasem każdy popełnia błędy czy zalicza gamę ale tylko mamy się z tego powodu wprost obraża. Najgorsze jest to że te internetowe burze i te dyskusje hejterskie powodują, że oni się w tym zachowaniu stwierdzają i przenoszą je do realnego życia. Czują, że mają wsparcie całej rzeszy internetowych hejterów i w związku z tym mają przyzwolenie na takie ataki w realnym świecie dlatego coraz śmielej sobie poczynają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wyobrazam to sobie. Wyjda na ulice takie pokrzywdzone bo odebrano im pińcet plus i zaczna obrzucach wszystkich pomidorami. Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hälsningar från sverige
2 godziny temu, Gość Gizmo napisał:

... kiedy w następnych wyborach wygra PO i zlikwiduje 500 +. Ach to bedzie wojna domowa ku mojej uciesze. 😎

A ja nie moge sie doczekac baraniego smiechu , twojego i tobie podobnych jak wygra PO i za kilka lat bedziesz bulil ( wiecej niz marne 500) na chlopakow z wybrzezy Libii  , ich ciotki, kuzynow , babki , matki i liiiiiiiiczne dzieci , jak bedziesz im sponsorowal mieszkanka , opieke medyczna i wygodne zycie 

😂🤣😂🤣

pamietaj , ze szwedzi tez zaczynali od metody gotujacej sie zaby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wygra. A nawet jeśli, to chyba każdy normalny człowiek liczy się z tym, że ten dodatek może w każdej chwili zniknąć. Jeśli człowiek decyduje się na dziecko, to ponosi za nie odpowiedzialność i nigdy nie liczy, że będzie na utrzymaniu państwa. Jestem mamą dwójki dzieci, doceniam 500+, ale nie będę mieć pretensji, jeśli się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeee
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ale duzo rzeczy bylo tanszych. Tak jak prad, woda, gaz, wywoz smieci czy zwykle produkty spozywcze. Myslisz ze rzad ze swoich pieniedzy placi na 500 plus? Otorz sie mylisz. Odbiera biednym ciezko pracujacym a daje wlasnie takim nierobom.

500+ to dobry pomysł tylko wykonanie trochę lipne, powinno być sporo utrudnień żeby patologia tego nie mogła dostać, np. Jeden rodzic musi pracować, związek cywilny, partnerski czy kościelny i jeszcze kilka tak żeby patroli odsiać z 500+ a dać normalnym ludziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Eeeee napisał:

500+ to dobry pomysł tylko wykonanie trochę lipne, powinno być sporo utrudnień żeby patologia tego nie mogła dostać, np. Jeden rodzic musi pracować, związek cywilny, partnerski czy kościelny i jeszcze kilka tak żeby patroli odsiać z 500+ a dać normalnym ludziom

Też tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wspierać rodziny trzeba, ale w postaci ulg podatkowych, odliczeń od dochodu etc. Nie dawać kasy do łapy, bo wszystko drożeje, kobiety rezygnują z pracy i PiSdzielce mają pretekst do ściągania kolejnych Ukraińców, a patola jeszcze więcej pije. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Naprawdę wolicie aby Ci złodzieje wrócili do władzy, nawiedzony PiS przynajmniej coś daje ludziom tamci brali dla siebie, nigdy więcej PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sejfu y eh hhdeseyj

Osoby żałujace innym socjalu to ...e, przecież gdyby nie dali ludziom, to jeszcze więcej by dla siebie grabili. Nie jestem zwolenniczką PiS ale śmieszne to jest, ciemnota Polaczkow, zobaczcie jaki socjal mają ludzie w innych krajach.. To 500 zł to by wysmiali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość Gosc napisał:

Naprawdę wolicie aby Ci złodzieje wrócili do władzy, nawiedzony PiS przynajmniej coś daje ludziom tamci brali dla siebie, nigdy więcej PO.

Naprawdę wolą by PO bralo dla siebie, bo nie mogą znieść faktu że dostanie to bratowa, siostra czy koleżanka. PO nie widzą ma codzien, a tutaj to aż ich skręca z zawiści. Śmieszą mnie tacy ludzie. A najlepsze jest to, że jakby im dali to też by wzięli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×