Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Dlaczego oni chcą się kochać bez uczuć

Polecane posty

Gość gosc

I tak skaczą z kwiatka na kwiatek raniąc nas. Przecież z takimi ludźmi nie da się żyć! Zero szacunku dla kobiety dla emocji. To co się dzieje to jedna wielka porażka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dokładnie tak samo myślę. Nie kocham nikogo więc nie oddaję mojej świętości 🙂 nikomu! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Na dodatek nie czują się sz ma ta mi a są największymi. Baby durne wybaczają i kółko się zamyka. Zero szacunku i miłości w tych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hifdh

Bo nie ważne jaka, aby była. Kobieta to nie człowiek i one to wiedzą. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
37 minut temu, Gość Hifdh napisał:

Bo nie ważne jaka, aby była. Kobieta to nie człowiek i one to wiedzą. 😁

Nie zniże się do twojego poziomu, wybacz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wy tak wilce kochacie hehehehehe ale żeś mnie paniusiu rozbawiła 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gos

Ja tez żadnemu nie zamierzam dawać. Mężczyźni dążą tylko do jednego niech na ... ida 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
24 minuty temu, jasier napisał:

A wy tak wilce kochacie hehehehehe ale żeś mnie paniusiu rozbawiła 😉

Żebyś wiedział. Tylko ja się nie mszcze że coś mnie złego spotkało to wy odreagowujecie traktując kobiety jak sz ma ty po kolei. Wszystkiego najgorszego dla takiego ludzkiego dna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość gosc napisał:

Żebyś wiedział. Tylko ja się nie mszcze że coś mnie złego spotkało to wy odreagowujecie traktując kobiety jak sz ma ty po kolei. Wszystkiego najgorszego dla takiego ludzkiego dna!

A dziękuję i vice versa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Nieprawda. Dla mnie uczucia są najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostatni co ma serce

Dla mnie się liczą głównie uczucia, szkoda jednak, że żadna mnie nie doceniła, mimo że mam już 25 lat. Na seks mam wywalone bo i tak tego nie robiłem. Jeśli znajdę jakąkolwiek dziewczynę to przynajmniej będzie wiedzieć, że to co do niej czuję to miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Zdradzę wam sekret dlaczego tak jest:

Ogólnie ludzie lubia swoje przeciwieństwa. Dlatego często dziewczyna z dobrego domu spotyka sie z jakimś badboyem a męzczyźni z dobrych domów lubią takie typowe Karyny.

Tak samo jest w waszym wypadku. Jesteście wrażliwe i emocjonalne dlatego podświadomie ciągnie was do męzczyzn twardych którzy nie są tak uczuciowi. Z uczuciowym źle byście sie czuły i nie zakochałybyście się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie ma kochania bez uczuć. To oksymoron:) Oni, czyli jacyś mężczyźni chcą uprawiać seks. A żeby, pardon, wsadzić i wyjąć, niepotrzebne im emocje. Póki się nie zakochają, i nie zaczną wielbić kobiety ciałem i duszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A dlaczego kobiety chcą się kochać z uczuciami? Przecież to bez sensu. Liczy się pociąg fizyczny, pożądanie, fascynacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość gość napisał:

A dlaczego kobiety chcą się kochać z uczuciami? Przecież to bez sensu. Liczy się pociąg fizyczny, pożądanie, fascynacja.

Dla mnie osobiście to jałowe. Nie wiesz co to miłość chyba. Dla mnie liczy się więź i relacja między ludźmi a nie sam seks. Ale niestety jesteś w większości z takim myśleniem ... Jak zwierzę bez uczuć wyższych  😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość gosc napisał:

Dla mnie osobiście to jałowe. Nie wiesz co to miłość chyba. Dla mnie liczy się więź i relacja między ludźmi a nie sam seks. Ale niestety jesteś w większości z takim myśleniem ... Jak zwierzę bez uczuć wyższych  😢

Skończ czytać harlequiny i daj się ponieść namiętności. Seks może być naprawdę super bez tych całych uczuć. Po uja uczucia, jak jest ogień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

To nie moje wymysły, ja taka jestem, musze czuć że komus zalezy na mnie. Miałam seks bez uczuć, niby pożadanie, al enei wiem kim trzeba być żeby tak robić. Chyba takie osoby nie powinny w takim razie wchodzić w związki, a na pewno nie w związki monogamiczne. Mnie natura stworzyła typowo monogamicznie. Tak ciężko coś takiego dobrego znależć, sam seks przy tym w moim życiu nic nie znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Skończ czytać harlequiny i daj się ponieść namiętności. Seks może być naprawdę super bez tych całych uczuć. Po uja uczucia, jak jest ogień.

Twoim zdaniem związek wyklucza dobry seks moim jest wręcz odwrotnie. Niektórzy nie dojrzewają do takich wniosków nigdy w sumie a tatusiami są zawsze lub zazwyczaj z przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

on chcą... a ty nie musisz dać, banalnie proste 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

on chcą... a ty nie musisz dać, banalnie proste 

Banalnie proste byłoby jakby więcej chłopów uzywało mózgu, sama sobie ich nie stworzę, rzeczywiście może pozostał tylko zakon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

To nie moje wymysły, ja taka jestem, musze czuć że komus zalezy na mnie. Miałam seks bez uczuć, niby pożadanie, al enei wiem kim trzeba być żeby tak robić. Chyba takie osoby nie powinny w takim razie wchodzić w związki, a na pewno nie w związki monogamiczne. Mnie natura stworzyła typowo monogamicznie. Tak ciężko coś takiego dobrego znależć, sam seks przy tym w moim życiu nic nie znaczy.

Ale czemu w takim razie mierzysz innych swoją miarą? Ludzie są różni i mają różne podejścia do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Twoim zdaniem związek wyklucza dobry seks moim jest wręcz odwrotnie. 

Gdzie to wyczytałaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Ale czemu w takim razie mierzysz innych swoją miarą? Ludzie są różni i mają różne podejścia do życia.

Bo mam dość że nie umie nikt być wrażliwy na kogoś... Tego chce a jedyne co wy macie do zaoferowania to fivty . Wywijalibyscie na lewo i prawo aby więcej aby różnorodnej. Do dżungli won :)) niedozobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

A dlaczego kobiety chcą się kochać z uczuciami? Przecież to bez sensu. Liczy się pociąg fizyczny, pożądanie, fascynacja.

Liczy się, jako fizyczność. A psychika?? Równie dobrze moznaby uprawiać seks z dmuchaną lalką. Nastolatkowie ciągle myślą/gadają o seksie, bo im testosteron uszami dymi. Zależy im tylko na jakiejś dziurze, może być rura wydechowa:):) Niektórzy nie dorosną nigdy, nie zauważą, ze kobieta to drugi człowiek, z uczuciami i emocjami, mający swój wewnętrzny świat. Oo, to za trudne dla niedojrzałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Nieprawda. Dla mnie najważniejsze są uczucia, nie poszedłbym do łóżka z kobietą, z którą nie jestem w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
15 godzin temu, Gość gosc napisał:

Bo mam dość że nie umie nikt być wrażliwy na kogoś... Tego chce a jedyne co wy macie do zaoferowania to fivty . Wywijalibyscie na lewo i prawo aby więcej aby różnorodnej. Do dżungli won :)) niedozobaczenia.

Ja umiem być wrażliwy, ale żadna tego nie docenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
16 godzin temu, Gość gosc napisał:

Banalnie proste byłoby jakby więcej chłopów uzywało mózgu, sama sobie ich nie stworzę, rzeczywiście może pozostał tylko zakon

Jest wielu takich, tylko wy ich olewacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uroczy_sangwinik

Ja uwielbiam seks, mam duże potrzeby i nie chcę się wiązać. To silniejsze ode mnie, lubię zaliczać jedna po drugiej, ale nikogo do niczego przecież nie zmuszam. Chociaż wiem, że to nie do końca w porządku, bo czasem dużo obiecuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
1 godzinę temu, Gość uroczy_sangwinik napisał:

Ja uwielbiam seks, mam duże potrzeby i nie chcę się wiązać. To silniejsze ode mnie, lubię zaliczać jedna po drugiej, ale nikogo do niczego przecież nie zmuszam. Chociaż wiem, że to nie do końca w porządku, bo czasem dużo obiecuję...

To lepiej mow na poczatku, bo kiedys wkurzysz jakas bardziej energiczna i zbierzesz lomot na pozegnanie, nie wszystkie dziewczyny to takie niemoty bez charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość uroczy_sangwinik napisał:

Ja uwielbiam seks, mam duże potrzeby i nie chcę się wiązać. To silniejsze ode mnie, lubię zaliczać jedna po drugiej, ale nikogo do niczego przecież nie zmuszam. Chociaż wiem, że to nie do końca w porządku, bo czasem dużo obiecuję...

Jeszcze zaplaczesz i to gorzko. Kiedyś poczujesz to na wlasnej skórze. I już nie będzie wtedy wesoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×