Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Piotr

Jaką swoją erotyczną przygodę najmilej wspominacie?

Polecane posty

Czy przeżyliście taką, która jest godna wspomnienia, ile mieliście lat i czy jesteście kobietą, czy mężczyzną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka

My ostatnio kupiliśmy taki gadżet - jajeczko Lush i nim mozna sterować zdalnie na spore odległości 😉 także wykorzystujemy to z mężem i to jest mega podniecające jak np mąż włącza to w miejscach publicznych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja prawiczek, ona cnotka. Rozdziewiczyłem ją na małym mostku nad rzeczką.  W ubiegłym roku w czasie urlopu znów ją spotkałem w rodzinnej miejscowości, po 16 latach znów zaszaleliśmy w tym samym miejscu  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronica

Jak obudziłam się rano przypięta kajdankami do łóżka bez koszulki i stanika obok mojego faceta. Później to dopiero było ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lax

Wyjazd integracyjny w pracy. Popiliśmy mocno, zacząłem całować się z koleżanką w lesie i rączka powędrowała pod jej majtki. I tak zrobiłem jej palcówkę. Rano po otrzezwieniu bylo nam głupio. Teraz wspominam to ze śmiechem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HOt NI

Impreza swiateczna, kolega z pracy- wodzilismy oczami za soba dobre 6 miesiecy. krecil to mnie strasznie, ja jego tez bo powiedzmy jestem niedostepna dla wiekszosci (zajeta) mezczyzn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip
57 minut temu, Gość HOt NI napisał:

Impreza swiateczna, kolega z pracy- wodzilismy oczami za soba dobre 6 miesiecy. krecil to mnie strasznie, ja jego tez bo powiedzmy jestem niedostepna dla wiekszosci (zajeta) mezczyzn. 

 Co w związku z tym? Przekochał cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HOt NI

One night stand :) kontaktow nie utrzymujemy ale sie obserujemy na insta :)

2 minuty temu, Gość Filip napisał:

 Co w związku z tym? Przekochał cię?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najmilej przygodę z kimś z Kafe. Nieśmiałe wymiany maili i zdjęć,  potem coraz śmieszy flirt aż w końcu  super przygoda.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fri

Poznałem takie wyzwolone naprawdę towarzystwo. Była tam taka jedna laska 10/10, oczu nie dało się oderwać. Potanczyłem z nią a potem jej maż spytał mnie czy nie napił bym się z nimi w pokoju obok. Poszedłem , pijemy a on do mnie:

- Jak masz na nią ochotę to proszę.

Usiadła miedzy nami a on zaczął jak by nigdy nic ją rozbierać. Była napalona. Dorwłem się do cycuszków, całowaliśmy się, zrobiła mi laskę. Posuwałem ją przy nim prawie godzinę. Była niesamowita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romekdonek

Wracaliśmy z żoną z balu,  ja nie piłem ale czułem erotyczną atmosferę od samego początku,  w pewnym momencie złapała mnie za rękę i zeszlismy z drogi.  Ustala przede mną rozpiera mi spodnie i bez słowa ukleknela i zrobiła mi loda. Był to bal walentynkowy więc był mróz,  jej gorące usta były boskie! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość k
19 godzin temu, Gość Gość napisał:

Najmilej przygodę z kimś z Kafe. Nieśmiałe wymiany maili i zdjęć,  potem coraz śmieszy flirt aż w końcu  super przygoda.  

To tak jak u mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawi/k

Nie miałem przygód jestem prawiczkiem 30letnim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzana
Dnia 29.03.2019 o 15:55, Piotr napisał:

Czy przeżyliście taką, która jest godna wspomnienia, ile mieliście lat i czy jesteście kobietą, czy mężczyzną?

To było parę lat temu. Przejeżdżaliśmy przez miejscowość Gródek nad Dunajcem. Był straszny upał to wzięliśmy ponton by popływać w jeziorze. Przed nami była zarośnięta wyspa i coś nas skłoniło, że tam dobiliśmy. Zobaczyliśmy że jesteśmy tu sami. Wciągnęliśmy [onton by nie było widać i momentalnie zrzuciliśmy ciuchy. Dziewczyna najpierw zrobiła przy mnie siku co już bardzo mnie podnieciło i mieliśmy niesamowity stosunek na bezludnej wyspie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×