Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natalia

13 cm szpilki do szkoły ???

Polecane posty

Gość natalia

Czy kupiłybyście córce do szkoły 13 cm czarne klasyczne markowe czółenka z modnym noskiem w szpic za 469 zł. Córka jest w pierwszej trójce najlepszych uczennic, szkolną przewodnicącą, miła, ładna 170 cm 60 kg. ,, Muszę mieć te buty bo: (piszę to co mówi, do mnie córka) "  Są niezbędne dla mojego dobrego samopoczucia. Chcę być atrakcyjna, zgrabna, modna i elegancka. Modelują zgrabną sylwetkę i długie nogi. Dodają szyku codziennym zestawienią. Chcąc znaleść pracę muszę inwestować w siebie, dress code wymaga codziennego noszenia szpilek. Już w gimnazium nosiłam 10 cm szpilki. Od 16 urodzin noszę codziennie w liceum noszę eleganckie czółenka na 11 cm szpilkach. Moje nogi po kilku miesiącach codziennego biegania w eleganckich czółenkach z ciasnym wąskim noskiem w szpic bardzo przystosowały się do takich butów, palce poukładały, stopy ukształtowały, uformowały, przyjęły ładny kształt i lepiej chodzi mi się teraz w czarnych szpilkach niż białych adidasach. Rezygnując z codziennego noszenia eleganckich szpilek można szybko rozbić sobie stopę. Póżniej nie mogąc wcisnać do eleganckich szpilek poszerzonej zdeformowanej stopy, kobiety muszą kupować i nosić bardzo brzydkie buty, które z pewnością nie są modne i zbyt eleganckie. Latem z uśmiechem stawiamy krok w modnym eleganckim pantofelku, obok dziewczyn i pań w ,,modnych'' ortopedach eksponujących zdeformowanie, bo mają problem z noszeniem czółenek zakrywających palce, nawet tych o bardzo szerokich noskach.Ostatnio panująca niepodzielnie moda na piękne nogi sprawia, że dziewczyny noszą co raz wyższe szpilki." Czy argumenty córki są takie, że muszę jej kupić te buty ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najpierw zainwestuj w słownik dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna córka... kto by chciał się katować szpilkami przez kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaeaa
20 godzin temu, oclm napisał:

Dziwna córka... kto by chciał się katować szpilkami przez kilka godzin.

katowac ? porostu nie trafilas wygodnych szpilek ... ja latam w szpilkach codziennie godzinami i nie narzekam... kwestia znalezenia odpowiednich szpilek i przyzwyczajenia.

natomiast zdarzylo mi sie katowac w plaskich butach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrus

prowokujesz i kompromitujesz się już w wieku szkolnym w przyszlosci będziesz Panią która stoi w lesie i zatrzymuje samochody powoli idziesz w tym kierunku.A Panie które już stoją w lesie chyba chodzą w mniejszych szpilkach niż ty.Więc zastanów się nad swoimi bucikami bo spotkasz fetyszystę i jeszcze zrobi ci coś złego ale z drugiej strony sama prowokujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×