Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Mój mąż nie chce dziecka

Polecane posty

Gość Ohdyk
8 godzin temu, Gość mama___ napisał:

Rozumiem Cię autorko, ale myślę, że zatęsknisz za tym czasem, gdy jesteście niezależni, swobodni. Zaplanuj lepiej jakiś wyjazd życia z mężem, bo z dziećmi to już nie to samo 😉 ja tęsknię za pójściem na piwko z mężem do pubu, spokojnymi spacerami, kolacjami. Ale tez nie chcę cofnąć czasu, bo kocham moje dzieci bardzo. Ale jak poczekasz trochę to wykorzystaj ten czas na coś, co z dziećmi będzie trudne. Dzieci są absorbujące i niby mówią, że wszystko można z dziećmi, ale zobaczysz, że to puste słowa. 😉

 

 

Wątpie.Mało kto teskni za tą pustką jaka byla zanim pojawily sie dzieci.Ja mam 4 dzieci i bardzo chce piate ale jestem po 4 cc i lekarz zabronil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ohdyk

Bez przesady. Twoje życie było puste przed dziecmi? Więc to Twoja wina.  Dzieci nie są do zapełnienia pustki w zyciu mamusi bo jak dorosną to poczujesz ja znowu i potem będziesz taka nakrętna babcia i tesciowa bo nie masz  życia poza dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...eczka
5 godzin temu, Gość do Ohdyk napisał:

Bez przesady. Twoje życie było puste przed dziecmi? Więc to Twoja wina.  Dzieci nie są do zapełnienia pustki w zyciu mamusi bo jak dorosną to poczujesz ja znowu i potem będziesz taka nakrętna babcia i tesciowa bo nie masz  życia poza dziećmi.

Dokładnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turcja

piszecie bzdury że mąż zostawi ją jak będzie dziecko itp ,to ja wam powiem że moja koleżanka mając czworo dzieci odeszła od męża z dziećmi i ułożyła sobie życie z 45 letnim facetem,ona 32 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×