Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kfcnn

Faceci czy ma dla was znaczenie

Polecane posty

Gość Kfcnn

przeszłość kobiety? to z Ilona facetami spała? jeśli np. szukacie kogoś na stałe. Czy bardziej szanujecie kobiety które miały mniej partnerów czy obojętne to wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwszy

Na żony tylko dziewice. Jestem ponad 30 lat w związku i jestem pierwszym mojej żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kgc

ciekawe czy ona tez jest dla Ciebie pierwszą. Pewnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rokko

Nie ważne ile i kogo miała a jaka jest, ja mam wielkiego penisa wiec mi to nie przeszkadza ze spala z wieloma, nawet lepiej bo bedzie dobra w łóżku. Ale sa panowie co by takiej nie chcieli ale to ci z małymi fiutkami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

absolutnie nie. Chodzi o wierność i zaufanie teraz oraz zostawienie tego, co było za sobą. Praktyka pokazała, że tzw. wierne i uczciwe dziewczyny po latach jako żony znajdywały sobie kochanków a te, które miały przed wiele kochanków, gdy zdecydowały się na małżeństwo pozostawały wierne. Nie ma więc reguły radzę aby stosować taką zasadę jak ja. Patrzymy na nas związek i odcinamy się od przeszłości. Wierność tak - ale tu i teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdad

Nie ma to znaczenia, chociaż większość facetów woli zboczone kobiety czy to do związku czy jako koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Gość sdad napisał:

Nie ma to znaczenia, chociaż większość facetów woli zboczone kobiety czy to do związku czy jako koleżanki

otóż to! każdy chce niewinną, która nigdy z nikim się na seks nie skusiła

czyli musiałaby to być kobieta nie lubiąca seksu

a potem żale na czatach, że ona nie chce się ze mną kochać, że seks raz w miesiącu, z łaski, pod kołdrą, zero fantazji i odwagi...

Człowieku chciałeś zimną to masz i nie narzekaj. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×