Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elza

stomatolog a ciaza

Polecane posty

Gość elza

Leczenie zęba a ciąża?

Dziewczyny, jaka jest wasza opinia o korzystaniu z usług stomatologicznych w czasie ciazy? korzystacie ze znieczulenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudoa

hej korzystam 😄 leczylam zeby na pakiet medyczny w luxmedzie:D polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicolx

hej, jasne 😛 ja tez lecze na pakiet luxmed, korzystam ze znieczulenia bo maja bezpieczny dla ciezarnych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trzeba po prostu powiadomic o ciazy stomatologa i on bedzie juz wiedzial co ma zrobic. Poza tym leczenie zebow w ciazy jest konieczne bo pruchnica moze przyczynic się do róznych komplikacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja bez znieczulenia nie daję rady, jak siadam na fotel to jest to pierwsza rzecz, o którą proszę. No teraz to druga, bo pierwsza jest informacja, że jestem w ciąży.

Jak o tym powiesz, to stomatolog dobiera znieczulenie takie, żeby było bezpieczne w tym stanie (i nie jest ono jakieś słabsze, czy coś, po prostu nie wszystkie substancje są w ciąży dozwolone).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nona

Leczyłam zęby w ciąży, tylko mój stomatolog kazał czekać do drugiego trymestru. Tak podobno lepiej, choć nagłe przypadki to inna kwestia.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja ze względu na stan ciąży jako taki mogłam zacząć bezpiecznie leczyć zęby pod koniec drugiego trymestru, także teraz na początku trzeciego doleczam zęby najpilniej potrzebujące pomocy, reszta musi zaczekać na to, aż urodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×