Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zakochana12

czy to ciąża ?? czy nie

Polecane posty

Witam was dziewczyny muszę się wygadać bo sama nie wiem co o tym myśleć a więc tak  miałam @ 04 .01 mam regularne co 28-29 dni no i trwało jakieś 5 dni chociaż był jakoś mnie obfite z moim partnerem kocham się dość regularnie ale się zabezpieczamy używamy prezerwatywy durex w lutym miałam @ 01.02 i trwało to tak jak zawsze chociaż w drugiej połowie cyklu zauważyłam u siebie pierw brązowy śluz a później  miałam biały mleczny śluz dodam ze nigdy tego nie miałam dodatkowo zauważyłam ze mam apetyt na słodkie i to bardzo gdzie kiedyś unikałam słodkiego zrobiłam dwa testy i wyszły negatywne w marcu miałam @ 01.03-03.03 i trwało to trzy dni gdzie się zdziwiłam ze tak krótko akurat w momencie miesiączki miałam jelitówke byłam w marcu u lekarza i stwierdził u mnie mała nadżerkę teraz czekam na wyniki cytologii no i dodam ze w marcu tez miałam ten biało mleczny śluz bolały mnie piersi sutki gdzie nigdy mnie mnie bolały i się powiększyły powinnam  dostać @ 29 .03 ale trzy dni mi się spóźnił i dostałam dzisiaj . prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziewczyno. Śluz o niczym nie świadczy. Śluz nie jest wyznacznikiem ciąży. Jeśli chodzi o miesiączkę, którą miałaś w marcu  przy jelitówce, nadżerkach okres może się spóźnić, przyspieszyć i być krótszy. Stosując prezerwatywy są nikłe szansę na ciążę. Mnie zawsze bolały piersi przed miesiączką, a raz nie bolały mnie wcale i jakoś nie jestem w ciąży. Piersi też nie są wyznacznikiem ciąży. Wszystko co napisałaś nie jest wyznacznikiem ciąży. Nikt ci nie napisze czy to ciąża czy co. Idź do ginekologa i się dowiedz, choć według mnie to nie jesteś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

Jeśli boisz się, że to ciąża to raczej Cię rozczaruję, lekarz to potwierdzi. Twoje objawy niczym nie przypominają rozwijającej się ciąży, a raczej objawy infekcji lub wpływu ujawnionej nadżerki. Nie mniej jednak jeśli się boisz, że zajdziesz pomimo stosowania prezerwatywy to wyznaczaj sobie dni płodne np za pomocą testu owulacji ze śliny afrodyta i nie współżyj w dni płodne (chociaż moim zdaniem nie masz powodów do niepokoju). Ja tester afrodyta mam od lat i jeszcze mnie nie zawiódł- kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko

Wiesz, objawy to nie koniecznie dobra metoda sprawdzania ciąży. Są testy ciążowe dostępne w aptece i można wykonać test z krwi, jak są jakiekolwiek wątpliwości. Polecam Tobie na przyszłość tester owulacyjny ze śliny Afrodytę.  Pozwala sprawdzać płodny i niepłodny czas i dzięki temu będziesz spokojniejsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×