Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Co ma zrobić

10.5 miesiąca ko widzę ze mam malutko pokarmu ratujcie proszę.ja chce karmić

Polecane posty

Gość Co ma zrobić

Od kilku dni widzę ze moje piersi są dużo mniejsze i wgl nie pełne. Niemowle piers je tylko w nocy. Przystaeoalam również wczoraj i dziś w dzień bardzo często ale nie chciał dwa pociągnięcia i tle albo od razu mnie ugryzł nawet z mężem dziś zasnal bez cycka. 

Na pocztku się cieszyłam fajnie będę wolna. 

Po czasie zrozumiałam ze ja chce dalej karmić boże to jest takie cudowne jak on się cieszył przytulal 

Tak naprawdę dzięki wam karmie chciałam przerwać jak synek miał 2 tyg nie dawałam rady ale dzięki wam przerwałam najgorszy czas i jest pięknie a raczej było... 

Proszę pomóżcie jakie zioła mogę sobie kupić wiem jest w sieci dużo czytam i dalej nic nie wiem.

Piłam czarna herbatę od jutra odstawiam kawy nie pije ok 3 tygodni. 

Czytałam ze warto pić piwo 0 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dokładnie tak. Piwo ze śmietaną 3 razy dziennie i golonka. Laktacja murowana i bombelek szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prohajfa

Zajrzyj na hafija.pl,najrzetelniejszy polski portal o karmieniu piersią, tam na pewno uzyskasz odpowiedz na swoje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niektóre kobiety po prostu nie mają pokarmu i tyle. Piwo ze smietaną i golonka? Czegos takiego nie słyszałam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godc bab

Poproś starego żeby Ci ssał skoro dzieciak nie chce. To logiczne ze jak nie ma popytu to nie ma podaży. 

Z resztą daj spokoj. Możesz przytulać dzieciaka bez wtykania mu cyca do buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja piłam 1 karmi dziennie i kupilam w aptece Femaltiker. Tylko ze ja ściągnąłem pokarm przez 12 miesięcy i przy tych wspomagaczach dałam radę, a często miałam kryzys i tego mleka nie mialam za wiele. Jakoś udało mi się ściągać przez rok (tym samym sposobem i 1 i 2 dziecko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Melisa, pokrzywa, anyz, koper włoski. Jak miałam mało pokarmu to po paru dniach picia non stop naparow miałam straszny nawał. Ale jak mały nie chce w ciągu dnia to może jest tak, że w nocy laktacja jest bardziej efektywna? W ciągu dnia moja córka mówi, że nie ma mleczka i próbuje z drugiego, po chwili też nie ma i odchodzi się bawić. W nocy często się budzi jeszcze niestety i bardzo rzadko mówi, że nie ma pokarmu, wtedy daje jej druga pierś i jest już ok. W nocy jednak ewidentnie mam więcej pokarmu. Jak czasami się nie obudzi to rano mam twarde piersi, a po całym dniu bez dziecka nic, miękkie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riki tiki55

Może dziecko woli w dzień już inne pokarmy A tylko w nocy chce cycka jest to normalne nie przejmuj się 😉 te nasze dzieciaki szybko rosną moje dziecko też wolała mięsko od cycka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemciekawa

autorko na poprawę laktacji, to tylko słód jęczmienny - bardzo dobrze pomaga na rozkręcenie laktacji:) trochę czasu już minęło... i jak tak z Twoją laktacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malalulu

zgadzam się, słód jęczmienny doskonale wpływa na laktację, spróbuj z czystym słodem, lub też zacznij brać środki na laktację ze słodem jęczmiennym, np. prolaktan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakasienki

A co sądzicie o czymś takim jak herbata z mlekiem? To działa na laktację? Szukam czegoś na laktację, co jest w miarę tanie, skuteczne i cóż, nie zaszkodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malalulu

podobno pomaga, ale w moim przypadku, to tak słabo zadziałało:/ zresztą nie lubiłam tego smaku, więc spróbowałam innych sposobów.... np. ten prolaktan ma bananowy smak, więc mi pasuje, ale to musisz sama wypróbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×