Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werka

Karmienie piersią a druga ciąża.

Polecane posty

Gość werka

Czy można karmić piersią w czasie ciąży? Czy mój organizm to wytrzyma? Córka ma dopiero 7 miesięcy, karmię ją ciągle piersią a okazało się że jestem w ciąży. Chciałaby jeszcze trochę pociągnąć kp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaz

Zapytaj na forum dot. karmienia piersią np. na gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
33 minuty temu, Gość werka napisał:

Czy można karmić piersią w czasie ciąży? Czy mój organizm to wytrzyma? Córka ma dopiero 7 miesięcy, karmię ją ciągle piersią a okazało się że jestem w ciąży. Chciałaby jeszcze trochę pociągnąć kp.

Jak chcesz to karm, niektóre dzieci się same odstawiają ale to nie reguła. Organizm też wytrzyma bo przecież nie ma innego wyjścia. Ale ciąża i karmienie wycisną z Twojego organizmu co najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiu1

ja karmiłam jakieś 2 miesiące jeszcze, ale starsze dziecko dokarmiałam mm. Jezeli ciaza rozwija sie prawidłowo to nie ma przeszkód. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire

Ja karmiłam pierwsze dziecko do 7. miesiąca ciąży. Naturalnie syn sam zrezygnował z karmienia. Nie odczułam żadnego nadmiernego obciążenia organizmu. Czułam się dobrze, wyniki dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota

Powinnaś zrobić wyniki i lekarz na ich podstawie zapewne powie czy twój organizm wytrzyma takie obciążenie. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaczek

Poradziłabym się położnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama

Szkoły rodzenia (prenalen, mamotoja, przedporodem, itp) fajnie omawiają takie tematy, może coś znajdziesz ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka

Można spokojnie to pogodzić, otóż ja jestem takim przypadkiem. Moja mama karmiła siostrę (16 miesięcy) gdy ja byłam już w brzuszku. Po porodzie siostra spijała i dokończała mleko. Siostra w ten sposób była karmiona prawie 4 lata ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna

Nie widzę przeszkód, jestem w 8 miesiącu ciąży i wciąż  karmię 2-latkę. Oczywiście karmienie to, to takie pocieszająco-utulające. Ciąża moja nie jest zagrożona, czuję się dobrze i o dziwo nie miałam żadnych mdłości, nudności czy innych zawirowań ze strony układu pokarmowego. Wyniki które robię regularnie są rewelacyjne, widocznie mój organizm wszedł na wyższy poziom egzystencji ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość hanka napisał:

Można spokojnie to pogodzić, otóż ja jestem takim przypadkiem. Moja mama karmiła siostrę (16 miesięcy) gdy ja byłam już w brzuszku. Po porodzie siostra spijała i dokończała mleko. Siostra w ten sposób była karmiona prawie 4 lata ;).

Szkoda ze nie do osiemnastki. Ohyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda

Oczywiście jeśli masz ochotę i możliwości, jeśli ciąża jest nie zagrożona  a ty dobrze się czujesz to możesz karmić piersią dłuuuugo. Nie patrz na wpisy które obrzydzają kp, kieruj się swoją mądrością. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×