Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natalia

Poronienia

Polecane posty

Gość Natalia

Cześć wszystkim.

Jestem Natalia i mam 31 lat. Mam 4 letnia córeczkę. Poroniłam dwie ciąże, pierwsza w 2017 roku w 4 tygodniu, druga w 2019 w 7 tygodniu. Robiłam badania wszystko wyszło ok. Miałam podwyższone TSH i niedobór witaminy D3. Niestety o TSH dowiedziałam na początku tegorocznej ciąży i zaczęłam brać lekarstwa dopiero w 3 tygodniu i niestety tarczyca nie dała rady utrzymać ciąży. Mam straszny dylemat lekarze mówią że mogę się starac o dziecko w okolicy czerwca, uregulować TSH i wszytko powinno być dobrze. Tylko ja już nie mam siły przeżywać trzeciego poronienia. Bardzo pragnę drugiego dziecka ale czy dać sobie spokój. Proszę o porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale o co ty pytasz? To twoja decyzja. Lakarz juz ci wszystko powiedzial wiec nie rozumiem. Albo chcesz i sie starasz a wiesz juz do czego moze dojsc albo nie starasz sie bo nie chcesz juz przezywac poronienia proste. Ktos ma za ciebie decydowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arleta

Ustabilizowanie hormonów tarczycy jest kluczowe by skutecznie zajść w ciążę, donosić ją i urodzić zdrowe dziecko. Ja mam  niedoczynność tarczycy i wiem, że jeśli bym to zbagatelizowała to bym nie miała dzisiaj dwójki dzieci. Podczas starań o ciążę zaczęłam również  wyznaczać sobie dni płodne, wówczas kupiłam sobie komputer cyklu myway. Dziś korzystam z niego jako naturalnej antykoncepcji- hormonów nie mogę brać. Komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×