Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sralalala

Hejtery Bubsona są stuknięte.

Polecane posty

Gość Sralalala

Czy Wam id*otki już na mózg całkiem padło? Mam uwierzyć, że tak się zachowują normalne osoby? Zakładacie "tysiąc" tematów o Bubie jeden za drugim. To już choroba psychiczna, mania. Nie wspomnę już, że całymi dniami spamujecie tematami i ja mam wierzyć, że jesteście zatrudnione, wykształcone, mądre i ładne? Takie jednostki są jeszcze gorsze od "najgorszej" Buby. Na jej miejscu by mi kąciki ust popękały ze śmiechu. Nabijajcie jej dalej kabzę, rozsławiajcie (nawet w złej wierze) jej kanał, nabijajcie wyświetlenia. Brawo za ...izm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Sralalala napisał:

Czy Wam id*otki już na mózg całkiem padło? Mam uwierzyć, że tak się zachowują normalne osoby? Zakładacie "tysiąc" tematów o Bubie jeden za drugim. To już choroba psychiczna, mania. Nie wspomnę już, że całymi dniami spamujecie tematami i ja mam wierzyć, że jesteście zatrudnione, wykształcone, mądre i ładne? Takie jednostki są jeszcze gorsze od "najgorszej" Buby. Na jej miejscu by mi kąciki ust popękały ze śmiechu. Nabijajcie jej dalej kabzę, rozsławiajcie (nawet w złej wierze) jej kanał, nabijajcie wyświetlenia. Brawo za ...izm. 

A co tu jest do wierzenia? Na grupie było widać jakie to osoby... prawie sama patola z brwiami od szklanki, bez zębów itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

gdzie temat tej Robin Hood? aka panny z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuytreww

po dzisiejszym vlogu już jestem pewna, że ona została z tą córką sama. ciekawe, co się wydarzyło? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 2.04.2019 o 19:54, Gość Sralalala napisał:

Czy Wam id*otki już na mózg całkiem padło? Mam uwierzyć, że tak się zachowują normalne osoby? Zakładacie "tysiąc" tematów o Bubie jeden za drugim. To już choroba psychiczna, mania. Nie wspomnę już, że całymi dniami spamujecie tematami i ja mam wierzyć, że jesteście zatrudnione, wykształcone, mądre i ładne? Takie jednostki są jeszcze gorsze od "najgorszej" Buby. Na jej miejscu by mi kąciki ust popękały ze śmiechu. Nabijajcie jej dalej kabzę, rozsławiajcie (nawet w złej wierze) jej kanał, nabijajcie wyświetlenia. Brawo za ...izm. 

Oczywiście, kolejna która myśli że na wątku piszą na zmianę 3 osoby 🤣

Co do wyświetleń to wyobraź sobie, że istnieje możliwość oglądania BEZ ich nabijania-spoko, nie musisz dziękować za tą informację 😉

Po 3, to uwierz że gdyby tylko była możliwość napisania swojego zdania (kulturalnie, w formie konstruktywnej krytyki) na jej kanale, bez otrzymania automatycznego glam bana to na pewno mnóstwo osób skorzystało by z tej możliwości. No ale sorry. I te właśnie "i.diotki" jak to określiłaś widzą że tam nic się nie klei a kłamstwo pogania kłamstwo.

I czirs meliskOM, zluzuj gumę w majtach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×