Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość doświadczony

Kobietki czy zgadzacie się na seks analny

Polecane posty

Gość doświadczony

z własnej woli czy też za namową partnera czy też męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Nie lubię tego rodzaju seksu. Spróbowałam i nie podobało się mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek

Chyba jak dwie osoby się kochają to to normalne .Po dziesięciu latach małżeństwa.Robimy to co trzeci stosunek.Zona twierdzi że to lubi ja jej wierzę bo stęka z rozkoszy jak niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 minut temu, Gość Lolek napisał:

Chyba jak dwie osoby się kochają to to normalne .Po dziesięciu latach małżeństwa.Robimy to co trzeci stosunek.Zona twierdzi że to lubi ja jej wierzę bo stęka z rozkoszy jak niewiem

buahah, taa co trzeci stosunek, kolejny mitoman fantasta 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie lubię i nie zgadzam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po to, żeby na starość chodzić w pampersach? Jak facet ma gejowskie zapędy to czemu jest w związku z kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteście żałośni
38 minut temu, Gość gosc napisał:

buahah, taa co trzeci stosunek, kolejny mitoman fantasta 😄 

Niewiem czy jesteś kobietą i facetem ile masz lat ale moja żona mnie kocha i robi wszystko żeby mnie uszczęśliwic w łóżku.Tak jak ja ją..Jak ty wolisz po bożemu ,pod kołdrą przy świetle zgaszonym.To do ciebie to fantazja  .Ja nie mam powodu kitów tu wciskać.Niektorzy ludzie to mają poglądy z średniowiecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tobylniefart

Chciałem spróbować wszystkiego po tym jak zaliczyła niedoswiadczobego prawiczka któremu posmakowalo, idealna dziewczyna z którą wiązalem plany seksu po kilka razy dziennie oboje zadowoleni,w różnych pozycjach byle gdzie o każdej porze nieraz odmawiała  koniec końców uległa. Na loda się średnio zapatrywala sama nie brała do buzi, wystarczyło kierować jej usta w stronę fiuta brała bez protestu, po którymś razie wiedziala jak spychalem jej głowę w stronę fiuta co robić. ANAL to wam powiem nie było nic przyjemnego na początek,oczywiście ulegla za mało żelu popychalem delikatnie ona czekała aż wejdzie chciała przerwać a ja swoje że już wchodzi, złapało poślizg  wszedłem w dupeczke cały na raz musiało ukuc i to bardzo 1.5m od lużka się znalazła, myślę sobie no to tyle poruchane. Byłem takim s...ysynem ruchalem na całego podobało mi się to jak oddaje się i nie protestuje, podnioslem ja z ziemi poczuła ...a chciała  dalej tylko w cipke wyruchana leżała wzięła do buzi ...a jak zawsze possala, kusila Wypoet pupcia zalalem zel na palę i w dupe kolejna próba, tym razem trafiona  bała się że znowu zaboli, wszedłem delikatnie czując całego wiedziała że zerznieta będzie jak należy, pojekiwala krzycząc jeszcze placówka i ... w dupie, zadziałał takim efektem że wychodząc z niej odazu z dupy do buzi wzięła SSAJAC z zadowoleniem.  Wziąłbym ja teraz na warsztat💪😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lubię, ale muszę mieć odpowiedni nastrój i podkład 😛 każdy ruch idzie po nerwach przez cały kręgosłup aż po mózg, bardzo przyjemne😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WoSta

Jestem facetem. Nie brzydze sie go ale nie uprawiam seksu analnego ze wzgledow moralnych (poza powodami bardziej tradycyjnymi, przeszkadza mi normalizowanie go, bo skutkuje ono naciskami/presja w zwiazkach czy zaostrzeniem aktow przemocy seksualnej, pomijajac juz problemy natury zdrowotnej).

- Jesli moja zona nie chce uprawiac seksu analnego - jak najbardziej wporzadku.
- Jesli moja zona nie chce uprawiac seksu analnego, ale wczesniej uprawiala go z innym facetem(ami) - ostro by mi tym przypalila, na tyle ze gdybym bym mogl to wymienic na mocne spoliczkowanie raz dziennie do konca zycia, to bez slowa wystartowalbym po wiadro kremu regenerujacego do twarzy
- Jesli moja zona chciala by sprobowac seksu analnego - to bylby to troche problem.
- Jesli moja zona chciala by seksu analnego, bo wczesniej uprawiala go z innym facetem(ami) - to bylby to naprawde nieciekawy problem...

Podejrzewam, ze nie jestem jedynym ktory mysli w ten sposob - dziewczyny szanujcie sie, a juz naprawde z przypadkowymi frajerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Over napisał:

Nie. Nie lubię tego rodzaju seksu. Spróbowałam i nie podobało się mi ;)

Brawo Ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość Jesteście żałośni napisał:

Niewiem czy jesteś kobietą i facetem ile masz lat ale moja żona mnie kocha i robi wszystko żeby mnie uszczęśliwic w łóżku.Tak jak ja ją..Jak ty wolisz po bożemu ,pod kołdrą przy świetle zgaszonym.To do ciebie to fantazja  .Ja nie mam powodu kitów tu wciskać.Niektorzy ludzie to mają poglądy z średniowiecza

Kochać może i kocha, ktoś jednak w życiu cię skrzywdził i  zostały ci pedalskie ciągotki,dlatego skrzywdziłeś i zeszmaciłeś własną żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lllllllila

A ja lubię. Bardzo lubię. Zostawiamy sobie to na specjalne okazje. Przyznam że to ja nalegalam mąż nie chciał. Potem sam zaczął i teraz razem to lubimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Długo mnie namawiał,  próbował palcem,  przyzwyczajał... pierwsze kila raxy - brak rewelacji. Przelom nastąpil gdy kochalysmy sie pierwszy raz po jego powrocie z bardzo długiej delegacji. teraz po kilku dobrych miesiacach bywa tak, że sama namawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Brawo Ty!

👍 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie seks analny jest świetny i daje cudowne orgazmy, nie trzeba mnie na to namawiać

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Kicia_ napisał:

Jak dla mnie seks analny jest świetny i daje cudowne orgazmy, nie trzeba mnie na to namawiać

trochę ci nie wierzę, bo akurat chyba sama stymulacja analna u kobiet rzadko daje orgazm. Seks analny jest ekscytujący i na swój sposób piękny ale jego piękno polega chyba na czym innym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ddt60 napisał:

trochę ci nie wierzę, bo akurat chyba sama stymulacja analna u kobiet rzadko daje orgazm. Seks analny jest ekscytujący i na swój sposób piękny ale jego piękno polega chyba na czym innym ...

Są kobiety, których to nie ruszy, a są też takie, które będą z tego zadowolone, ja tam należę do tych drugich, ale to też zależy od pozycji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Kicia_ napisał:

Są kobiety, których to nie ruszy, a są też takie, które będą z tego zadowolone, ja tam należę do tych drugich, ale to też zależy od pozycji 

jakie lubisz .... oczywiście ja z partnerką różne - na pieska też czy w misjonarskiej ale w drugą dziurkę - lecz chyba najwygodniej na boku od tyłu łyżeczka ale kobieta z mocno podkurczonymi nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ddt60 napisał:

jakie lubisz .... oczywiście ja z partnerką różne - na pieska też czy w misjonarskiej ale w drugą dziurkę - lecz chyba najwygodniej na boku od tyłu łyżeczka ale kobieta z mocno podkurczonymi nogami

No a ja np na pieska nie lubię, nie jestem w stanie w tej pozycji dojść ani od seksu analnego ani pochwowego, a w innych pozycjach już owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Kicia_ napisał:

, nie jestem w stanie w tej pozycji dojść ani od seksu analnego ani pochwowego, a w innych pozycjach już owszem

ale w tej pozycji partner może jednocześnie stymulować łechtaczkę - zazwyczaj zawsze tak robię.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ddt60 napisał:

ale w tej pozycji partner może jednocześnie stymulować łechtaczkę - zazwyczaj zawsze tak robię.

 

No niby może nawet próbowaliśmy z partnerem, ale ja w dalszym ciągu jakoś nie byłam w stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wręcz błagam o to 😅

Wszystko się zaczęło od korków analnnych, co swoją drogą mega polecam. Teraz to mnie bardziej kręci od klasycznego seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym znalazł kobietę która jest na mnie chętna a na na nią 

Tyle lat poleciało nie jest łatwo sprawy seksualne między ludźmi na żywo nie są łatwe 

Można napisać o korkach analnych o różnych zabawach  

Nawet ciężko znaleźć kobietę co by pokazała piersi  

A co dopiero dalej .

Tak pisać można wiele 

Anal fajny że trzeba być delikatnym .

OjOj i dużo kobiet tylko patrzy satysfakcję materialną .

A znaleźć na kawę i wolny czas pogadać to już inna sprawa 

I nie tylko seksem człowiek żyje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×