Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Z jednej strony chcę mieć rodzinę, ale z drugiej boje się uwiązania

Polecane posty

Gość gość

Że np. urodzę dzieci i nie będę mogła sobie dać z nimi rady, popadne w jakąś depresję, a z dzieci juz nie można przecież zrezygnować jak np. z pracy, której się nie lubi.

Że poświęce się dla rodziny za bardzo np. przeprowadzę w strony mojego faceta, a tam nie znajdę pracy.

Że mój przyszły mąż będzie miał w razie rozwodu jakieś roszczenia do tego co powinno należeć do mnie i np. dostanę kiedys po rodzicach czy sama zarobię.

Dlatego mam faceta, ale do ślubu mi się jakos nie spieszy...

Jestem dziwna? Podoba mi się w sumie, że narazie nie mam dzieci, nie mam kredytów, zarabiam tylko na siebie, a z facetem spotykam się kiedy mi wygodnie, mieszkam sama na codzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ładnie to tak kopiować tematy z wizażu na kafeterię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
47 minut temu, Gość gość napisał:

Że np. urodzę dzieci i nie będę mogła sobie dać z nimi rady, popadne w jakąś depresję, a z dzieci juz nie można przecież zrezygnować jak np. z pracy, której się nie lubi.

Że poświęce się dla rodziny za bardzo np. przeprowadzę w strony mojego faceta, a tam nie znajdę pracy.

Że mój przyszły mąż będzie miał w razie rozwodu jakieś roszczenia do tego co powinno należeć do mnie i np. dostanę kiedys po rodzicach czy sama zarobię.

Dlatego mam faceta, ale do ślubu mi się jakos nie spieszy...

Jestem dziwna? Podoba mi się w sumie, że narazie nie mam dzieci, nie mam kredytów, zarabiam tylko na siebie, a z facetem spotykam się kiedy mi wygodnie, mieszkam sama na codzien...

Dokładnie, mam to samo. Wiem ze nigdy nie zdecyduje się na ślub, a tym bardziej dziecko...za duże ryzyko. Wiem, ze potem bym żałowala.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×