Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorrkkaaa35

Czy macie duzo ubran

Polecane posty

Gość autorrkkaaa35

Zrobilam przeglad szafy i co sie okazalo mam malo ubran.Mam moze 3 poary dzinsow, 2pary spodni materialowych, spodnice, jakis zakiet kilka bluzek  na wiosne.Na lato tez kilka ciuchow na krzyz- 2 ...enki, 2 pary spodenek, kilka letnich bluzek. 2 pary spodni zwiewnych. a jak u was to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ciuchy rzecz nabyta. Dzis ich nie ma a jutro sa. Kwiestia jednych zakupow 🙂 ja mam troche ubran ale 70% jest za mala. Trzymam je bo mam nadzieje ze schludne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szafa się nie domyka a i tak nosze w kółko mniej wiecej to samo. Nie mam gdzie się stroic, a pracy obowiązuje dress Code, na codzien nie lubię sie stroic, więc mam moze 5 par spodni ktore nosze na zmianę, kilka swetrów, kilka koszulek. ...enek, koszul itd prawie nie noszę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorrkkaaa35

tez zapomnialam dodac ze mam kilka ubran za malych bo przytylam.Ale leza i czekaja na lepsze czasy.Po za tym w sklepach nic nie ma.Chcialam kupic buty na wiosne , przeszlam kilka sklepow i nic nie znalazlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorrkkaaa35

Znowu zrobilam kupe w majtki. Kocham zapach parujacego stolca... Przyciaga muchy, ktore smyraja mnie po lechtaczce... Ooooooo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kyana

Za duzo :(

Oddalam juz przyjaciolce 4 worki, drugiej 3 worki, wyrzucilam z 6 workow, a zostaly mi jeszcze 3 kartony przeprowadzkowe zbednych rzeczy, samych nowych, glownie spodni. Mysle, ze jest tam ok. 30szt. spodni i spodenek.

Mam sporo ubran, samych marynarek mam ok. 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaq

Jestem rolnikiem, codziennie smród itp, ale mam 15 par spodni, 40 koszul, 13 swetrów itp tak że jak wypadam na miasto swoim mercem to wszyscy patrzą się jak bym był jakimś prezesem xD, a małolatki się za mną oglądają na ulicy, mimo że mam 37 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość autorrkkaaa35 napisał:

Znowu zrobilam kupe w majtki. Kocham zapach parujacego stolca... Przyciaga muchy, ktore smyraja mnie po lechtaczce... Ooooooo.....

O fuj ty flejtucho, majtek też pewnie masz mało i chodzisz w obesranych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojej

Mało,  głównie nudny basic klasyczne jeansy, spodnie, spodenki  w jednolitych kolorach, t-shirty długi, krótki rękaw, swetry ...enki i spódnice  i to po kilka sztuk na zmianę naprawdę nie wiele  . Za to większość do siebie pasuje i to jest coś w czym czuje się najlepiej. Proste ubrania kolory granat, biel, czerń i szarość czasem błękit. Do tego mam sporo butów sportowych i ubrań rowerowych typu legginsy, bluzy czego nie liczę specjalnie  . Oraz kilka sztuk ubrań okazjonalnych jak ...enki wizytowe, marynarki.Dodatki to też klasyczna torebka,  czasem listonoszka,  stonowany kolor,wzorzyste chusty jakiś pasek delikatna biżuteria najczęściej złoto.   Buty różne na codzień najczęściej coś płaskiego lub na niewielkim obcasie, czasem wspomniane obuwie sportowe. W pracy nie mam wymagań co do stroju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Wojdyga

Ojj ... różnie... Wygląda to tak jak wspomniała ojej- casualowe jeansy, spodnie cygaretki, jeansy jasne, ciemne, kilka spódnic, plus spódnica czarna ze skóry, spódnica z guessa rozkloszowana czarna. Jakas tam czerwień się pojawia, koralowe kolory. Bardziej lubię stonowanie kolory, Niebardzo lubię krzykliwe rzeczy. Teraz jeszcze chcę zobie zamówić pudrową torebkę na łańcuszku z Killa.pl W ogóle widziałam tam ogromny asortyment torebek i okularów 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sporo, ale 2/3 szafy to ubrania na mnie za małe 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza
7 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ciuchy rzecz nabyta. Dzis ich nie ma a jutro sa. Kwiestia jednych zakupow 🙂 ja mam troche ubran ale 70% jest za mala. Trzymam je bo mam nadzieje ze schludne. 

Ja tak trzymalam za male ubrania kilka dobrych lat, w koncu zrobilam porzadki i sie ich pozbylam, i dopiero teraz udalo mi sie schudnac haha 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Szafa peka w szwach wiec zamowilam kilka ekstra polek...  Ja rowniez mam wiele za malych ubran.  Mam niedoczynnosc tarczycy, biore tabletki i myslalam, ze schudne jak na nich bede, ale niestety walcze ciezko, zeby utrzymac to wage jaka mam teraz.  Pogodzilam sie z tym i kupilam wieksza garderobe, ale rozstac sie z moimi ukochanymi ciuchami jakos nie moge.  Czesc oczywiscie oddalam, ale jest sporo takich sztuk, ktore odlozylam i trzymam.  Uwielbiam kolory i orginalne ubrania wiec sporo strojow ma swoje komplementarne sztuki, ktore do niczego innego nie pasuja.  Nawet nie wspomne o butach i plaszczach...  Mam ubrania na kazda okazje i staram sie nosic urozmaicone ubrania kazdego sezonu, ale oczywiscie zawsze jest jakas ulubiona spodnica lub ...enka, ktora nosze czesciej.  Po dokupieniu ubran sportowych do pracy jestem jednak zadowolona z mojej garderoby i uwazam, ze nic wiecej narazie nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mało, pozbylam się większości, bo się naczytalam książek i blogów o minimalizmie. Mniej też kupuję. Rezultat jest taki, że pralka musi chodzić na okrągło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×