Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Panierka z Pięty

Polecane posty

Gość Gość

Pisanka, dziewczyny, tam się nie daje pisać zapraszam

j-24 znów nadaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Znowu usunęli poprzedni temat, nic już nie można napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszlemocno

Czemu j24

Kurde nie zdążyłam przeczytać co mi odpisalyscie na moje nocne komentarze

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ale kłamca ON JEST PODOBNO WEGETARIANIN, a na biurku była kiełbasa z biedronki, ktoś to zauważył i szybko ją schował😂🤣😂🤣😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Oooooo , na stażu uczył matematyki klasy4-6😂😜🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️JAKI D.E.B.I.L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi

węglowodany w wodzie: wapń i magnez (aż dorobił się problemów z nerkami)

na magazynie ludzie kartonują (w kontekście pracy rękoma) :D 

miał przeszczep na wąsie i na brwiach z pewnych okolic

normą powinno być że na konwenty tatoo osoby wytatuowane mają wstęp za darmo ;)

pan rekrutujący pyta, czy ne będzie mu głupio na kasie, że ludzie będą pytać co tu robi z takim doświadczeniem i wykształceniem

 

wszystko tonem eksperta :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

I pamiętajcie żeby dbać o sobie i wyglądać reprezentatywnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Codoch

Mam nagrana kiełbasę jak ja.odsuwa i mówi że jest wegetarianinem dwa razy w tym.lajwie. chory człowiek. Te brednie, bzdury, bajki. Rzygać mi się chce na niego. Naprawdę. Niech idzie do psychiatry i powie że nie mzoe się powstrzymać od kłamania. Mam wrażenie że on już tego nie kontroluje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahhaha

Ale on pewnie powie, że to jego Aleksander jadł. Wspaniała miłość. Po to go pewnie wymyślił. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehhhh

Zawsze na początku lajwa robi minę jak jakoś sr.a.jacy kot. Wylupia te galy, gapi się i prezy. Pewnie hemoroidy wtedy pękają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kochani, nauczyciel to jest bardzo dobry wakat, dużo jest wolnego, każdy weekend, że o co chodzi moi drodzy. Zniżki na obiady, dowózka pod dom,  45 minut zajęć i przerwa, darmowe wycieczki :D (Hehehe ale on ma pojęcie o świecie) Koleżanki pracują w klasach 1-3 i wcale nie jest jak wygląda, warunki sa bardzo dobre jest bardzo rozdmuchane. Zawsze można się przekwalifikować (i kto to mówi :D ) Jego koleżanki nauczycielki zarabiają na wioskach po 5 tys, a jak ktoś napisał, ze 1900 to się okazało, że jest niezaradna i coś jest z nią nie tak

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość gość napisał:

Kochani, nauczyciel to jest bardzo dobry wakat, dużo jest wolnego, każdy weekend, że o co chodzi moi drodzy. Zniżki na obiady, dowózka pod dom,  45 minut zajęć i przerwa, darmowe wycieczki 😄(Hehehe ale on ma pojęcie o świecie) Koleżanki pracują w klasach 1-3 i wcale nie jest jak wygląda, warunki sa bardzo dobre jest bardzo rozdmuchane. Zawsze można się przekwalifikować (i kto to mówi 😄 ) Jego koleżanki nauczycielki zarabiają na wioskach po 5 tys, a jak ktoś napisał, ze 1900 to się okazało, że jest niezaradna i coś jest z nią nie tak

 

Od razu widać, że od lat nawet nie stał obok nauczyciela 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
49 minut temu, Gość Hahahhaha napisał:

Ale on pewnie powie, że to jego Aleksander jadł. Wspaniała miłość. Po to go pewnie wymyślił. XD

Kto to jest Aleksander?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość hihi napisał:

węglowodany w wodzie: wapń i magnez (aż dorobił się problemów z nerkami)

na magazynie ludzie kartonują (w kontekście pracy rękoma) :D 

miał przeszczep na wąsie i na brwiach z pewnych okolic

normą powinno być że na konwenty tatoo osoby wytatuowane mają wstęp za darmo ;)

pan rekrutujący pyta, czy ne będzie mu głupio na kasie, że ludzie będą pytać co tu robi z takim doświadczeniem i wykształceniem

 

wszystko tonem eksperta :D :D

I żeby przychodzić do tej biedry, być przy kasie miłym, mówić JAKI JEST PIĘKNY, WSADZAĆ BUŁKI DO FOLIÓWKI A NIE NA TAŚMĘ, ZBIERAĆ ZAKUPIONE PRODUKTY SZYBKO , BO ON NIE MA CZASU

ten chłop tak odleciał już dawno temu, że to beka na całego, i ja się Was moi drodzy pytam

czy ta biedra to jego fetysz? Najlepsza praca TYLKO W BIEDRONCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Miało nie być o Noxelii, ale porównajcie sobie film na Youtube Adama (konto Czarny Bez): "Jestem jaki jestem" i Noxelii: "Ot mówię co myślę", ten sam sposób mówienia, te same kłamstwa, możliwe, że oni mają tę samą przypadłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos√
8 minut temu, Gość gość napisał:

Kto to jest Aleksander?

skryty zamknięty w sobie facet, a A. lubi ludzi otwartych

wymyślona wczoraj miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowiewam
14 minut temu, Gość gość napisał:

Kto to jest Aleksander?

jak to kto? to ty lajwow nie ogladasz? za kogo sie masz? bo na pewno nie za fanke

Aleksander to mezczyzna z ktorym sie zna sprzed lat, poznali sie w starbaksie albo koscie, zwrocil uiwage na naszego Adasia a potem szukal go po portalach spolecznosciowych, glownie po fejsbuku bo instagram nie byl tak popularny. I pisza ze soba od lat. Widzieli sie tylko raz. Aleksander sie przeprowadzil z Rosji do Berlina specjalnie dla Adasia, Aleksander jest pochodzenia rosyjskiego, tzn ukrainskiego. 

Cytuje: aleksander to jest osoba dosc specyficzna, bo jest bardzo zamknieta. to znaczy ym to jest taki typ faceta ktory jest bardzo konsekwentny, malomowny, ale bardzo pracowity, robotny, niewylewny, gdzie adas to uwielbia w ludziach. Nie jest malo czuly, nie buja w oblokach, adas nie lubi marzycieli, nadwrazliwcow, placzkow mowiacych od razu kocham cie, nienawidzi tego typu osob. aleksander jest stonowany, pochodzenia rosyjskiego a wlasciwie ukrainskiego no tez ma korzenie rosyjskie. no taka osoba jest przyjemna, bardzo taka malo drobiazgowa, bardzo lojalna. on lubi ten typ osob. 

bedzie adasia odwiedzal.wiec nie wiem czy to on te kielbase juz zdazyl zjesc czy to inny znajomy adasia, bo adas na pewno sie nie przyda do zarcia kielby. 

 

13 minut temu, Gość Gosc napisał:

czy ta biedra to jego fetysz? Najlepsza praca TYLKO W BIEDRONCE

nie po prostu to jedyna jego praca jaka mial w zyciu

 

cos tam gadal o tych papierach co je wyrzucil, dziwna sprawa, ale mysle, ze dostal to co chcial od biedronki, tam sie okazalo ze ma max gimnazjum, bo zawodowki nie skonczyl nawet i wyj.eb.al. Nie ma papierow, nie ma dowodow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość mowiewam napisał:

Nie ma papierow, nie ma dowodow.

ta a duplikatów mu odmawiajO więc to jakby wykształcenia nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
45 minut temu, Gość mowiewam napisał:

jak to kto? to ty lajwow nie ogladasz? za kogo sie masz? bo na pewno nie za fanke

Aleksander to mezczyzna z ktorym sie zna sprzed lat, poznali sie w starbaksie albo koscie, zwrocil uiwage na naszego Adasia a potem szukal go po portalach spolecznosciowych, glownie po fejsbuku bo instagram nie byl tak popularny. I pisza ze soba od lat. Widzieli sie tylko raz. Aleksander sie przeprowadzil z Rosji do Berlina specjalnie dla Adasia, Aleksander jest pochodzenia rosyjskiego, tzn ukrainskiego. 

Cytuje: aleksander to jest osoba dosc specyficzna, bo jest bardzo zamknieta. to znaczy ym to jest taki typ faceta ktory jest bardzo konsekwentny, malomowny, ale bardzo pracowity, robotny, niewylewny, gdzie adas to uwielbia w ludziach. Nie jest malo czuly, nie buja w oblokach, adas nie lubi marzycieli, nadwrazliwcow, placzkow mowiacych od razu kocham cie, nienawidzi tego typu osob. aleksander jest stonowany, pochodzenia rosyjskiego a wlasciwie ukrainskiego no tez ma korzenie rosyjskie. no taka osoba jest przyjemna, bardzo taka malo drobiazgowa, bardzo lojalna. on lubi ten typ osob. 

bedzie adasia odwiedzal.wiec nie wiem czy to on te kielbase juz zdazyl zjesc czy to inny znajomy adasia, bo adas na pewno sie nie przyda do zarcia kielby. 

 

nie po prostu to jedyna jego praca jaka mial w zyciu

 

cos tam gadal o tych papierach co je wyrzucil, dziwna sprawa, ale mysle, ze dostal to co chcial od biedronki, tam sie okazalo ze ma max gimnazjum, bo zawodowki nie skonczyl nawet i wyj.eb.al. Nie ma papierow, nie ma dowodow.

Aleksander to zmyslony ktos, kim chcialby byc Adam. Kolejne alterego Jarmuża.

Tez mysle, ze biedra to jego jedyna robota w zyciu, dlatego tak sie tego u je  ba ł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ble

Kojarzy mi się on z bohaterem filmu split

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teczka

tez sluchajac tego odnioslam wrazenie ze Aleksander to wymyslona osoba, ktora chcialby byc adam. opowiedzial o swoim przeciwienstwie i kims, na kogo stale stara sie kreowac ale no nie wychodzi ni huhu

a ten, ktorego nie lubi: narzekacz, placzek, smutas, ktory UWIAZE SIE JAK RZEP PSIEGO OGONA to o nim, jak sie dowala do wery, do magdy, jak sie piesci przy nich glosem itd, no szkoda slow

 

adam nadaje sie na leczenie psychiatryczne

 

a tymczasem

o 19 lajt

mam nadzieje, ze tam bedziecie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

co cię pociąga?

Jestem biseksualny, ale większy pociąg czuję do mężczyzn. To płeć, która twardo stąpa po ziemi. A jeżeli chodzi o fizyczność, to upatruję w drugiej osobie podobieństwa do mnie. Więc na pewno owłosienie u faceta będzie dużym atutem. Nie lubię ludzi zmanierowanych – sam do takich nie należę. Nie lubię, kiedy ktoś jest przewrażliwiony.

A ty jaki jesteś?

Jestem konserwatywny i na pewno stanowczy. Jestem osobą kreatywną, opanowaną, nie krzyczę. Czasami tylko podniosę głos, żeby coś zaakcentować. Lubię konkrety, a nie znoszę gadulstwa. Moja dewiza to: Mało mów, dużo rób.

Obnażyłeś się w telewizyjnym show „Druga Twarz”. Po co?

W tym programie zrobiono profanację mojej osoby. Poszedłem do niego, bo chciałem zobaczyć siebie sprzed 10 lat. Chciałem spojrzeć na siebie oczami dziecka. Od początku zaznaczałem, że nie chcę zmian. Program został bardzo źle zmontowany, przez co wszystko zostało przeinaczone. Z osób zmodyfikowanych zrobiono mięso armatnie. Dlaczego nie zaproszono osób z mainstreamu i nie zrobiono z nich osób, które wyglądają niestandardowo? To powinno działać w dwie strony. Osoby podejmujące się tematu bodyfikacji powinny się na tym znać. Mnie nie skrzywdzono, ale później zgłosiło się do mnie wiele osób, które potraktowano bardzo źle. Takie osoby potrzebują atencji, ale przede wszystkim poważnego traktowania.

W programie polały się łzy.

To znowu kwestia złego montażu. Podczas nagrań dowiedziałem się o śmierci bliskiej mi osoby. Operatorzy nagrali mnie, kiedy byłem krótko po tej rozmowie. Przedstawiono mnie jako osobę rozchwianą emocjonalnie, a ja nie jestem emocjonalny praktycznie w ogóle.

Jesteś swoim własnym projektem?

Tak. Od początku do końca sam wszystko wymyśliłem. Zacząłem się tatuować przez bielactwo wywołane chorobą onkologiczną. Wcześniej miałem domowe tatuaże, które później zakrywałem, ale nie wyglądało to dobrze. Mam pod skórą grafitowy tusz, a nie czarny, jak wielu pewnie myśli. Ale nie inspirowałem się nikim. Ja nie mam w życiu autorytetów. Mogę uszczknąć od kogoś, ale generalnie sam buduję sobie swój światopogląd, a później swój świat.

Czym się zajmujesz na co dzień?

Jestem barberem i tatuażystą. Poza tym z wykształcenia jestem psychologiem.

Jesteś wierzący?

Jestem ateistą agnostykiem. Wierzę w ludzi. Wierzę także w to, że ktoś nade mną czuwa. Że kieruje mną i moimi myślami.

Co dalej? Co jeszcze zmienisz w swoim ciele?
Muszę dotatuować wewnętrzną część dłoni i stóp, tyłek, miejsca po narządach płciowych i pachy. Później jeszcze implanty subdermalne w dłoniach i kły na zębach – na trójkach górnych. Oprócz tego operacja usunięcia kilku żeber i inne „estetyczne” zmiany.

Jesteś szczęśliwy?

Zdecydowanie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noityleboge

profanacja «zbezczeszczenie przedmiotów i miejsc przeznaczonych do celów kultowych; też: znieważenie powszechnie uznawanych wartości» 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość Gość napisał:

co cię pociąga?

Jestem biseksualny, ale większy pociąg czuję do mężczyzn. To płeć, która twardo stąpa po ziemi. A jeżeli chodzi o fizyczność, to upatruję w drugiej osobie podobieństwa do mnie. Więc na pewno owłosienie u faceta będzie dużym atutem. Nie lubię ludzi zmanierowanych – sam do takich nie należę. Nie lubię, kiedy ktoś jest przewrażliwiony.

A ty jaki jesteś?

Jestem konserwatywny i na pewno stanowczy. Jestem osobą kreatywną, opanowaną, nie krzyczę. Czasami tylko podniosę głos, żeby coś zaakcentować. Lubię konkrety, a nie znoszę gadulstwa. Moja dewiza to: Mało mów, dużo rób.

Obnażyłeś się w telewizyjnym show „Druga Twarz”. Po co?

W tym programie zrobiono profanację mojej osoby. Poszedłem do niego, bo chciałem zobaczyć siebie sprzed 10 lat. Chciałem spojrzeć na siebie oczami dziecka. Od początku zaznaczałem, że nie chcę zmian. Program został bardzo źle zmontowany, przez co wszystko zostało przeinaczone. Z osób zmodyfikowanych zrobiono mięso armatnie. Dlaczego nie zaproszono osób z mainstreamu i nie zrobiono z nich osób, które wyglądają niestandardowo? To powinno działać w dwie strony. Osoby podejmujące się tematu bodyfikacji powinny się na tym znać. Mnie nie skrzywdzono, ale później zgłosiło się do mnie wiele osób, które potraktowano bardzo źle. Takie osoby potrzebują atencji, ale przede wszystkim poważnego traktowania.

W programie polały się łzy.

To znowu kwestia złego montażu. Podczas nagrań dowiedziałem się o śmierci bliskiej mi osoby. Operatorzy nagrali mnie, kiedy byłem krótko po tej rozmowie. Przedstawiono mnie jako osobę rozchwianą emocjonalnie, a ja nie jestem emocjonalny praktycznie w ogóle.

Jesteś swoim własnym projektem?

Tak. Od początku do końca sam wszystko wymyśliłem. Zacząłem się tatuować przez bielactwo wywołane chorobą onkologiczną. Wcześniej miałem domowe tatuaże, które później zakrywałem, ale nie wyglądało to dobrze. Mam pod skórą grafitowy tusz, a nie czarny, jak wielu pewnie myśli. Ale nie inspirowałem się nikim. Ja nie mam w życiu autorytetów. Mogę uszczknąć od kogoś, ale generalnie sam buduję sobie swój światopogląd, a później swój świat.

Czym się zajmujesz na co dzień?

Jestem barberem i tatuażystą. Poza tym z wykształcenia jestem psychologiem.

Jesteś wierzący?

Jestem ateistą agnostykiem. Wierzę w ludzi. Wierzę także w to, że ktoś nade mną czuwa. Że kieruje mną i moimi myślami.

Co dalej? Co jeszcze zmienisz w swoim ciele?
Muszę dotatuować wewnętrzną część dłoni i stóp, tyłek, miejsca po narządach płciowych i pachy. Później jeszcze implanty subdermalne w dłoniach i kły na zębach – na trójkach górnych. Oprócz tego operacja usunięcia kilku żeber i inne „estetyczne” zmiany.

Jesteś szczęśliwy?

Zdecydowanie tak.

Wszyscy się poryczeliśmy🚑🆘🚑😍🚑🆘🚑🆘🚑🆘🚑🆘🚑🆘🚑🆘🚑🆘🆘🆘🆘😭😭😭😭😭😭😭😭😣😣😣😣😣😭🤥🤥🤥🤥🤥🤥🤥🤥

J.E.B.N.I.Ę.T.Y PINOKIO JARMUŻ

NOS POWINIENEŚ MIEĆ JAK Z POZNANIA DO AUSTRALII

GARDZĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 minut temu, Gość Gość napisał:

co cię pociąga?

Jestem biseksualny, ale większy pociąg czuję do mężczyzn. To płeć, która twardo stąpa po ziemi. A jeżeli chodzi o fizyczność, to upatruję w drugiej osobie podobieństwa do mnie. Więc na pewno owłosienie u faceta będzie dużym atutem. Nie lubię ludzi zmanierowanych – sam do takich nie należę. Nie lubię, kiedy ktoś jest przewrażliwiony.

A ty jaki jesteś?

Jestem konserwatywny i na pewno stanowczy. Jestem osobą kreatywną, opanowaną, nie krzyczę. Czasami tylko podniosę głos, żeby coś zaakcentować. Lubię konkrety, a nie znoszę gadulstwa. Moja dewiza to: Mało mów, dużo rób.

Obnażyłeś się w telewizyjnym show „Druga Twarz”. Po co?

W tym programie zrobiono profanację mojej osoby. Poszedłem do niego, bo chciałem zobaczyć siebie sprzed 10 lat. Chciałem spojrzeć na siebie oczami dziecka. Od początku zaznaczałem, że nie chcę zmian. Program został bardzo źle zmontowany, przez co wszystko zostało przeinaczone. Z osób zmodyfikowanych zrobiono mięso armatnie. Dlaczego nie zaproszono osób z mainstreamu i nie zrobiono z nich osób, które wyglądają niestandardowo? To powinno działać w dwie strony. Osoby podejmujące się tematu bodyfikacji powinny się na tym znać. Mnie nie skrzywdzono, ale później zgłosiło się do mnie wiele osób, które potraktowano bardzo źle. Takie osoby potrzebują atencji, ale przede wszystkim poważnego traktowania.

W programie polały się łzy.

To znowu kwestia złego montażu. Podczas nagrań dowiedziałem się o śmierci bliskiej mi osoby. Operatorzy nagrali mnie, kiedy byłem krótko po tej rozmowie. Przedstawiono mnie jako osobę rozchwianą emocjonalnie, a ja nie jestem emocjonalny praktycznie w ogóle.

Jesteś swoim własnym projektem?

Tak. Od początku do końca sam wszystko wymyśliłem. Zacząłem się tatuować przez bielactwo wywołane chorobą onkologiczną. Wcześniej miałem domowe tatuaże, które później zakrywałem, ale nie wyglądało to dobrze. Mam pod skórą grafitowy tusz, a nie czarny, jak wielu pewnie myśli. Ale nie inspirowałem się nikim. Ja nie mam w życiu autorytetów. Mogę uszczknąć od kogoś, ale generalnie sam buduję sobie swój światopogląd, a później swój świat.

Czym się zajmujesz na co dzień?

Jestem barberem i tatuażystą. Poza tym z wykształcenia jestem psychologiem.

Jesteś wierzący?

Jestem ateistą agnostykiem. Wierzę w ludzi. Wierzę także w to, że ktoś nade mną czuwa. Że kieruje mną i moimi myślami.

Co dalej? Co jeszcze zmienisz w swoim ciele?
Muszę dotatuować wewnętrzną część dłoni i stóp, tyłek, miejsca po narządach płciowych i pachy. Później jeszcze implanty subdermalne w dłoniach i kły na zębach – na trójkach górnych. Oprócz tego operacja usunięcia kilku żeber i inne „estetyczne” zmiany.

Jesteś szczęśliwy?

Zdecydowanie tak.

Twardo stąpa po ziemi, nie lubi ludzi zmanierowanych, rozchwianych emocjonalnie, nie znosi gadulstwa, przewrażliwienia. Dokładnie siebie opisał. Ponadto nie ma autorytetów. Dla niego każda poznana osoba staje się mamą, autorytetem, on stapia się z ludźmi jak niemowlę z matką. Nienawidzi psów, u Madzi kocha psy. Świetnie czuje się ze swoją tożsamością płciową, u Weroniki odkrywa, że jest nullo, vege.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xssassasasas

youtube.com/watch?v=NeA7zFswI5c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

kolejny raz wymyśla coś  na poczekaniu, jak dziecko, nawiązując do tego co przed sekundą przeczytał w komentarzach, w poprzednim wątku ładnie to było wypunktowane. Wczoraj napisano o wyrywaniu ósemki i zaraz jego zaczął bolec ząb.

8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jestem konserwatywny i na pewno stanowczy. Jestem osobą kreatywną, opanowaną, nie krzyczę. Czasami tylko podniosę głos, żeby coś zaakcentować. Lubię konkrety, a nie znoszę gadulstwa. Moja dewiza to: Mało mów, dużo rób.

przecież na każdym lajwie opowiada jak opier... kolejną osobą a to rekrutera a to kogoś na ulicy to jaki w końcu chce być łagodny czy wręcz przeciwnie?

dorabiaj chłopie szybciutko te kły, dorobisz w tunelu strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wytatułował siebie całego bo miał bielactwo po chorobach onkologicznych...WTF🤦‍♂️🤦‍♀️🤔😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Ble napisał:

Kojarzy mi się on z bohaterem filmu split

Dobry film, koleś miał osobowość wieloraką, Jarmuż raczej jest patologicznym kłamcą plus choroba afektywna dwubiegunowa , czyli stara poczciwa cyklofrenia? Takie mam skojarzenia z obserwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Niektórzy schizofrenicy tak mówią. Mają problem z rozkojarzeniem, więc gubią wątek. Zaczynają zdanie i gdy je kończą, nie nawiązują do sensu całej wypowiedzi, ale do ostatnich słów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×