Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Panierka z Pięty

Polecane posty

Gość Dominika

No tak, macie racje nasz wegański/wegetariański filozof ma pętka kiełbasy na biurku. 

https://zapodaj.net/ea66661bd6e2f.png.html

Serio aż tak bardzo chce się przypodobać mamusi Werusi, że dalej gra weganina zagryzając kiełbasa 🤣🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚑🚑🚑🚑🚑🚑🚑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
17 minut temu, Gość Dominika napisał:

No tak, macie racje nasz wegański/wegetariański filozof ma pętka kiełbasy na biurku. 

https://zapodaj.net/ea66661bd6e2f.png.html

Serio aż tak bardzo chce się przypodobać mamusi Werusi, że dalej gra weganina zagryzając kiełbasa 🤣🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚑🚑🚑🚑🚑🚑🚑

Pamiętam jak śmiał się z zabijania świń w swoim gospodarstwie. Mówił, że robił to własnoręcznie. Jeszcze używał określenia "świnka", jakby mówił o zabawce. A tydzień wcześniej pukał w opakowanie kosmetyku wegańskiego i grzmiał, jakie to ważne, doniosłe. Nie tak dawno mówił też, że mięso zalecił mu onkolog i że on mięso lubi i jeść musi. Jednak nie jakieś paczkowane, ale takie z targu od rolnika, świeżo ubita świnka czy kurka, aż mu z pędzla kapało(by). Teraz znowu jest wegetarianinem z suchą krakowską pod nosem. Dostaje wstrząsu anafilaktycznego po glutenie, dlatego z rańca zapier da la po świeże bułeczki do Lydla. 

Ma być na konwencie tatuażu, więc szykuje się spotkanie z Werą, a co za tym idzie, trzeba lepiej mięcho chować na lajwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
22 minuty temu, Gość Dominika napisał:

 

No tak, macie racje nasz wegański/wegetariański filozof ma pętka kiełbasy na biurku. 

https://zapodaj.net/ea66661bd6e2f.png.html

 

KRAINA WĘDLIN , 82% mięsa?, na tym skrinie pasuje mi do horroru, tytuł CZŁOWIEK Z POPIELNIKA-jestem legendą👹💀☠️🤟🏿👀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 minut temu, Gość Dominika napisał:

Serio aż tak bardzo chce się przypodobać mamusi Werusi, że dalej gra weganina zagryzając kiełbasa 🤣🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚑🚑🚑🚑🚑🚑🚑

I w tej same chwili opowiada że nie je mięsa. BTW na tym zrzucie salcesoniarz wygląda koszmarnie, CZŁOWIEK Z POPIELNIKA idealne podsumowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jednego dnia mówi o weganizmie, a drugiego rozpływa się nad mięskiem, ale nie takim paczkowanym, ale od rolnika, świeżo ubita świnka albo kurka, uwielbia. A teraz został wegetarianinem z suchą krakowską pod nosem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

I w tej same chwili opowiada że nie je mięsa. BTW na tym zrzucie salcesoniarz wygląda koszmarnie, CZŁOWIEK Z POPIELNIKA idealne podsumowanie

Udało mu się zakryć plamy po łuszczycy. Nie ma co😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość gość napisał:

I w tej same chwili opowiada że nie je mięsa. BTW na tym zrzucie salcesoniarz wygląda koszmarnie, CZŁOWIEK Z POPIELNIKA idealne podsumowanie

A dziękuję, może na lajwie zaproponuje mu udział w tymże filmie, ciekawe czy się podnieci , jak przy naleśnikarni, gaża będzie lepsza niż pensja w biedronie plus przejście czerwonym dywanem w Cannes🕺💃🚑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

A dziękuję, może na lajwie zaproponuje mu udział w tymże filmie, ciekawe czy się podnieci , jak przy naleśnikarni, gaża będzie lepsza niż pensja w biedronie plus przejście czerwonym dywanem w Cannes🕺💃🚑

Adam zarzucił już pomysł z gastronomią. Zdecydowanie salon tatuażu, w gastro już nie chce się bawić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Adam zarzucił już pomysł z gastronomią. Zdecydowanie salon tatuażu, w gastro już nie chce się bawić!

jedna mania minęła czas na kolejną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds

przeciez to jest de.bil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

jedna mania minęła czas na kolejną

Teraz to chyba hipomania , czyli lekka mania, jestem szczęśliwy, ale nie wariuje zbytnio, a studio tatuażu też chyba odleciało, Jarmuż LEKI!!!!!, czekamy na dzisiejszy LAJT, jak ty to nazywasz, będzie ubaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość gość napisał:

jedna mania minęła czas na kolejną

Teraz to chyba hipomania , czyli lekka mania, jestem szczęśliwy, ale nie wariuje zbytnio, a studio tatuażu też chyba odleciało, Jarmuż LEKI!!!!!, czekamy na dzisiejszy LAJT, jak ty to nazywasz, będzie ubaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajt

Znowu będzie festiwal zachwyconych fanek (jak można nie zauważyć, że on łże) Aż szkoda, że nie ma ostatnio naszej kolezanki od podpuszczania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Lajt napisał:

Znowu będzie festiwal zachwyconych fanek (jak można nie zauważyć, że on łże) Aż szkoda, że nie ma ostatnio naszej kolezanki od podpuszczania

No szkoda, ale facet szybko się nudzi, z tymi swoimi bajkami, może ktoś dzisiaj da czadu i go podpuści, podejrzewam , ze ją zablokował😩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teczka

moje drogie,

ja NIGDY adama nie podpiszczałam

 

ale jestem tutaj, bez obaw

tu i tam, tu i tam...

wink wink

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość teczka napisał:

moje drogie,

ja NIGDY adama nie podpiszczałam

no dobra, nazwijmy to w takim razie miłą wymianą zdań :D hej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam

no i gdzie ten lajt, co on sobie mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
20 minut temu, Gość czekam napisał:

no i gdzie ten lajt, co on sobie mysli

Pewnie na kiblu siedzi, i pieluchę zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gosc napisał:

Pewnie na kiblu siedzi, i pieluchę zmienia

I dokańcza pęto kiełbasy 92 % z Biedry :D najje się i opowie nam o weganizmie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfdfdf

wku.r.wi.l mnie 

czekalam na niego a on ma nas w du.pie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahah
18 minut temu, Gość Gosc napisał:

Pewnie na kiblu siedzi, i pieluchę zmienia

Biedulek chcial byc tak gladki, ze przycieli za bardzo i teraz cewka nie trzyma, skora o d b y t u przesunieta, bo przesuniety srodek ciezkosci i przy kichnieciu leci z obu otworow. A jak na toalecie siedzi i chce sie wyproznic to trwa ok 30 minut. A on i tak powie, ze mu zazdroscisz, polska cebulo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To nagranie zobaczcie koniecznie youtube.com/watch?v=5clVTPVSO4M padniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Adam chyba musi kupić sobie Tena Lady jak kobiety, bo popuszcza mocz jak one

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

www.youtube.com/watch?v=R-Aj2x4Ax-A

złeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hdud
7 godzin temu, Gość Codoch napisał:

Mam nagrana kiełbasę jak ja.odsuwa i mówi że jest wegetarianinem dwa razy w tym.lajwie. chory człowiek. Te brednie, bzdury, bajki. Rzygać mi się chce na niego. Naprawdę. Niech idzie do psychiatry i powie że nie mzoe się powstrzymać od kłamania. Mam wrażenie że on już tego nie kontroluje. 

Umarlam. Hehe. Niech idzie do psychiatry i powie ze nie moze powstrzynac sie od klamania. Hahahahahahahahah 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jest zwała, Popiel będzie miał problem z opłaceniem mieszkania wpłacajtaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

hihi nasza wtyczko działaj z  kiełbaską ;) nic nie rozumiem to ma tę pracę w biedni czy nie?  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łewe

Ej on tak nagle przerwał wczoraj tego lajwa czy byl potem drugi i nie zapisał? 

 

Ciekawe czy wg Adasia szczerość=prawdopomownosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Adaśko plecie, co mu ślina na język przyniesie i w tym konkretnym momencie jest szczery i mówi co myśli. A że za chwilę ma zupełnie inne zdanie w tej kwestii albo w jakiś sposób mija się to z prawdą... To już w sumie temat dla psychologa i psychiatry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×