Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maria

Jak przestać jesc slodycze?

Polecane posty

Gość Maria

Doradzcie😞 kilka lat temu wyeliminowalam napoje slodkie,gazowane itp. Ale nie potrafie przestac jesc słodyczy! Moze jakies Tabletki? Witaminy? Nie wiem😞 jem zdrowo ald jak np nie zjem przez 3 dni kupnych ciasteczek itp to mam migrene ,mija jak zjem cos słodkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mija

Dzięki Slimunox zmieniło się bardzo dużo w moim życiu.Przede wszystkim schudłam jestem zdrowsza.A rodzina twierdzi że już nie jestem wiecznie marudzącą mamuśką teraz biorę udział we wszystkich zabawach moich dzieci i jestem szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Programu

Możesz także zacząć jeść fit słodycze :D Polecam ogólnie zakup audio book-a. Wiem, że może wydawać się to bez sensu no bo po co wydawać kasę na przepisy które są w sieci. Odpowiedź jest prosta. To co oferuje nam "Fit Słodycze" to między innymi tabela BTW (białko, tłuszcz i węglowodany) dołączona do każdego przepisu także możesz spokojnie kontrolować ile węglowodanów spożyjesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xuxia98
Dnia 11.04.2019 o 09:43, Gość Programu napisał:

Możesz także zacząć jeść fit słodycze :D Polecam ogólnie zakup audio book-a. Wiem, że może wydawać się to bez sensu no bo po co wydawać kasę na przepisy które są w sieci. Odpowiedź jest prosta. To co oferuje nam "Fit Słodycze" to między innymi tabela BTW (białko, tłuszcz i węglowodany) dołączona do każdego przepisu także możesz spokojnie kontrolować ile węglowodanów spożyjesz :)

Popieram, ja kupiłam jakiś czas temu gdy zaczynałam dietę. Ja lubie słodkie i myślałam, że muszę "rzucić słodycze" żeby schudnąć. No a sęk w tym by zjeść czasem słodkie ale zdrowe :) Gdy mam ochotę na coś słodkiego to po prostu sobie robię coś z przepisu z e-booka. Kupić warto zdecydowanie bo można znaleźć tam m.in przepis na moje ukochane, odchudzone tiramisu czy mleczną kanapkę <3 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno chrom pomaga. Mi przeszło bez tabletek, kilka tygodni po zmianie diety na zdrową,ale jadłam sporo produktów, które go zawierają, np.jaja, kasze, brokuły, pieczywo pełnoziarniste, ryby itp. Teraz ratuję się tylko suszonymi daktylami, miodem i świeżymi owocami. Okazjonalnie  zjem kawałek jakieś tradycyjnego ciasta, ale nigdy więcej, żeby nie "złapać smaka". Być może Twój problem dotyczy nie tylko cukru  ale i mąki, stąd te ciasteczka. Spróbuj sama upiec w domu jakieś owsiane z bakaliami, ewentualnie dosłodzone ksylitolem, zobaczysz czy pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Programu
Dnia 11.04.2019 o 09:43, Gość Programu napisał:

Możesz także zacząć jeść fit słodycze :D Polecam ogólnie zakup audio book-a. Wiem, że może wydawać się to bez sensu no bo po co wydawać kasę na przepisy które są w sieci. Odpowiedź jest prosta. To co oferuje nam "Fit Słodycze" to między innymi tabela BTW (białko, tłuszcz i węglowodany) dołączona do każdego przepisu także możesz spokojnie kontrolować ile węglowodanów spożyjesz :)

Chodziło mi tutaj o e-booka*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tez mam problem ze slodyczami. Jestem na diecie a mimo to nie potrafie się opanowac. Jeszcze jak jestem w domu to ok. Nie mam nie jem, nawet o nich nie mysle. W pracy juz gorzej bo pracuje w sklepie i mam wszystko w zasięgu reki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×