Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diana_na_wózku

Czemu pokutuje pogląd że fizjoterapeuci to zboczeńcy? ja mam zupełnie inne zdanie

Polecane posty

A wiem co mówię, bo jestem niepełnosprawna od urodzenia i rehabilitacja to stała część mojego życia. Większość moich fizjo to faceci, i fakt że to bardzo dotykowa robota, ale proszę was! nie każdy dotyk jest personalny! to że was dotnie za kolano równie dobrze może świadczyć o tym że chce wam zgiąć nogę, tak samo z plecami, rękoma, nogami i każdą inną częścią ciała. Rzadko który fizjo patrzy na swoją pacjentkę jak na kobietę, raczej jak na żywą kupę mięśni  którą trzeba  poskładać 🙂 Ja mam 23 lata, jestem dość ładna, tylko co prawda niepełnosprawna, i ŻADEN fizjo mnie nigdy nie podrywał. A z tymi z którymi mam ciepłe relację bardziej traktują mnie jak młodszą siostrę, co jest w sumie urocze 🙂 i nie znam żadnego fizjo który by się związał czy miał romans z pacjentką, prędzej nieszczęśliwie zakochanych w fizjo pacjentach.

Więc nie wiem skąd wy macie wrażenie, że fizjo to zboki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Gdzie pokutuje, chyba tylko u Ciebie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111

kaleka na utrzymanie idzie albo czeka śmierć na kaleke rent juz od przyszlego roku nie bedzie teraz jest kontrola 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111

praca albo śmierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×