Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona

Co poszło wam nie tak w życiu, że zazdrościcie nauczycielom

Polecane posty

Gość ona

tych 2-3 tys zł?

... serio? Uważacie, że to spoko pieniądze za te pare tygodni więcej wolnego w ciągu roku?

Żyjecie w kanałach i jecie tylko chleb z pasztetem? Bo nie wiem komu mogą imponować takie zarobki i wzbudzać zazdrość.

To nie praca tylko jakiś wolontariat, dlatego nauczycielami w 90% zostają branżowi nieudacznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a powiedz mi jedno.Jak dostana podwyzki to raptem będą swiadczyc wiekszy poziom usług? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nic nikomu nie zazdroszczę. Jeśli strajkujesz, to mam pytanie- dlaczego teraz, a nie co roku przez ostatnie 10 lat? Trzeba było strajkować rok w ro, i żądac po 100zl podwyżki, już by się uzbierało. A naraz 1000zł do podstawy? Jak można być takim egoistą, by celowo rozwalić budżet panstwa?? A po nas potop? Spodziewałam się więcej intelektu po nauczycielach. Jestem baardzo rozczarowana tą grupą zawodową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Nic nikomu nie zazdroszczę. Jeśli strajkujesz, to mam pytanie- dlaczego teraz, a nie co roku przez ostatnie 10 lat? Trzeba było strajkować rok w ro, i żądac po 100zl podwyżki, już by się uzbierało. A naraz 1000zł do podstawy? Jak można być takim egoistą, by celowo rozwalić budżet panstwa?? A po nas potop? Spodziewałam się więcej intelektu po nauczycielach. Jestem baardzo rozczarowana tą grupą zawodową.

rzad rozdaje na krowy i swinie ale to nauczyciele rozwalaja budzet? na jakim swiecie ty zyjesz. dostaja nieroby, oszusci i patologia, a pracujacych sie okrada. i to nauczyciele sa winni? ze sie nie zadowolili podwyzkanmi 80zl? po tym jak pozabierano im dodatki? w wiekszosci wyszli z tego na minusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×