Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aga

Pochwa po porodzie?

Polecane posty

Gość Aga

Jak to jest? Boje się, ze będę luznia i seks będzie beznadziejny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To zrób cesarkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wydaje mi sie,że jestem luźniejsza, choć mąż mowi,że jest ok. Jakość seksu bardzo sie poprawiła, ale tez zastanawiam sie nad plastyka pochwy, bo teraz mam straszny kompleks. Rodzilam 2 razy naturalnie. Nie żałuję bo cc bym nie chciała , ale cos za cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu

Dopiero po porodzie wiem co to orgazm. Luzy to bujda pod warunkiem ze juz w pologu zaczniesz cwiczyc miesnie kegla.Podczas orgazmu te miesnie zaciskaja sie i bywa ze pulsuja. Cos mega dla obojga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Podstawą są ćwiczenia i to już w ciąży. Nie dość, że uniknelam naciecia to ćwiczenia naprawdę pozytywnie zaprocentowaly co bardzo cieszy męża 😁

Pamiętaj, że o luzach najgłośniej krzyczą laski po cc albo te, które jeszcze nie rodziły.

Na bank zdarzają się przykre dolegliwości ale zawsze można sobie pomóc plastyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Urodziłam 2 dzieci ale za każdym razem byłam nacinana, i teraz też na pewno będę, nie jestem luzniejsza, i nigdy nie słyszałam by kto Kolwiek z moich znajomych był, a rozmawiamy z koleżankami o różnych intymnych sprawach, ale fakt wszystkie co rodzą przez cc mówią o tym że kobieta po porodzie jest luzniejsza , te co rodzą sn nie mają z tym problemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×