Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to jest bardzo męski facet

Polecane posty

Gość gość

Ja oraz mój facet mamy 28 lat. Zawsze jak gdzieś idziemy to on ogląda się za seksownymi kobietami odważnie ubranymi, typu-mini dekolt, szpilki, mocny makijaż. Są to zarówno dziewczyny młodsze, np. 17, 18 lat , nasze rówieśniczki jak i kobiety od nas starsze. Np. siedzieliśmy w pubie i mój facet zapatrzył się w atrakcyjną trzydziesto sześciolatkę  tak mocno że aż dostał erekcji. Moja siostra oraz moje koleżanki uważają że ja powinnam być zazdrosna że inne go podniecają i że one zwróciłyby mu uwagę będąc na moim miejscu. Tymczasem ja nie czuję się zazdrosna bo wiem że tak naprawdę on kocha tylko mnie a to że tak reaguje na ładne kobiety to dowód jego męskości i wysokiej ilości testosteronu. Że widać że jest prawdziwym mężczyzną z krwi i kości a nie jakimś głupim cielęciem rumieniącym się na widok np.podpasek. Jestem dumna że mam takiego męskiego faceta. A wy też byłybyście zadowolne czy zazdrosne jak niektóre  ...ki? Dodam tylko że ja za innymi facetami się nie oglądam bo interesuje mnie tylko mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Aż mi sie wierzyć nie chce że jesteś taką ...ką. Facet nie ma za grosz szacunku do ciebie, bo gdyby miał to nawet jakby się mu inne podobały to by się z tym krył przed tobą. Na pewno non stop jesteś zdradzana. A mężczyznę który jest nieśmiały i tak jak piszesz rumieni się na widok podpasek i pewnie ślepo zapatrzony w swoją partnerkę jak w obrazek nazywasz głupim cielęciem? To ty jesteś głupia że tak się pozwalasz traktować. Ja jestem atrakcyjna ale gdyby mój chłop dostawał erekcji na widok innych to byłabym zazdrosna, z zemsty oglądałabym się za innym i facetami. Oczywiście zwróciłabym mu uwagę że nie życzę sobie tego typu sytuacji a gdyby to olał to zerwałabym z nim, mam zbyt wysokie poczucie własnej wartości żeby pozwolić sobie na jawne lekceważenie mnie. To już wolę cichego pantoflarza który nie będzie latał za każdą spódniczką tylko we mnie będzie widzieć tę najpiękniejszą. Ty powinnaś otrzymać tytuł ...ki roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moim zdaniem ty należysz do tego nielicznego na szczęście grona zboczonych osób które podnieca jak ich partner(ka) ma kontakt seksualny z inną osobą a ty możesz na to patrzeć. To oczywiście fachowo ma jakąś swoją nazwę, dokładnie nie pamiętam. Dla mnie nie jest to normalna sytuacja tylko fakt że tobą się znudził i go nie pociągasz. I to co nazywasz męstwem to zwykłe chamstwo i prostactwo. Męski facet nigdy nie lekceważy swojej partnerki, zawsze jej broni,pomaga i liczy się z jej zdaniem. Nie jest ci głupio że jemu bardziej się podobają inne niż ty? Mogę się założyć że jakbyście byli w jakimś większym gronie i inni śmiali  i nabijali się np. z ciebie to on by do nich dołączył zamiast cię bronić a ty byś się cieszyła że on jest bardzo dowcipny. Musisz mieć bardzo niskie mniemanie o sobie i czuć się ostatnim zerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugt

To, że podobają mu się inne, nie oznacza, że autorka mu się nie podoba, znudziła mu się i jej nie kocha. Jeżeli jej nie zdradza, to nie powinno być problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W tytule pytanie,  w tekście odpowiedź. :-)

Być może na widok podpasek, coś innego się z nim dzieje. Zwróciłaś uwagę?

Twoja fascynacja mnie zadziwia.

Nie wierzę w to co czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Po prostu nie jesteś tak zakompleksiona jak inne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×