Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kic

mama mojego narzeczonego kupila mi majtki

Polecane posty

Gość kic

Witam was,

opisze wam pewna sytuacje poniewaz potrzebuje, odpowiedzi osob z zewnatrz.

Poprosiłam Mamę mojego narzeczonego, żeby wrzuciła pewne dokumenty do skrzynki, bym mogla je odebrać, ponieważ byłoby to o później godzinie.

Gdy podjechałam po dokumenty, które były w koszulce na papiery znalazłam w nich czerwone koronkowe nowe majtki, ale bez metki, ponieważ jak się później okazało zostały przywiezione z USA i żeby nie płacić cła została odcięta metka no i fakt że miały być dla jej córki, ale okazały się za małe czy też nie w jej guście..

Co sądzicie, czy przyszłej teściowej wypada robić takie prezenty?

Oczywiście doszło do nieporozumień, które w razie potrzeby mogę rozwinąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie miała komu dać, to zaproponowała Tobie. Co miała zrobić, wyrzucić? Masz trzy opcje:

Jak Ci się podobają to weź, wrzuć do pralki i noś;

Jak Ci się nie podobają to podziękuj i nie bierz;

Jak uważasz, że to niestosowne to powiedz, że preferujesz sobie sama kupować bieliznę i wolisz sama wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z tego co piszesz, to kupiła córce 😛 

A tak serio, to głupia sytuacja, bo zamiast Ci je w taki sposób podrzucać, mogła wcześniej ona, albo ta córka powiedzieć, że z rozmiarem im nie wyszło przy zakupie i w związku z tym, może Ty chciałabyś przygarnąć, wyglądałoby to lepiej.

Jeśli ogólnie się dogadujecie, to chyba nie ma co robić afery o to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kic
24 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie miała komu dać, to zaproponowała Tobie. Co miała zrobić, wyrzucić? Masz trzy opcje:

Jak Ci się podobają to weź, wrzuć do pralki i noś;

Jak Ci się nie podobają to podziękuj i nie bierz;

Jak uważasz, że to niestosowne to powiedz, że preferujesz sobie sama kupować bieliznę i wolisz sama wybrać.

Problem w tym że nawet nie spytała czy chce no i że niby zrobiłam aferę tylko nie wiem jak.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja bym zrobiła awanturę, zerwała z narzeczonym i zerwała stosunki z baba, w końcu to obca, 0/10 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość kic napisał:

Problem w tym że nawet nie spytała czy chce no i że niby zrobiłam aferę tylko nie wiem jak.. 

Skoro nie zapytała to nie bierzesz i temat dla Ciebie nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia

Przesadzasz, mogła zapytać, ale nie rób afery. Powiedz, że się zawstydzialas i już 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc__

Ja mialam taka sytuacje. Tez moja (jeszcze wtedy) przyszla tesciowa sprezentowala mi przed slubem dwie pary majtek. Tylko to byly takie zabudowane biale galoty za duze o dwa rozmiary. Tez wlasnie kupila dla corki ale byly za male i na szwagierke i na tesciowa wiec dostalam je ja 😄 Przyjelam, podziekowalam, oddalam swojej mamie i jest ok. Przeciez nikt nie sparwdza czy chodzisz w tych majtkach czy nie. Teraz jestem juz prawie 6 lat po slubie, z tesciowa relacje fajne wiec wg mnie o taka glupote nie warto wytaczac armat i prowadzic wojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojej

Gacie wyrzuć mnie by pewnie krepowalo ubrac  bo nie wiadomo jak ktoś to mierzył. Teściowej podziękuj, nie sprawdzi czy nosisz 😉a jak co Kup podobne nowe 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eric

moja teściowa bardzo często kupowała mi kiedyś majtki ,powiedziała że była na targu że były w promocji itp dziękowałam i chętnie przyjmowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×