Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PrzystojnyD

Czemu dla kobiet, facet który chce miłości = desperat?

Polecane posty

Gość PrzystojnyD

Słuchając czy czytając fora, można dojść do wniosku że kobiety szukają typu, który nie istnieje. Albo ma rozdwojenie jaźni! 

Z jednej strony ma zabiegać, a z drugiej ma być tajemniczy, zdystansowany. 

A prosty facet, który chce po prostu miłości i cz***łości? Desperat! Facet nie może okazać, że mu tego brakuje. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dragon zaczął swój płacz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzystojnyD
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Dragon zaczął swój płacz. 

Pomyliłeś/aś mnie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzystojnyD

Dodam jeszcze, że taki facet, który nie ma prawa do czułości, bo mu się ją odmawia zaczyna chlać albo nawet brać dragi, żeby od tego uciec. 

Ale co kobiety to obchodzi? Jeden samiec może zapłodnić wszystkie samice. Reszta do utylizacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pretensje do złych kobiet że ma się słabą psychikę. Śmieszne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzystojnyD
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Pretensje do złych kobiet że ma się słabą psychikę. Śmieszne. 

Co to znaczy słabą? Więc facet nie ma prawa do wymienionego? To jest dopiero śmieszne.. Chociaż nie, to jest dehumanizujące. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Słaba to znaczy ze z takiego wydumanego powodu musisz zachlac mordę albo zarzyc pigułkę. No ale każdy powód jest dobry do odlotu. Tego typu uzalanie się jest żałosne. Kobiety nie takie rzeczy muszą znosić na co dzień gdy facet kopnie je w dupe i zostają same z ulomnym dzieckiem a ty piszesz o ucieczce od rzeczywistości. Żałosne w chúj. Jesteście chodzacymi porażkami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

odpowiem ci jako facet.

Kobieta potrzebuje kochającego faceta

ale nie potrzebuje, faceta który potrzebuje miłości

to samo w drugą strone

Jeśli ktoś bardziej potrzebuje cudzej miłości niż jest w stanie ją dać, to jest problem. Bo taka osoba to wampir który ma problemy emocjonalne i będzie drugą osobe doił i doił z energii.

Tyle ziom, nie maż sie. Miłość ma przynosić radość a nie przytulanie sie we wzajemnym nieszczęściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzystojnyD
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Słaba to znaczy ze z takiego wydumanego powodu musisz zachlac mordę albo zarzyc pigułkę. No ale każdy powód jest dobry do odlotu. Tego typu uzalanie się jest żałosne. Kobiety nie takie rzeczy muszą znosić na co dzień gdy facet kopnie je w dupe i zostają same z ulomnym dzieckiem a ty piszesz o ucieczce od rzeczywistości. Żałosne w chúj. Jesteście chodzacymi porażkami. 

Aa więc mieszasz swoje problemy z innymi problemami. Może trochę empatii? A nie żądania? 

Powiedz - czy doznałaś kiedykolwiek odrzucenia, samotności? Nie wmówisz, że to przyjemny stan. 

Biedne kobiety... Dla was liczy się tylko CO WY chcecie 😉 To co chcą faceci nie ma dla was żadnego znaczenia. 

Oczywiście, że porzucona kobieta z niepełnosprawnym dzieckiem to tragedia. Ale to inna kategoria. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dla mnie nie ma żadnego znaczenia bo co mnie obchodzą obcy faceci i ich wymagania? Każdy doznał czegoś złego ale to nie znaczy że trzeba się uzalac albo iść wie napić. Skończ biadolic jak baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzystojnyD
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Dla mnie nie ma żadnego znaczenia bo co mnie obchodzą obcy faceci i ich wymagania? Każdy doznał czegoś złego ale to nie znaczy że trzeba się uzalac albo iść wie napić. Skończ biadolic jak baba.

Najlepszy dowód na to, że potrzeby mężczyzn się nie liczą. Facet ma zap..dalać i siedzieć cicho ; ) I trwać przy kobiecie, nawet jeżeli ma dość takiej relacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kolejny troll zakładający pytania z tezą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzystojnyD

Więc stawiam pytanie.

Skoro wy jesteście egoistyczne, to czemu mężczyźni nie mogą? 

Tylko nie nazywajcie zwracenie uwagi na problem mazgajeniem się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość PrzystojnyD napisał:

Najlepszy dowód na to, że potrzeby mężczyzn się nie liczą. Facet ma zap..dalać i siedzieć cicho ; ) I trwać przy kobiecie, nawet jeżeli ma dość takiej relacji. 

No owszem. Ewemtualnie mogą mnie obchodzic potrzeby mężczyzn z mojego bliskiego otoczenia. Czemu miałabym przejmować się resztą? Dopowiadasz sobie coś. Jak ci źle w jakiejś relacji to ja zakończ. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość PrzystojnyD napisał:

Wiam pytanie.

Skoro wy jesteście egoistyczne, to czemu mężczyźni nie mogą? 

Tylko nie nazywajcie zwracenie uwagi na problem mazgajeniem się. 

wiesz czemu nie możesz być egoistą? 

bo sie boisz 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicki

Powien tylko jedno. ..

Kazdy jest inny, nie generalizuj. Jesli potrzebujesz to zaszyj sie gdzies poplacz, zalej pale tak zeby nikt nie widzial a potem wroc jako nowa osoba, pewna siebie i przestan sie mazac przy swiadkach bo takich facetow kobiety nie potrzebuja, wola samcow alfa.

Kazdy ma prawo do chwil slabosci, nawet Rambo sie rozklejal ale zrobil to przy zaufanej osobie a nie przy wszystkich zeby to widzieli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzystojnyD
18 minut temu, Gość Gość napisał:

No owszem. Ewemtualnie mogą mnie obchodzic potrzeby mężczyzn z mojego bliskiego otoczenia. Czemu miałabym przejmować się resztą? Dopowiadasz sobie coś. Jak ci źle w jakiejś relacji to ja zakończ. Tyle w temacie.

Więc stawiam na to, że z najbliższego otoczenie również się nie liczą. 

 

17 minut temu, Gość gość napisał:

wiesz czemu nie możesz być egoistą? 

bo sie boisz 😎

Nie.  Teraz jestem najgorszym chamem i bucem. Schamiałem dzięki kobietom. Nie ja jeden ostatni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość PrzystojnyD napisał:

Nie.  Teraz jestem najgorszym chamem i bucem. Schamiałem dzięki kobietom. Nie ja jeden ostatni. 

jesteś chamem ze strachu 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzystojnyD
14 minut temu, Gość gość napisał:

jesteś chamem ze strachu 😎

Nie wiem z czego ; ) I mnie to nie obchodzi. A ciebie tak?

Ważne, że już teraz nas jest armia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość PrzystojnyD napisał:

Nie wiem z czego ; ) I mnie to nie obchodzi. A ciebie tak?

Ważne, że już teraz nas jest armia! 

ale do czego ci ta armia? Chcesz w 10 chłopa zbałamucić jedną niewinną kobiete przy której boisz sie być egoistą czy jak? 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzystojnyD
Przed chwilą, Gość gość napisał:

ale do czego ci ta armia? Chcesz w 10 chłopa zbałamucić jedną niewinną kobiete przy której boisz sie być egoistą czy jak? 😎

Bo zapłacicie za to wszystkie ; ) Im więcej świadomych facetów, tym lepiej. Ale wy swoich błędów nie widzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×