Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aldona3

Doradca laktacyjny

Polecane posty

Gość aldona3

Czy któraś z was korzystała z usług doradcy laktacyjnego, warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Korzystałam ale jechałam do poradni laktacyjnej( a nie, że przyjechała do mnie do domu).U mnie na na nic  się to nie zdało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja korzystałam, ale niewiele mi pomogła. Skończyło się na tym, że syn jak miał 6 tygodni trafił do szpitala, bo się odwodnił. Ja wtedy postanowiłam dać butelkę i tyle było z mojego karmienia piersią 😞 co do tej pory bardzo przeżywam, chociaż syn ma 2 lata i jest zdrowym, duzym, fajnym chłopakiem. CDL niestety wpędziła mnie też przy okazji w spory dołek psychiczny, a miała być dla mnie pomocą. Wiem jednak, że wielu kobietom pomaga taka osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeżeli nie trafisz na jakąś nawiedzoną fanatyczkę tylko na wykwalifikowaną, wrażliwą i pomocną kobietę to warto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666

Ja trafilamna taka Pania jak post wyzej, wiec polecam. Doradzila, wysluchala, pocieszyla, dokladnie wszystkiemu sie przyjzala, nie to co polozna srodowiskowa. To byla dopiero porazka, pytala ile sciagnelam laktatorem i mowila: nie masz pokarmu, takie dziecko musi jesc tyle i tyle, poki nie nazbierasz nie dawaj. Bylo mi przykro, wredny babsztyl... Dopiero doradca przyszla z waga do domu, powiedziala, ze nie ma takich stawek, zeby najpierw karmic piersia, potem odciagnietym, a na koniec dokarmic w razie potrzeby. No i moja corka ma teraz 10 miesiecy i powoli odstawiam ja od piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×