Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie do was

czy po takim wyznaniu kopnela bys w d.. faceta

Polecane posty

Gość Kobiety:)
2 godziny temu, Gość pytanie do was napisał:

jesteś najpiękniejsza, najwspanialsza na świecie długo nie mogłem uwierzyć że kobieta taka jak ty może pokochać faceta takiego jak ja, patrzysz sercem a nie rozumem i dzięki temu jesteś jeszcze wspanialsza, bez ciebie mój świat byłby niczym, chce być z toba na zawsze

Piękne wyznanie, myślę że mądra kobieta odwzajemniająca uczucia na pewno to doceni. Tyle, że nie wiem dlaczego miałaby  Cię nie pokochać? Serce i rozum stanowią część tego samego organizmu, więc może czasem troszeczkę kolaborują;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety:)
1 minutę temu, Gość Kobiety:) napisał:

Piękne wyznanie, myślę że mądra kobieta odwzajemniająca uczucia na pewno to doceni. Tyle, że nie wiem dlaczego miałaby  Cię nie pokochać? Serce i rozum stanowią część tego samego organizmu, więc może czasem troszeczkę kolaborują;):)

Jeszcze dodam, że piękne słowa powinny być poparte czynami, jeśli mają być wiarygodne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TtT
3 godziny temu, Gość gość napisał:

"patrzysz sercem a nie rozumem " - w tym zdaniu jest błąd. Kto zgadnie jaki?

Tak wszyscy wiemy, że powinno być kierujesz się sercem albo np. patrzysz przez pryzmat serca. 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech

Kobiety nie doceniają romantyków ani mężczyzn, którym na nich zależy, którzy je kochają i się o nie starają!!! Uważają ich za żałosnych frajerów i pragną tych, którzy mają je w d00pie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×