Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie do was

czy po takim wyznaniu kopnela bys w d.. faceta

Polecane posty

Gość pytanie do was

jesteś najpiękniejsza, najwspanialsza na świecie długo nie mogłem uwierzyć że kobieta taka jak ty może pokochać faceta takiego jak ja, patrzysz sercem a nie rozumem i dzięki temu jesteś jeszcze wspanialsza, bez ciebie mój świat byłby niczym, chce być z toba na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jesli byloby to szczere to nie. Dlaczego niby? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po takim wyznaniu kobieta poszłaby za takim mężczyzną na koniec świata,  gdyby czynami to potwierdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"patrzysz sercem a nie rozumem " - w tym zdaniu jest błąd. Kto zgadnie jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Po takim wyznaniu kobieta poszłaby za takim mężczyzną na koniec świata,  gdyby czynami to potwierdził.

wielu ludzi duma jak zrozumieć kobiete, a w twoim zdaniu w zasadzie zawiera sie wszystko co potrzeba 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jesli byloby to szczere to nie. Dlaczego niby? 

chodzi o to że kobiety nie lubią facetow z niskim poczuciem wartości a to wynika z opisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

wielu ludzi duma jak zrozumieć kobiete, a w twoim zdaniu w zasadzie zawiera sie wszystko co potrzeba 😉 

Czyli?😶

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele
15 minut temu, Gość pytanie do was napisał:

jesteś najpiękniejsza, najwspanialsza na świecie długo nie mogłem uwierzyć że kobieta taka jak ty może pokochać faceta takiego jak ja, patrzysz sercem a nie rozumem i dzięki temu jesteś jeszcze wspanialsza, bez ciebie mój świat byłby niczym, chce być z toba na zawsze

pieprzenie w bambus, po takich słowach laska będzie wiedzieć ze jesteś pewny na 100% i nie musi nic robic a będziesz pieskiem, stary zarzuc red pilla lyknij duzą iloscia wody i obudz się kurfa z matrixa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

chodzi o to że kobiety nie lubią facetow z niskim poczuciem wartości a to wynika z opisu

To nie niskie poczucie wartości mężczyzny a podziw dla kobiety. Szczęśliwy związek jest wtedy gdy mężczyzna tak właśnie kocha kobietę a ona to docenia i jest mu oddana. Ale to zrozumie tylko mądry mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość trele napisał:

pieprzenie w bambus, po takich słowach laska będzie wiedzieć ze jesteś pewny na 100% i nie musi nic robic a będziesz pieskiem, stary zarzuc red pilla lyknij duzą iloscia wody i obudz się kurfa z matrixa

Tu nie o laskach przygłupach mowa a mądrych kobietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petrovafire
11 minut temu, Gość gosc napisał:

chodzi o to że kobiety nie lubią facetow z niskim poczuciem wartości a to wynika z opisu

bez przesady, nic takiego nie wynika z opisu, facet po prostu mówi, że kobieta jest wyjątkowa i nie może uwierzyć we własne szczęście, że ona go chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"mądrych kobietach."

O Marii S. Curie? Ale ona chyba już, qrde, nie żyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF
10 minut temu, Gość gosc napisał:

chodzi o to że kobiety nie lubią facetow z niskim poczuciem wartości a to wynika z opisu

Nie ma to jak super wysoka wartość dorobiona w głowie nawet jak fakty wskazują na coś innego.Klimaty w stylu patologii z awansu.A może to po prostu stwierdzenie że gdyby doszło do związku to ona miałaby mocniejsze karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF

Tak jak Honorata mogla mieć gdyby zwróciła na mnie uwagę.Natomiast jeżeli to miłość to nie znaczy że ma tych kart nadużywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

" gdyby doszło do związku to ona miałaby mocniejsze karty."

Dokładnie. Ona do końca życia by mu powtarzała: A PAMIĘTASZ CO MI WTEDY MÓWIŁEŚ!!! TY DRANIU... chlip...chlip...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlatego zamknijcie mordy w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Po takim wyznaniu kobieta poszłaby za takim mężczyzną na koniec świata,  gdyby czynami to potwierdził.

Nie. Po takim wyznaniu kobieta rzuciłaby faceta za bycie ciotą, bo dla was romantyzm jest żałosny. Nie chcecie mężczyzn, którzy was kochają, pragniecie tych, którzy mają was gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

To nie niskie poczucie wartości mężczyzny a podziw dla kobiety. Szczęśliwy związek jest wtedy gdy mężczyzna tak właśnie kocha kobietę a ona to docenia i jest mu oddana. Ale to zrozumie tylko mądry mężczyzna.

...i mądra kobieta, ale takich jest niewiele, dlatego mężczyźni tego nie robią, bo nie chcą zostać wyśmiani oraz uznani za żałosnych mięczaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan jest ze mną
2 minuty temu, Gość ech napisał:

Nie. Po takim wyznaniu kobieta rzuciłaby faceta za bycie ciotą, bo dla was romantyzm jest żałosny. Nie chcecie mężczyzn, którzy was kochają, pragniecie tych, którzy mają was gdzieś.

tylko że ten tekst nie świadczy o tym że on ją kocha, tylko o tym jak bardzo ON potrzebuje jej miłości 😉 that's so FAKIN SIMPLE !!!! 🤩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dla mnie bomba. Chcesz się oświadczyć ukochanej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do was

to jest bomba jak napisałem na szybkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Gość Gość napisał:

To nie niskie poczucie wartości mężczyzny a podziw dla kobiety.

 

48 minut temu, Gość pytanie do was napisał:

[...] długo nie mogłem uwierzyć że kobieta taka jak ty może pokochać faceta takiego jak ja, [...] bez ciebie mój świat byłby niczym

Tak, to oznaka bardzo wysokiego poczucia wartości oraz samodzielności i stabilności emocjonalnej ;p Skrajne emocje warto jednak powściągać, nawet te pozytywne, ponieważ bywają kapryśne i zmienne. Jak też wykorzystywane. Psychologia płci ma tu odniesienie, podejście indywidualne również, niemniej, jeśli Autor skieruje swoje wyznanie do kobiety o podobnie niskiej samoocenie, niedocenionej, prawdopodobnie zostanie ono przyjęte dobrze, o ile czyny będą z nim spójne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 minut temu, Gość trele napisał:

pieprzenie w bambus, po takich słowach laska będzie wiedzieć ze jesteś pewny na 100% i nie musi nic robic a będziesz pieskiem, stary zarzuc red pilla lyknij duzą iloscia wody i obudz się kurfa z matrixa

za dużo czytanek o uwodzeniu czytasz. to działa tylko na głupich/głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Fajnie, że ją doceniasz. Czuć, że wyznanie szczere, a to liczy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspertka

Tekst mógłby być przeze mnie dobrze przyjęty, ale bez tego "bez Ciebie mój świat byłby niczym" tu już widzę przesade, usilne uzależnienie życia faceta od kobiety a to już moim skromnym zdaniem nie jest atrakcyjne, robienie wręcz z siebie tzw pieska 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"Kiedy mężczyzna kocha kobietę..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda mi na formułkę skopiowaną z jakieś marnego poradnika podrywacza. Gość klepiący coś takiego raczej nie jest zbyt ogarnięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

"mądrych kobietach."

O Marii S. Curie? Ale ona chyba już, qrde, nie żyje?

Oooo, słyszałaś o niej?😲

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja je ggff
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

chodzi o to że kobiety nie lubią facetow z niskim poczuciem wartości a to wynika z opisu

Zależy kim on jest, jak lekarzem to wyklucza się brak samoakceptacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka

Zależy na jakim etapie znajomości byłoby to wyznanie, bo jeśli po miesiącu to uciekalabym od takiego faceta, tam gdzie pieprz rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×