Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziwne

nie rozumiem płaczu, rozpaczy nad śmiercią aktorów, piosenkarzy. Nie znaliście ich osobiście a płaczecie, lamentujecie

Polecane posty

Gość dziwne

ktos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam

Witam w klubie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa współczucie.

To się nazywa mieć uczucia ! 

Uczucia są ludzkie... to ci przypomina że jesteś człowiekiem. okaż innym współczucie !.... brak słów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, olciaaaaaaa napisał:

To się nazywa współczucie.

To się nazywa mieć uczucia ! 

Uczucia są ludzkie... to ci przypomina że jesteś człowiekiem. okaż innym współczucie !.... brak słów 

W tym przypadku to raczej nie ''współczucie'', tylko nadmierna niezdrowa ekscytacja w odniesieniu do sfery prywatnej artystów. Zwyczajne emocje skutkiem propagandy, powiązane z wykreowaną postacią, a nie danym człowiekiem jako takim. Swoją drogą, dla mnie nie wykonawca jest istotny, ale jego dzieło, które albo się podoba, albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooook

Jesli aktor czy piosenkarz wniósł duzo do kultury, a to co robil , było dla kogos wazne i wywarły na niego wpływ , to zal po starcie jest jak najbardziej zrozumiełay. Zal,ze nie bedzie juz jego nowych piosenek, czy ról, na które sie czekało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MnieJuzMinely

Tez nie rozumiem. 

Tragedia i smutek dla rodziny ale nie dla mnie jako kompletnie obcej osoby.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiaaa
8 minut temu, Gość ooook napisał:

Jesli aktor czy piosenkarz wniósł duzo do kultury, a to co robil , było dla kogos wazne i wywarły na niego wpływ , to zal po starcie jest jak najbardziej zrozumiełay. Zal,ze nie bedzie juz jego nowych piosenek, czy ról, na które sie czekało.

Tak, tak, po takim Chopinie to do dzisiaj nie mogę się pozbierać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie rozpaczam, ale zawsze jest mi szczerze żal, kiedy umiera wybitny artysta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze szkoda gdy ktoś robił coś fajnego, ale już nie będzie więcej. co innego jak ktoś płacze po artyście którego nie słuchał albo nawet nie znał. Tego nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzaaa

Jesli aktor czy piosenkarz wniósł duzo do kultury, a to co robil , było dla kogos wazne i wywarły na niego wpływ , to zal po starcie jest jak najbardziej zrozumiełay. Zal,ze nie bedzie juz jego nowych piosenek, czy ról, na które sie czekało.

Tak, tak, po takim Chopinie to do dzisiaj nie mogę się pozbierać. 

Uwazxasz, ze jego wspolczesni go nie zalowali?  I teraz , jak sie pomysli, jak mlodo umarł, zal ze mogł jeszcze tyle wspaniałych rzeczy  stworzyć

A teraz  ludzie, ktorzy lubili piosenki Wodeckiego czy Mlynarskiego? - szkoda,ze ich wiecej nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość bzaaa napisał:

Jesli aktor czy piosenkarz wniósł duzo do kultury, a to co robil , było dla kogos wazne i wywarły na niego wpływ , to zal po starcie jest jak najbardziej zrozumiełay. Zal,ze nie bedzie juz jego nowych piosenek, czy ról, na które sie czekało.

Tak, tak, po takim Chopinie to do dzisiaj nie mogę się pozbierać. 

Uwazxasz, ze jego wspolczesni go nie zalowali?  I teraz , jak sie pomysli, jak mlodo umarł, zal ze mogł jeszcze tyle wspaniałych rzeczy  stworzyć

A teraz  ludzie, ktorzy lubili piosenki Wodeckiego czy Mlynarskiego? - szkoda,ze ich wiecej nie bedzie.

To prowo, prawda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja nie płacze, ale jak słyszę, że umiera autor książek ktore lubie, czy piosenkarz na którego muzyce dojrzewalam to mi smutno, bo wraz z ta osoba umiera pewna epoka tego co dla mnie ważne. Nie będzie już nowych książek, nowych płyt ktore kocham i wyczekuje. 

Zawsze kochałam książki Pratchetta i smutno,że zmarł i nawet łezka sie zakręcila w oku. Poza tym ludzie sa różni, jedni bardziej wrażliwi inni mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajoli

Po co wy tlumaczycie , autorka to typowy cep  buraczany , ksiazek nie czyta , z muzyki moze disco polo , do kina czy teatru nie chodzi , ogolnie pojecie kultury i sztuki jest dla niej widac obce , dla niej pewnie aktor to celebryta pokroju Wieniawy czy Karolaka  wiec i zalu nie czuje jak odchodzi ktos wybitny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Ajoli napisał:

Po co wy tlumaczycie , autorka to typowy cep  buraczany , ksiazek nie czyta , z muzyki moze disco polo , do kina czy teatru nie chodzi , ogolnie pojecie kultury i sztuki jest dla niej widac obce , dla niej pewnie aktor to celebryta pokroju Wieniawy czy Karolaka  wiec i zalu nie czuje jak odchodzi ktos 

Pie.rdo.lolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×