Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Galaxia

Chorwacja-czy fajnie??

Polecane posty

jade w tym roku na urlop do Chorwacji,chciałabym uzyskać praktycznych informacji od kogoś kto tam był, jak jest, co najlepiej ze sobą wziąć i w ogole wszystko na ten temat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 22
Ja byłam w Chorwacji 4 lata temu,na obozie młodziezowym,niedaleko Zagrzebia.Było baaaaaaardzo fajnie:-)dni były bardzo ciepłe,noce tez,choc nie brakowało kilku dni chłodniejszych a nawet deszczowych:-)Ale ogólnie na pogodę nie ma co narzekaćMieszkalismy w hoteliku nieopodal plazy-niestety kamienistej ale dało sie przezyc,Adriatyk był bardzo ciepły i czysty:-)Dno było piaszczyste.Ceny np.piwa lub frytekbyły porównywalne jak w Polsce:-) Ogólnie nie musisz zabierac nic specjalnego-wystarczy krem do opalania,letnie ciuszki,aparat fotograficzny lub kamera:-) oczywiscie trochępieniędzy na wakacyjne wydatki:-)Komarów nie byoł(byłam w połowie lipca) Za to spiekłam sie slicznie na czekoladka:-DChorwackie słonce jest cudowne.Życze udanego pobytu w Chorwacji i serdecznie pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siuper
Chorwcja jest zajebista!!!! cieplutko , pieknie mozna sie opalic, maja rewelacyjnie pyszne lody a galki to 5 naszych, polecam lignje na zaru!!!! placze z rozpaczy ze nie pojade tam w tym roku jedyny mankament to kamieniste plaze w sezonie jest cieplo goraco, cieple noce oplaca sie zabrac puszki , maja drogie owoce i warzywa i lepiej wynajac apartament bo oplaca sie barzdiejniz kemping pozdrow ode mnie chorwacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Paula
achhh jak dobrze pójdzie to w drugiej połowie lipca i ja tam zawitam.. Nie mogę doczekać się następnego tygodnia bo wtedy wszystko się wyjaśni :) Rozochocona już zdążyłam przejrzeć co niektóre stronki. Zdjęcia są naprawdę śliczne. To nic że plaża bywa kamienista. Byłam kiedyś w Grecji, tam też taka była, ale piękne czyste może Egejskie wynagradzało to w 100% :) a sądząc po tych fotkach chorwacki Adriatyk jest wcale nie gorszy. Ja chcę do Chorwacji !! :) 🌻 a stąd możesz uzyskać Galaxio trochę informacji, w dziale "Dobre rady"... http://dazu2.webpark.pl/index.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do tych którzy tam byli
Tez marzy mi sie w tym roku Chorwacja, zamierzamy sie tam wybrac w ciemno samochodem. Jak to jest tam z kwaterami prywatnymi? Ile kosztuja? i czy jak sie jedzie w ciemno to trudno o wolne miejsca? A co ze spaniem pod namiotem? Bo pewnie tak by wyszlo tanio, moze znacie jakies pola namiotowe? Zalezy nam by wyjazd byl jak najtanszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość John
Ten czy ta Siuper. Zajebista czyli jaka. Nadająca sie do jebania? No jeb bracie /siostro jeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś mało
Coś mało osób zaglada tutaj by podzielic sie swoimi doswiadczeniami na temat Chorwacji, a to szkoda :( bo napewno duzo ludzi juz tam bylo i informacje od nich bylyby bardzo cenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam bardziej południową Chorwację: Dubrownik, Split, Jeziora Plitvickie, Trogir itd. Bardzo atrakcyjnie i taniej niż na północy. A północ - a szczególnie półwysep Istria - nudny, drogi i przereklamowany, nastawiony głównie na Niemców i Włochów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keicam
Ja byłam na Korculli. Pięknie!!! Opalać się pływaliśmy na sąsiednią wyspę Proizd - wyspa przeznaczona wyłącznie do opalania (są tam tylko 2 knajpki). Cudowna jest też wyspa Hwar, Dubrownik i Split. W mieście Vela Luka na Korculli jadłam lepszą pizzę niż we Włoszech. :))) Chorwacja jest 100 x ładniejsza niż Wlochy i Hiszpania razem wzięte!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania i Marian
My jedziemy za poltora miesiaca do cHORWACJI I JUZ NIE MOZEMY SI EDOCZEKAC. Ja bylam tam juz 3 razy narzeczony jedize pierwszy raz. Zazwyczaj place od osoby 8 euro za apartament mieszkam w Dlamcji w slicznej miejscowosci poloznej w zatoce. Jesli macie pyania sluze inrormacja gg 8739446

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam plitvickie jeziora oraz osrodek wypoczynkowy \"zelena laguna\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam plitvickie jeziora oraz osrodek wypoczynkowy \"zelena laguna\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona
nie wiem czemu wszyscy tak narzekaja na kamieniste plaze-mi sie taka podobala, znalazlam sobie taka duza skalke, idealnie sie na niej lezalo, zaden piasek sie nie wsypywal i w ogole mi odpowiadalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Chorwacji jest przepięknie i kamieniste plaże mają swój urok. Pamiętam jak rok po wyjeździe do Chorwacji byłam we Włoszech i jak mnie wkurzał ten piach lepiący się do nakremowanego ciała :| W Chorwacji byłam na wyspie Pag - piękne kwatery, morze.. no rewelacja.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koia
Nie zapomnij zarać specjalnych klapek do wody- na boso nie dasz rady na kamieniach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kortez
przez jakie biuro podrózy jechaliście?co mozecie polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w Chorwacji podczas ostatnich wakacji, oczywiście było suuuper!!! BYłam w miejscowości ZADAR. Daruje sobie może wszystkie ochy i achy, bo chyba chodzi tu o inf. praktyczne. 1) straszny upał, spacery tylko wieczorem, w dzień tylko morze Was ratuje 2) ceny są wysokie, wszystko drogie, sami byliśmy zaskoczeni nimi 3) ktoś pisał o apartamencie za 8 euro, z tego co sie orientuje to te apartamenty trzeba rezerwować jakoś wcześniej, my pojechalismy w ciemno (lipiec) i długo szukalismy noclegu, wszystko było zajete, juz myślałam że będziemy spać w samochodzie ale pewien gospodarz u którego pytalismy ( sam miał wszystko zajete) zadzwonił do swojej znajomej, Ona miała prawie cały dom wolny, przyszła po nas, nocleg jeden 25 euro za 2 os. 4) Szukając pokoju pytalismy tylko w domach z napisem \"POKOJE\" i to był błąd, bo one były wypełnione bo wszyscy w nich pytali, Tam każdy wynajmuje tylko nie każdy się z tym afiszuje... podatki. 5) Będąc w Chorwacji koniecznie zobaczcie jeziora Plitwickie- coś wspaniałego, niezapomniane wrażenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaa260490
malibu666 a dokładnie jakie miejsca polecasz z Istrii? Ja za dwa tygodnie wyruszam na Istrię do Rovinj. Co prawda na tydzień tylko, ale zawsze to coś :) A jeżeli chodzi o Chorwację... byłam już 4 razy i polecam szczerze wszystkim! Jest piękna, gorące, krystaliczne ciepłe morze, wspaniałe widoki, uprzejmi ludzie, pyszne jedzenie, zabytkowe wspaniałe wąskie uliczki! Kraj marzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majasgl
Ja dopiero sprawdze, czy Chorwacja jest super :) w lipcu lecę z TŻ i synem na Korculę, zainspirował mnie taki wpis: http://turystyka.wp.pl/title,Korcula-chorwacka-wyspa-pelna-atrakcji,wid,16348606,wiadomosc.html?ticaid=11211e :) zapowiada się interesująco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumcza
Korcula jest fantastyczna, przepiękna! My tam byliśmy z RT w wakacje. Cudownie wypoczniecie. Faktycznie działał tam ich klub dla dzieci - uśmiechnięte buzie wskazywały na dobrą zabawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karr
Byliśmy w sierpniu - polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam serdecznie - przyjazny klimat, ludzie baaardzo gościni :) No i ceny lepsze niż w PL. Jeszcze raz - polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znów słyszałam, że nie jest drogo. moi znajomi wybrali się tam samochodem. po ich relacji i przeczytanych komentarzach postanowiłam sama w te wakacje poopalać się na kamienistych plażach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amiszenia
Zakochaliśmy sie w Chorwacji od pierwszego pobytu, Wam też to polecamy. Jeśli mogę polecić to przed wyjazdem najlepiej trochę poczytać o drogach, opłatach i cenach w Chorwacji, najwięcej znajdziecie na forum cro.pl oraz crolove.pl Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chorwacja
Pewnie, że warto pojechać w wakacje do Chorwacji. Jeśli ktoś raz tam pojedzie to na 100% będzie tam wracał. Ja byłem w okolicach Rijeki - wspaniałe miejsce: http://www.chorwacjapokoje.ebaza.biz/ Plaże pokryte kamykami ale to wielki plus. Wszystkim polecam Chorwację na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy fajnie!? To mój osobisty raj na ziemi. Piękne widoki, ciepło i egzotycznie, a przede wszystkim, bez porównania taniej niż w tych wszystkich przereklamowanych siedliskach turystów typu Włochy, Egipt, czy Grecja. Za każdym razem na stronie orebic.com.pl znajduję mega dobrą ofertę i finansowo wygląda to naprawdę korzystnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do polubienia oraz odwiedzania strony http://www.albinoi.com. To niezbędnik dla miłośników Chorwacji oraz dla tych którzy dopiero chcą ją odkryć Dzięki niej zdobędziecie informacje odnośnie noclegów (adres, strona www, opis obiektu) oraz bezpośredni kontakt z hotelarzem. Wszystko w jednym miejscu, za darmo i bez pośredników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×