Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Matek456

Dziewczyna nie robi mi loda

Polecane posty

Mam problem jestem z dziewczyną od 3 lat. Od 3 lat ona mam problem z seksem oralnym  (nie chętnie mi zrobić loda ) . Od czasu do czasu zrobi ale od wielkiego dzwonu. Jak ja je robie dobrze to jest wszystko ok ale jak ja chcę to cały czas mówi jutro kochanie i na tym się kończy a jak się odezwę coś to obraza majestatu. Nie wiem może ze mną jest coś nie tak może to nie jest normalne że mnie to tak podnieca. Nie wiem co mam już zrobić kupowałem juz nawet specjalne żele o jej ulubionych smakach i nic. Nie wiem już co mam zrobić czuje się nie spełniony podczas stosunku bez seksu oralnego i cały czas mnie męczy ze to moja wina. Może więc wiecie jak jeszcze mogę ją przekonać albo co mam zrobić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Matek456 napisał:

Mam problem jestem z dziewczyną od 3 lat. Od 3 lat ona mam problem z seksem oralnym  (nie chętnie mi zrobić loda ) . Od czasu do czasu zrobi ale od wielkiego dzwonu. Jak ja je robie dobrze to jest wszystko ok ale jak ja chcę to cały czas mówi jutro kochanie i na tym się kończy a jak się odezwę coś to obraza majestatu. Nie wiem może ze mną jest coś nie tak może to nie jest normalne że mnie to tak podnieca. Nie wiem co mam już zrobić kupowałem juz nawet specjalne żele o jej ulubionych smakach i nic. Nie wiem już co mam zrobić czuje się nie spełniony podczas stosunku bez seksu oralnego i cały czas mnie męczy ze to moja wina. Może więc wiecie jak jeszcze mogę ją przekonać albo co mam zrobić? 

postaraj się bardzo intensywnie zaspokajać oralnie ją ... tak aby miała mega orgazmy i cierpliwie czekaj. Kobieta, która uzyskuje silne orgazmy gdy jej ukochany ją pieści oralnie zazwyczaj przełamuje niechęć do zaspokajania mężczyzny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona dochodzi jak ja pieszczę oralnie. Nie wiem co mogę jeszcze zrobić czekam już 3 lata

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak jesteśmy w łóżku to jak ja nie zacznę to możemy iść spać bo mało kiedy jest inicjatywa z jej strony 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Matek456 napisał:

Ona dochodzi jak ja pieszczę oralnie. Nie wiem co mogę jeszcze zrobić czekam już 3 lata

 

niewiele. Są kobiety, które nie potrafią się przemóc nigdy. I albo akceptujesz, że tego nie będzie albo jeśli to tak ważne musisz się zastanowić czy z nią być..... Zawsze można jeszcze spróbować terapii u terapeutów seksualnych ale w Polsce to jeszcze nie w modzie i takich terapeutów jest mało. Można też zapytać dlaczego, czy nie lubi smaku spermy, czy boi się, że wytryśniesz, czy może jej tak wygodnie bo nie nalegasz i się jej podporządkowałeś czy może ma jakieś psychologiczne ograniczenia lub niechęć z relacji z poprzednim partnerem. Póki czas szczera rozmowa. Gdy  będziesz już wiele lat po ślubie sfrustrowany na rozmowę będzie z późno a jak to dla Ciebie ważne w końcu zdradzisz ją z każdą lodziarą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może ze mną jest coś nie tak już nie wiem moja była nie narzekała na nic nie wiem sam juz ? Czuje się przy niej jak to ja bym był jakiś parchaty albo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe

Bo jestes cwelu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Widać że nie szanujesz kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tylko Kurrwy robią loda normalna nigdy nie da się tak upokorzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli uważacie że wszystkie kobiety które robią loda swojemu facetowi to ...y nie no spoko bardzo mi pomogliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej

Hej, jestem dziewczyna. Sama tak mam ze swoim chłopakiem ze od dłuższego już czasu nie chce mu robić przysłowiowego loda. A o seksie nie wspomnę. Mam dokładnie tak samo jak twoja dziewczyna. Jestem z chłopakiem już 4lata. Do końca nie mam pewności z czego to wynika ale u samej siebie podejrzewam wygaśnięcie moich uczuć w jego kierunku i chyba tego ze seks nie jest już specjalnie ciekawy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Hej napisał:

Hej, jestem dziewczyna. Sama tak mam ze swoim chłopakiem ze od dłuższego już czasu nie chce mu robić przysłowiowego loda. A o seksie nie wspomnę. Mam dokładnie tak samo jak twoja dziewczyna. Jestem z chłopakiem już 4lata. Do końca nie mam pewności z czego to wynika ale u samej siebie podejrzewam wygaśnięcie moich uczuć w jego kierunku i chyba tego ze seks nie jest już specjalnie ciekawy. 

Tylko ze ona nie chce robic tego od samego początku. Czekałem nie namawialem ale brak tego juz mnie przerasta tak mnie to podnieca nie wiem jak jej to powiedzieć żeby jej nie urazić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cypka

jestem kobietą. w długoletnim związku i od zawsze uwielbiałam robić loda mojemu facetowi. bardzo lubię pieścić jego genitalia, uwielbiam kiedy kończy mi w ustach i ABSOLUTNIE nie uważam to za poniżenie!!!!!
powiem więcej
na loda zawsze mam ochotę! jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, żeby jej nie było... nawet jeśli jestem na niego mega zła.
czasem nawet nie mam ochoty na seks, ale na fellatio - zawsze!!
ale mam koleżanki, które albo robią to niechętnie, albo w ogóle nigdy nie robiły i nigdy się nie przemogą (tak twierdzą) i przyczyny tego są bardzo różne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może powiedzcie jako kobiety jak mam się jej zapytać żeby jej nie urazić albo bardziej nie zrazić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
46 minut temu, Matek456 napisał:

To może powiedzcie jako kobiety jak mam się jej zapytać żeby jej nie urazić albo bardziej nie zrazić 

Najpierw se fiuta umyj i popsikaj dezodorantem, potem się pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz pecha, moja żona też rzadko mi robi loda , ale nie robię z tego tragedii , ot życie .pozd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rkm

Po pieewsze nigdy nie porównuj partnerki do swojej eks.

Po drugie nie lubi to nie i my nic nie wymyślimy. Ciekawe cz Tobie byłoby łatwo robic coś, czego nie lubisz lub się brzydzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicki

Tak to czasami bywa ze niektore kobiety nie przepadaja za robieniem loda i tyle. Taki model Ci sie trafil i juz. Albo akceptujesz albo zostawiasz jesli robienie loda to taka wazna sprawa. Moja zona przed slubem mowila ze lubi to robic i robila mi od czasu do czasu ale po slubie nawet sie nie garnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Www

Jestem dziewczyną, zachowuje się identycznie jak twoja partnerka, co do "loda" ciężko mi to robić z racji tego że mam odruchy wymiotne gdy mam coś w gardle, już od małego, żadnego patyczka podczas badania lekarskiego, bo od razu na wymioty, szczerze przykro mi trochę ponieważ mój facet w 100% mnie zaspokaja a ja jutro niestety nie. Co do seksu, równiez to samo, żebym zaczęła to nie pamiętam kiedy i ogólnie nie mam ochoty, ale to dlatego że nie czuję się kobieco, niestety przytyłam i po prostu wstydzę się swego ciała, chociaż partner pokazuje mi że go pociąga, i tak mi ciężko z tym. Może masz podobną sytuację ze swoją dziewczyną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, darkeacer napisał:

niewiele. Są kobiety, które nie potrafią się przemóc nigdy. I albo akceptujesz, że tego nie będzie albo jeśli to tak ważne musisz się zastanowić czy z nią być..... Zawsze można jeszcze spróbować terapii u terapeutów seksualnych ale w Polsce to jeszcze nie w modzie i takich terapeutów jest mało. Można też zapytać dlaczego, czy nie lubi smaku spermy, czy boi się, że wytryśniesz, czy może jej tak wygodnie bo nie nalegasz i się jej podporządkowałeś czy może ma jakieś psychologiczne ograniczenia lub niechęć z relacji z poprzednim partnerem. Póki czas szczera rozmowa. Gdy  będziesz już wiele lat po ślubie sfrustrowany na rozmowę będzie z późno a jak to dla Ciebie ważne w końcu zdradzisz ją z każdą lodziarą

To ile ci się takich trafiło co nie dały się przekonać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Nicki napisał:

Tak to czasami bywa ze niektore kobiety nie przepadaja za robieniem loda i tyle. Taki model Ci sie trafil i juz. Albo akceptujesz albo zostawiasz jesli robienie loda to taka wazna sprawa. Moja zona przed slubem mowila ze lubi to robic i robila mi od czasu do czasu ale po slubie nawet sie nie garnie...

Dokładnie zastanów się czy jesteś w stanie to wytrzymać jak nie to może zwróć jej wolność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicki
1 godzinę temu, Anetka920 napisał:

Dokładnie zastanów się czy jesteś w stanie to wytrzymać jak nie to może zwróć jej wolność. 

Tak, zaakceptowalem to i od niej tego juz nie wymagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli to jest dla Ciebie ważne to zwyczajnie zostaw ją i szukaj kogoś innego. Jeśli kobieta przed ślubem nie chce To po ślubie zapomnij....  Będzie tylko gorzej . Nawet te co przed ślubem są wulkanem sexu  często po ślubie jakoś dziwnie ziębną więc w tym przypadku źle to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Też kiedyś nie lubiłam robić loda, ale sie przemoglam, bo wiedzialam, ze moj partner to uwielbia. I polubilam robic loda, jak sie okazalo, zaczelo mnie to krecic. Porozmawiaj z nia i zapytaj jaki jest tego powod, ze nie chce? Powiedz, ze brakuje ci lodzikow. Szczera rozmowa. Jak bedzie miala to gdzies, co mowisz, to olej ja. Ktos kto ignoruje potrzeby partnera w seksie, nie bedzie dobrym partnerem. Seks jest wazna czescia zwiazku. Po jakims czasie bedziesz sfrustrowany i bedziesz fantazjowal o tym, jak inna kobieta robi ci lodzika, az zaczniesz myslec o zdradzie, a tak sie nie da zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pożyjesz, zmienisz zdanie
Dnia 11.04.2019 o 00:46, Gość gość napisał:

Tylko Kurrwy robią loda normalna nigdy nie da się tak upokorzyć.

nie znasz się 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2019 o 02:17, K24 napisał:

Najpierw se fiuta umyj i popsikaj dezodorantem, potem się pytaj.

Powiedz, że z tym dezodorantem to żart 😁 ... ma pachnieć ...em 😉 Czysty, ale pachnący facetem a nie kuźwa dezodorantem 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Over napisał:

Powiedz, że z tym dezodorantem to żart 😁 ... ma pachnieć ...em 😉 Czysty, ale pachnący facetem a nie kuźwa dezodorantem 🤦‍♀️

Naprawdę nie słyszałaś o dezodorantach do penisa? Drogie to jest, ale podobno bardzo pobudza kobiece zmysły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kotwin napisał:

Naprawdę nie słyszałaś o dezodorantach do penisa? Drogie to jest, ale podobno bardzo pobudza kobiece zmysły;)

Nie wyobrażam sobie czegoś takiego jak dezodorant do penisa. Mężczyzna, który dba o higienę nie potrzebuje cudownych wynalazków 😉 Z pobudzaniem moich zmysłów nie mam problemu 🙂Jak kobieta drętwa i niechętna to nawet super dezodorant nie podziała 😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×