Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Klaudia

tabletki antykoncepcyjne

Polecane posty

Gość Klaudia

Dzień dobry.
Od kilku lat biorę tabletki antykoncepcyjne, a od pół roku zażywam Magnez, Młody Jęczmień i Skrzyp. W tym miesiącu w czasie brania tabletek dostałam okres, czy może to być spowodowane magnezem, jęczmieniem, skrzypem? Czy te tabletki wpływają na antykoncepcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czasami się plamienia przecież zdarzają, te tabl co piszesz to jak mają wpływać to żadne antybiotyki przecież. zbieg okoliczności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa.K

też nie sądzę żeby miało wpływ jedno na drugie, ale doczytać w ulotce nie zaszkodzi; sama biorę belarę i jak mam coś brać dodatkowo, to od razu informuję lekarza, że stosuję antykoncepcję  i jeszcze sprawdzam co tam w ulotce jest napisane;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena30

Czytaj ulotki, szczególnie zwróć uwagę na kwestię interakcji opisanych w lekach. Widzę, że dbasz o zdrowie, ale antykoncepcja hormonalna nie jest najlepszym rozwiązaniem. Wypróbuj może Cyclotest MyWay komputer cyklu, pozwala kontrolować cykl i nie musisz już myśleć o interakcjach. Ja dużo choruje i też biorę suplementy, lepiej nie mieszać leków.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyu

Jakie wy głupie że faszerujecie się chemią i wasi faceci pozwalają wam truć organizm. Mój mąż nie chciał żebym łykał a tabletki bo mają dużo skutków ubocznych. W dniach niesolidnych uprawiamy sex przerywany a w płodnych mąż zakłada prezerwatywę i wtedy wytrysk w gumke. Przez 15 lat nie zaliczyliśmy wpadki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasia12

Ja nie używam tabletek już od roku i czuję sie o wiele lepiej, postawiłam na naturalne metody antykoncepcji, tj cyclotest i codziennie robie sobie testy ze śliny, na ich podstawie wylicza mi dni płodne, szanse na zajście w ciąże i wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szęsciara

Ja biorę tabletki juz drugi rok i też się dobrze czuję. Nie chciałoby mi się robic testów z śliny. Wstaje rano łykam tabletke szybki prysznic i sex na całego. Jestem zdrowa, szczęsliwa i mój facet też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie biore tabletki antykoncepcyjne od 3 lat i pierwszy raz mam taką sytuację  jestem 38 dni po stosunku nie mam miesiączki czuje się ciążowy A test pokazuje ujemny wynik czy mam się czym martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba ze 2 razy miałam taką sytuację, wystraszyłam się i od razu dzwoniłam do przychodni, w końcu mi ginekologa zmieniła tabletki na vines, te z mniejszą dawką hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny ja używam Yasmin ale chodzę raz, dwa razy w roku do ginekologa na normalną wizytę tylko ilośc opakowań które przepisuje nie wystarcza na cały rok więc oszczędzam na kolejnych wizytach i kontynuację robie 50% taniej na e-recepta.net. Dziewczy ja Wam też polecam w Warszawie wizyta u ginekologa to 150-200 zł na której dostaje tylko receptę, a na portalu tylko 49 zł więc dużo taniej za to samo. Są dobre aspekty telekonsultacji medycznych. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest ochrona mechaniczna podczas współżycia; osobiście używam błony dopochwowej Caya i ze wszystkich form i metod właśnie ta mi odpowiada. Trzeba próbować, by znaleźć coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×