Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Mamusie na ile wsadzacie raczkujące dzieci do kojca?

Polecane posty

Gość gość
23 minuty temu, Gość Mysza napisał:

Nie sypiam w kopalni i nie muszę codziennie rano się szorować. Ubrać się, uczesać i umyć zęby w 10 minut zdążę. A gdy myje włosy to zajmuje mi to aż 10 minut więcej

38 minut temu, Gość Mysza napisał:

 

Aha, to już wiemy skad te nieprzyjemne zapachy potku w miejscach publicznych. Ty jesteś jednym ze źródeł. I nawet nie kompromituj się stwierdzeniami, że oto nie jesteś zatrudniona w kopalni w związku z czym nie śmierdzisz, gdyż własny zapach nigdy nie jest postrzegany jako intensywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Aha, to już wiemy skad te nieprzyjemne zapachy potku w miejscach publicznych. Ty jesteś jednym ze źródeł. I nawet nie kompromituj się stwierdzeniami, że oto nie jesteś zatrudniona w kopalni w związku z czym nie śmierdzisz, gdyż własny zapach nigdy nie jest postrzegany jako intensywny.

Widać, że chodzi Ci tylko o wywołanie gownoburzy na temat higieny. Wiele razy był już tu poruszany ten temat i takich nawiedzonych wariatek jak ty jest tu pełno. Dlatego nie będę dalej ciągnąć tej dyskusji. 

Co do tematu dodam, że nie posiadam kojaca a mój syn jest jeszcze mały (5 miesięcy) i w związku z tym niezbyt mobilny. Mogę go spokojnie zostawić w łóżeczku czy na macie na dywanie i będzie się bawił nawet do 30 minut. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Good morning

Jacy wy jesteście yebnięci z tym że jak ktoś się nie pomarszczy w wannie przez 3 godziny to nie jest umyty, jest małe dziecko w domu to chyba trzeba priorytety raczej przestawić, na moczenie się przyjdzie czas jak mąż czy ktoś z rodziny przypilnuje dzieciaka a tak szybki prysznic raczej i będziecie się licytować kto umyty dokładnie a kto nie ja prd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc 2

To kieruje do dziewczyn które mają problem z umyciem się przy dziecku. Czy jesteście samotnymi mamami? Bo jeśli nie to gdzie są wasi mężowie?

Ja mam czas na dłuższą kąpiel, dokładniejsze sprzątanie ( nie tylko ogarnięcie ) jak mąż wróci z pracy. 

Chyba że wasi to księcia którzy po pracy nic już nie robią tylko muszą do wieczora odpoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 minut temu, Gość Gośc 2 napisał:

To kieruje do dziewczyn które mają problem z umyciem się przy dziecku. Czy jesteście samotnymi mamami? Bo jeśli nie to gdzie są wasi mężowie?

Ja mam czas na dłuższą kąpiel, dokładniejsze sprzątanie ( nie tylko ogarnięcie ) jak mąż wróci z pracy. 

Chyba że wasi to księcia którzy po pracy nic już nie robią tylko muszą do wieczora odpoczywać.

Ja nie mam problemu, z tymże przecież rano wychodzi się do ludzi np. na zakupy, na plac zabaw więc chyba wypadałoby o siebie zadbać?

Mój mąż wstaje o 6, to przecież nie będę się przed nim zrywać aby się wykąpać.

Gdy wstaniemy natomiast rano i przychodzi pora na chociażby tzw. wyjście do ludzi mała wędruje do kojca a mi wystarczy ok. 45 minut na kąpiel, umycie włosków, wyczesanie, wysuszenie, umycie zębów, załatwienie się i lekki makijaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Aha, to już wiemy skad te nieprzyjemne zapachy potku w miejscach publicznych. Ty jesteś jednym ze źródeł. I nawet nie kompromituj się stwierdzeniami, że oto nie jesteś zatrudniona w kopalni w związku z czym nie śmierdzisz, gdyż własny zapach nigdy nie jest postrzegany jako intensywny.

Co się dziwisz, był tu taki temat i panie "chusteczkowe" utrzymywały, że przetarcie strategicznych miejsc chusteczkami zapachowymi skutecznie eliminuje nieprzyjemny zapach i wystarczy za codzienną kąpiel/prysznic :D XXI wiek a nawyki z XIX wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×